محمد انصاری: حضور تماشاگران نساجی بازی را جذاب کرده بود

محمد انصاری: حضور تماشاگران نساجی بازی را جذاب کرده بود

2192
23:52
21 شهریور 1397
محمد انصاری اعتقاد دارد که حضور تماشاگران نساجی مازندران بازی امشب این دو تیم را جذاب کرده بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - محمد انصاری اعتقاد دارد که حضور تماشاگران نساجی مازندران بازی امشب این دو تیم را جذاب کرده بود.

به گزارش وبسایت نود، محمد انصاری، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل نساجی مازندران، گفت: حضور تماشاگران دو تیم در وزرشگاه این بازی را قشنگ کرده بود. بازی خیلی سختی بود، اما خدا را شکر توانستیم سه امتیاز آن را کسب کنیم.

وی درباره بازی پرسپولیس مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: امیدواریم هواداران با حضور در ورزشگاه ما را حمایت کنند. ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم که مقابل الدحیل که تیم بسیار قدرتمندی هم هست نتیجه لازم را کسب کنیم.

انصاری با اشاره به دیدار استقلال با السد نیز خاطر نشان کرد: کار استقلال هنوز تمام شده نیست و امیدواریم که آنها هم با یک نتیجه خوب صعود کنند تا در مرحله بعد ایران دو نماینده داشته باشد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس راجع به حواشی این بازی، تصریح کرد: بازی پر تنشی بود، اما خوشحالیم که با سه امتیاز ما همراه شد. نساجی تماشاگران پرشوری دارد که حضور آنها در ورزشگاه بازی را قشنگ‌تر کرده بود. در جریان اتفاقات و درگیری‌هایی که رخ داد، نیستم و نمی‌دانم که این بحث‌ها برای گرفته شدن خطا بود یا اتفاقات دیگر.

 

1004

نظرات کاربران
Amir persp0lisi
چقد شما آقایییییی آخه
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۷:۴۴
پاسخ
5
69
صالحی
انصاری کم اشتباه و خوش اخلاق باید تیم ملی نره سهرابیان پر اشتباه باید تیم ملی بره .... اصلا از سر لجبازی نیست که ...
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۴:۴۵
پاسخ
5
76
Asad
در مورد استقلال تصورم بر اینه که بازی نکردنشون با نفت بخاطر ترس از شکست تصمیم اشتباهی بود چرا که میتونست یه بازی تدارکاتی خوبی باشه و جوونای تیمم محک خوبی بخورن حتی اگه بازی رو میباختن به دستاوردی که براشون داشت می ارزید در واقع این تعطیلات اجباری بدون یه بازی تدارکاتی اصلا برای استقلال خوب نیست ولی بااین حال امیدوارم بتونه السدو شکست بده
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۲:۵۶
پاسخ
3
60
رومن رینز پرسپولیسی
همه خوب بازی کردم ...فقط منشا قشنگ روی اعصاب بود ....خداکنه بازی با الدحیل روز خوبش باشه ....
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۹:۱۹
پاسخ
5
56