محسن کریمی: برای رسیدن به ترکیب اصلی کار سختی دارم

محسن کریمی: برای رسیدن به ترکیب اصلی کار سختی دارم

1005
21:51
05 اسفند 1397
بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: نه تنها من بلکه تمام بازیکنان برای رسیدن به ترکیب ثابت کار سختی داریم.

به گزارش وبسایت نود، محسن کریمی بعد از پیروزی ۳ بر صفر استقلال مقابل ذوب‌آهن و بازگشتش به میدان پس از حدود یک سال مصدومیت گفت: خدا را شکر برگشتم و از تلاش‌ها و زحمات دکتر نوروزی، کادر فنی و کادر پزشکی استقلال تشکر می‌کنم. 

وی افزود: خدا را شکر ۳ بر صفر برنده شدیم اما متأسفانه پنالتی را از دست دادم. موقعیت خوبی هم در ابتدای ورودم به زمین به دست آوردم و سعی کردم به زاویه مخالف بزنم اما نشد سعی می‌کنم در بازی‌های آینده گلزنی کنم.

بازیکن استقلال در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسد با توجه به  حضور بازیکنان پرشمار کار سختی برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم داشته باشد، گفت: نه تنها من بلکه تمام بازیکنان کار سختی داریم. تیم روز به روز بهتر می‌شود و کار کادر فنی را برای بازیکنان سخت‌تر می‌کند هر کسی که بهتر باشد در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت. 

کریمی در باره اینکه به نظر می‌رسد مرتضی تبریزی به خاطر ندادن پنالتی به او ناراحت شده است، گفت: آقا پژمان به من گفت محسن می‌زنی که زدم و گل شد اما بار دوم نشد ان‌شاءالله در بازی‌های آینده گل می‌زنم مرتضی هم دوست من است و اصلاً حواسم به او نبود که می‌خواهد پنالتی بزند اصلاً چنین چیزی امکان ندارد.

1004

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
با اینک‌بعد مدت ها اومدی تو‌بازی..ولی عالی بودی :-) تو‌چن‌دیقه ..تاثیرت گذاشتی و‌پنالتی کرفتی ..‌ولی من خریدهای میلیاردی شیش_پولیس میبینم ک هنوز ک هنوزه گل و تاثیر نداشتن ..اونم با اینک هر بازی ..تو ترکیب ثابتن :-)
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۷:۰۵
پاسخ
2
24
استقلال
مورچه ی اتمی چرا اینجوری پنالتی زدی ؟
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۱:۴۲
پاسخ
1
27
mehrab
این پنالتی زدن هم دردسری شده امیدوارم در تمرین های روز های آتی شفر یه تایمی رو اختصاص بده به تمرین پنالتی زدن ..
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۲:۴۷
پاسخ
2
26