محمدحسن انصاری‌فرد: موضوع شکایت برانکو فعلا منتفی است/ باید از کالدرون مثل برانکو حمایت شود

محمدحسن انصاری‌فرد: موضوع شکایت برانکو فعلا منتفی است/ باید از کالدرون مثل برانکو حمایت شود

10023
19:18
24 مهر 1398
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص آخرین شرایط این تیم به صحبت پرداخت.

به گزارش وب سایت نود، محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت و گویی اختصاصی با خبرنگار نود، در خصوص آخرین وضعیت این باشگاه و همچنین درخواستش از هواداران پرسپولیس صحبت کرد.

*روند تمرینات تیم با بازگشت کالدرون از سر گرفته شد و این تیم خود را برای دیدار با پیکان آماده می کند...

خوشبختانه جو بسیار خوبی بر تیم حاکم است. تمرینات زیر نظر کالدرون پیگیری می شود. در جلساتی که با او داشتیم او هم از شرایط تیم راضی است و هیچ مشکلی وجود ندارد. متاسفانه در بازی های قبلی ما با وجود برتری فیزیکی و فنی که نسبت به رقبایمان داشتیم نتیجه بعضی بازی ها بعضا خوب نشد ولی امیدوارم روند به رشد ما ادامه داشته باشد و اگر مشکل گلزنی ما حل شود پرسپولیس روی ریل اصلی خودش قرار می گیرد. بسیار امیدواریم که از بازی پیکان این اتفاق آغاز شود.

*ظاهرا هیات مدیره این ماموریت و این اختیار را به شما داده اند که شما بتوانید در مورد مسائل فنی با کالدرون گفتگوهایی داشته باشید. برای اینکه آن تجربه تلخی که در تیم ملی امید هم روی داد و بین نظارت و دخالت در امور فنی مرزبندی دقیقی ترسیم بشود چه تدبیری اندیشیده اید؟

نه، هیات مدیره دخالتی ندارد و خود من هم دخالت نمی کنم. امور فنی کاملا برعهده سرمربی تیم است و همه مسائل فنی در حوزه مدیریتی او است. بحث هایی هم که با آقای کالدرون مطرح می کنیم سعی میکنیم اختباراتی که در حیطه وظایف ایشان است بدون دخالت پیگیری شود. فقط ممکن است مسائلی راجع به بازیکنان یا مسائل جانبی تیم داشته باشیم. هیچگونه بحث دخالت در کار سرمربیگری مطرح نیست چرا که اعتقاد داریم تصمیم گیرنده نهایی در امور فنی آقای کالدرون است.

*پیشکسوتان باشگاه در خصوص روند تیم معمولا اظهارنظرهایی دارند. مثلا آقای پیوس اخیرا حمایت خوبی از علیپور داشتند و از هواداران خواستند به او فرصت دهند. آقای پروین هم در مصاحبه هایی که داشتند یک مقدار ابراز نگرانی کردند. چطور ارزیابی می کنید این مصاحبه هایی که از سر دلسوزی مطرح می شوند...

اولا از همه پیشکسوتان تشکر میکنم. خداراشکر پیشکسوتان ما حمایت خوبی از باشگاه و کادرفنی و بازیکنان دارند. همانطور که شما گفتید اگر مسئله ای را هم مطرح می کنند از سر دلسوزی است. به هر حال آنها هم نقطه نظراتشان را مطرح می کنند و فکر میکنم کالدرون همه اینها را رصد می کند و اگر قابل استفاده باشد استفاده می کند. 

*آقای انصاری فرد اینکه گفته می شود هنوز سایه برانکو به نوعی بالای سر این تیم است را شما قبول دارید؟ به هر حال در بحث هایی که در مورد پرسپولیس می شود رگه هایی از اسم ایشان هست اما در مقابل شما هم اعلام کرده اید تا روزی که کالدرون در این تیم مشغول کار است حمایت کاملی از او خواهید داشت. 

من به هواداران عزیزمان اعلام میکنم که مطرح کردن بحث های اینچنینی واقعا به ضرر تیم است. در کوچه و خیابان هم گهگاه چنین حرفهایی را از هواداران می شنویم اما عاجزانه از آنها می خواهم چنین حرفهایی که به صلاح تیم و باشگاه و سرمربی نیست را مطرح نکنند. برانکو برای ما تمام شده است، ما الان با کالدرون قرارداد داریم و باید از ایشان حمایت کنیم. این موضوعات را باید از تیم و باشگاه دور کنیم. هواداران ما باید الان در مورد مسائل و حواشی که اطراف تیم ایجاد می شود از طریق مختلف، فقط در راستای حمایت از تیم حرکت کنند. زمان برانکو هم این اتفاق افتاد و وقتی تیم دوم شد با تشویق و حمایت هواداران او موفق شد نتیجه بگیرد. این داستان الان دارد برای آقای کالدرون تکرار می شود و ما انتظار داریم همان رویکرد را هوادارانمان داشته باشند. از لحاظ معرفتی هم که نگاه کنیم یک مربی آمده با ما قرارداد بسته به پشتوانه هواداران و باشگاه، و راه و رسم مردانگی و معرفت نیست که یک سری مسائل دیگر را مطرح کنیم که ایشان تصعیف شود. معرفت ایجاب می کند ار مربی دلسوزمان که شبانه روز دارد کار می کند و من خودم به کارش نظارت دارم و مبینیم حمایت کنیم.

*بحث مذاکره با نماینده برانکو در مورد قرارداد و بدهی ایشان به کجا رسید؟

ما پیشنهادمان را داده ایم و آنها هم همینطور. 

*قرار است بدهی ایشان تقسیط شود ؟ 

نه. یک سری صحبت هست که آن را باز نمی کنیم. از لحاظ مالی مشکلی نداریم و پیشنهادی که داشتیم را دادیم و قرار شد او بررسی کند و جواب بدهد. 

*پس موضوع شکایت از طرف ایشان کنسل شده است؟

فعلا کنسل است. اگر به توافق نرسیم شاید یک مسیر دیگری دوباره شروع شود ولی ما امیدواریم این توافق حاصل شود. 

*وضعیت پرداختی به بازیکنان چطور است؟

بخشی را پرداخت کرده ایم و خبرهای خوبی را در آینده به هوادارانمان اعلام می کنیم. این خبرهای خوب هم برای بازیکنان است هم هواداران. 

*و سوال آخر در مورد بیرانوند. ظاهرا قرار بود قراردادش تمدید شود و در صورت لژیونر شدن پرسپولیس هم منتفع شود از انتقال او...

بله. ما یک توافقی چند هفته پیش انجام دادیم که برای بعد از بازی با بحرین فرصتی پیدا شود و بیرانوند بیاید و قراردادش را تمدید کنیم.

2051

نظرات کاربران
علی
با کنار رفتن تدریجی عناصری که تیم رو به این روز انداختن انشاالله ریتم فنی و حرکتی تیم هم مساعد میشه
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۲:۲۲
پاسخ
13
79
سعید سعیدی
انصافا تیم با کالدرون خوب بازی میکنه و رو به پیشرفت هست فقط مشکل گلزنی داریم که قول میدم اگه از علیپور و عبدی با هم در جلو استفاده کنید این مشکل هم راحت حل میشه و میریم برای دبل قهرمانی .زنده باد پرسپولیس کبیر.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۰:۲۸
پاسخ
11
74
عشقممم نیمار
حمایت تا اهدای جام اسنپی :-P یکی دیگ شیش_پولیس از پشت پرده ب جام اسنپی میرسونه ..ب نام سرمربی تموم میشه ..:-) چ بازی قشنگی :-) شکایت برانکو در کار نیس چون‌مث مالیاتش(زمانی ک پاشه بعد جام جهانی ۲۰۰۶ گذاشت ایزان) ..اون بالاییا پرداختش میکنن تا اسیبی ب تیم سوگولی وارد نشه :-P
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۱:۲۲
پاسخ
108
22
وحید ام جی
آقای انصاری فرد از شما بعیده این حرفا اون تیم برانکو که هوادارا حمایت کردن زیبا وقشنگ وهجومی بازی میکرد داوراش ۴هفته ۴هفته محروم شدن بخاطر اشتباهات واضح وتأثیرگذارشون وتو هربازی کلی موقعیت داشتن ولی این تیم کالدرون چی داره حمایت کنیم وبه آینده امیدوار باشیم موقعیت گلزنی داره زیبا وهجومی بازی میکنه به چیش دلخوش کنیم وحمایت کنیم یه‌چیزی رو‌مقایسه کنید که بهم بخورن
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۷:۱۶
پاسخ
77
12
امید از تفت
سایه برانکو دیگه چیه!!؟ برانکو هرچی بود تمام شد رفت. تیم با کالدرون رو به پیشرفت است و ما قاطعانه تحت هر شرایطی ازش حمایت می کنیم. من مطمئنم حمایتی که زمان برانکو از تیم شد الان هم بشه ما خیلی مقتدرانه تر قهرمان میشیم. منتها مشکل نبود یه مهاجم خوب که پرسپولیس فصل پیش هم داشت باید در نیم فصل حل بشه. تا اون موقع امیری میتونه زوج علی پور در خط حمله باشه. بحث اصلی هواداران پرسپولیس هستند که هنوز انگیزه لازم برای حمایت از تیم را ندارند. این تیم فقط حمایت و انرژی مثبت میخواد. حمایت پشت تیم باشه چهارمین بار پیاپی قهرمان میشیم انشاالله
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۵:۳۱
پاسخ
32
101
احسان
با کالدرون به جام نمی رسه پرسپولیس حالا ببین
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۴:۳۵
69
10
یاس کبود پرسپولیسی
ممنون از آقا انصاری فرد. خوب دیگه وقتی مدیریت تیم با این سابقه طرفداری، بازیکنی، مربیگری، مدیریتی، پیشکسوتی آقا کالدرون رو تایید و حمایت میکنه. دیگ تکلیف ما هواداران پرسپولیس هم اگ خواستار موفقیت تیم هستیم کاملا روشنه و با هر نتیجه ای تکرار میکنم با هر نتیجه‌ای تا پایان فصل هرچی کالدرون بگه. پس دیگ خاهشا حرفی از برانکو نزنید و به برانکو هم بابت زحماتش بی احترامی نکنید. هر کسی غیر این عمل کنه معلومه فقط اسمش پرسپولیسی ست و دشمن پرسپولیس است.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۳:۳۵
پاسخ
22
112
امیرعلی پرسپولیسی
آقای انصاری فرد ماهوادارا مثل کوه پشت تیم محبوب خودمون هستیم ازشماهم تشکرمیکنیم که دوباره افشین خان پیروانی جایگزین اقای خلیلی کردید.البته آقای خلیلی هم خوب بود وتمام زحمتش کشید ماهواداران اززحماتی برای تیم کشید ازش تشکرمیکنیم ولی یجاهایی میتونست بیشترکمک کنه نتونست یعنی زورش نرسید اما افشین خان پیروانی اگه بود مطمئنن اینطوری نمیشد ازالان ماهواداران خیالمون راحت که کسی نمیتونه باوجود آقای پیروانی حق تیم محبوب مارا ضایع کنه این تعقیر تحولات کاملا بجا بود چون به نفع پرسپولیس.ازشما متشکریم آقای انصار فرد.ادمین خسته نباشی بچاپ ممنون.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۳:۰۶
پاسخ
40
75
محمدپرسپولیسی
مهاجم بگیرین چه مسخره بازیه دراوردین فقط شعار میدین اخه جنیورچرا گرفتین اقلا نمیگرفتینش جای اون عبدیو فیکمس میکردین این چه سرمربیه عبدی اینده داره باید فیکس شه
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۰:۲۹
پاسخ
71
31
مهدی
بخدا اگه تو پرسپولیسی باشی...
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲:۴۴
10
37
یک قدم جلو
طرفدارای پیروزی. نگاه نمیکنن دیروز چه کردی و باعث چه افتخاری شدی. کافیه تیم دو هفته دیگه نتیجه نگیره، تمام. برانکو این موضوع رو کاملا فهمیده بود، واسه همین گذاشت رفت. میدونست بمونه، دو تا نتیجه ضعیف کسب کنه، هر چی افتخار به عنوان هدیه بهش دادن، یه روزه به باد میده. بد کالدرون، احتمالش است برانکو بیاد، برانکو هم نتیجه نگیره، شما آقای انصاری فر، مورد لطف تماشاگرا قرار خواهی گرفت. با حیا کن، رها کن. همین ویلموتس تا قبل از بازی با بحرین، چقد مورد حمایت، تعریف و تمجید طرفدارای قرمز بود، دیدین دیشب چیا که نمیگفتن، راجبش
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۲:۰۸
پاسخ
87
27
Ahura
درود استاد ، تا جایی که ما بخاطر داریم بعضیا بودن که تو اصفهان شفر و مینداختن بالا و پایین ، بعد چند روز در تهران اخراجش کردن... اشتباه که نمی کنم ؟
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۴:۲۵
5
45
arya
تا تونستی چرت نوشتی کاش کلمات رو هم سهمیه بندی میکردن
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۳:۵۶
6
40