محرومیت یک جلسه ای هافبک منچسترسیتی؛ شوخی با هم‌تیمی گران تمام شد

محرومیت یک جلسه ای هافبک منچسترسیتی؛ شوخی با هم‌تیمی گران تمام شد

3741
18:43
22 آبان 1398
برناردو سیلوا با محرومیتی یک جلسه ای مواجه شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، اتحادیه فوتبال انگلستان (FA) برناردو سیلوا را به دلیل توئیت توهین آمیزش خطاب به بنجامین مندی، مدافع سیتیزن ها یک جلسه محروم و به پرداخت 50 هزار پوند جریمه محکوم کرد. 

سیلوا در ماه سپتامبر با انتشار توئیتی، عکسی از کودکی مندی را در کنار یک شخصیت کارتونی سیاه پوست که در تبلیغات یک برند شکلات اسپانیایی حضور داشته، قرار داد و نوشت حدس بزنید او کیست؟

بعد از این توئیت (که دقیقا در روز 22 سپتامبر 2019 منتشر شد، اتحادیه فوتبال انگلستان (FA) او را مورد پیگرد قرار داد و سرانجام بعد از 50 روز رای خود را صادر کرد. 

سیلوا در حالی به نقض قانون E3 اتحادیه (نژادپرستی) محکوم شده که چنین جرمی معمولا محرومیتی 6 جلسه ای برای بازیکن خاطی به همراه دارد اما اتحادیه عنوان کرده چون این خطا در فضای مجازی رخ داده، شامل آن جریمه سنگین نخواهد شد. 

ملی پوش پرتغالی که در روزهای بعد از این توئیت با انتقادات فراوانی مواجه شده بود، چند روز بعد توئیت کرد: "در این روزها حتی نمی‌توان با دوستان خود هم شوخی کرد." مندی نیز در پاسخ به توئیت ابتدایی او هیچ واکنش منفی نشان نداده تا مشخص شود اقدام سیلوا هرگز نژادپرستانه نبوده است.

شاید برناردو از محرومیت 6 جلسه ای قسر در رفته باشد، اما همین محرومیت یک جلسه ای هم موجب غیبت او در دیدار حساس سیتی برابر چلسی خواهد شد؛ دیداری که در روز 23 نوامبر در ورزشگاه اتحاد برگزار می‌گردد.

7712

نظرات کاربران
Man United / A.C.Milan
رفاقت سیلوا با بقیه بازیکنای سیتی چرا اینقدر باید غیرقابل درک باشه برای اتحادیه که بیان حتی حرفشو پیش بکشن... نژادپرستی کجا بود بهترین دوستای برناردو سیلوا سیاه پوستن با رناتو سانچز و دنیلو پریرا هم خیلی خیلی صمیمیه! بی هیچ دفاعیه ای بدبختو زیر سوال بردن حالا چه محکومش کردن چه نه شخصیت افرادی مثل سیلوا نباید زیر سوال بره :|
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۴:۵۷
پاسخ
3
22
طوفان سرخ اسیا
جالبه..برای بازی با چلسی باید این اتفاق بیفته..مافیای لیور عجب کارهایی میکنن..
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۹:۳۲
پاسخ
49
27
مصطفی
اگه اونجام هوچیگر باشه میگن دیگه اتحادیشون سمت چلسی غش میکنه خخخ اد بعد 50 روز وقتی با چلسی بازی دارن دیگه رای صادر کردن
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۸:۲۱
پاسخ
1
28