محمد درخشان رئیس فدراسیون جودو شد

محمد درخشان رئیس فدراسیون جودو شد

969
11:57
04 مهر 1395
محمد درخشان به عنوان رئیس جدید فدراسیون جودو انتخاب شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - محمد درخشان به عنوان رئیس جدید فدراسیون جودو انتخاب شد.

به گزارش سایت نود، مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون جودو و کوراش، امروز (یکشنبه) در محل سالن اجتماعات آکادمی ملی المپیک و به ریاست نصرالله سجادی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش برگزار شد. در این انتخابات محمد درخشان با کسب 21 رای در دور دوم توانست به عنوان رئیس جدید فدراسیون جودو انتخاب شده و برای چهار سال سکان ریاست این فدراسیون را بر عهده بگیرد.

در پایان دور اول این انتخابات، محمد درخشان 18 رای، آرش میراسماعیلی 16 رای و رشید خدابخش 5 رای کسب کردند و حیدریان، نصیری و آزاد هم هیچ رأیی به دست نیاوردند. بدین ترتیب درخشان و میراسماعیلی به رقابت خود در دور دوم ادامه دادند و در نهایت درخشان توانست با کسب 21 رای در مقابل 18 رای میراسماعیلی به عنوان رئیس جدید انتخاب شود.

مرتضی آزاد، مهرداد حسن زاده دوگوری، رشید خدابخش، مهدی درخشنده بخت، سید مجید زارعیان، حسین قمی، رضا میرفلاح نصیری، محمد بلوطی، ابوالفضل حیدریان بابلی، محمد درخشان مبارکه، امیرحسین سیاحی، آرش میراسماعیلی و روشنک دولتشاهی، نامزدهای احراز پست ریاست فدراسیون جودو بودند که البته درخشنده، زارعیان، حسن‌زاده، بلوطی، سیاحی، دولتشاهی و قمی غیبت داشتند یا انصراف خود را در جلسه مجمع اعلام کردند.

39046

نظرات کاربران