محمد صلاح و یک جایزه فردی دیگر

محمد صلاح و یک جایزه فردی دیگر

2619
14:03
23 اردیبهشت 1397
ستاره مصری لیورپول یک جایزه فردی دیگر تصاحب کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره مصری لیورپول یک جایزه فردی دیگر تصاحب کرد.

به گزارش وبسایت نود، محمد صلاح که در این فصل لیگ برتر انگلیس موفق شده ۳۱ بار گلزنی کند، امروز جایزه بهترین بازیکن فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ این لیگ را دریافت کرد.

دی بروین، کین، دخیا، استرلینگ و تارکوفسکی دیگر نامزدهای دریافت این جایزه بودند. صلاح با رای هواداران و گروهی از کارشناسان برنده این جایزه شد. 

صلاح ۲۵ ساله که در تابستان گذشته از رم به لیورپول پیوست یک فصل فوق العاده را با این تیم سپری می کند و موفق شده در تمامی رقابت ها ۴۳ بار گلزنی کند. 

ستاره لیورپول به خاطر فصل درخشانش همچنین برنده جایزه بهترین بازیکن فصل از سوی اتحادیه بازیکنان حرفه ای حاضر در انگلیس و همچنین انجمن فوتبال نویسان انگلیس شد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
رائول
لیورپول جزو تیم هایی هست که نمیشه دوستش نداشت، تیم ریشه دار و بازیکن ساز
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۲:۴۹
پاسخ
1
19
zahrw Taji
لایق از این بیشتر هم هست ؛))) محمد صلاح ستاره لیورپول... ادمین خسته نباشی ヅ♥
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۶:۱۹
پاسخ
0
13
مستاجر خدا
به نظر من لیگ برتر و یه درصدی باید واسش بیشتر میزاشتن مثلا ۲.۵ برای هر گل یا فرانسه نباید زیاد میشد حالا ببینید در ۱۰ سال آینده ۸ سالش و کفش و از ژرمنه قوانین اشتباست امسال هم ببینید کاوانی و نیمار رو هم اندازه مدیاسی هورمونی بازی نکردن ولی بعد مصدومیتشون پیرمرد زد جلوشون
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۱:۰۰
پاسخ
35
8
پرسپولیس
پاسخ به اون مستاجر و اکثر دوستان شما وقتی یاد گرفتی اسم تیمی رو درست بگی، لقب دروغی و به معنی رو چپ و راست به این و اون ندی، تازه باید بری سال ها تلاش کنی تا یاد بگیری و چیزی واسه عرضه داشته باشی من رئالیم، مگه همین رئال تو این چند سال بازیاش با بایرن و ... ندیدی، رونالدو 2 متر تو آفساید بود، باید گفت داورئال؟؟؟ همین پرسپولیس یا استقلال و این همه حرف و برچسب بی معنی البته اگه ما اینجوری رفتار نمی کردیم، جای تعجب داشت، جهان سومی بودن یعنی همین یعنی وقتی به چیزی اعتقاد داری واسه اینگه بقیه رو هم مجاب کنی، همه کس و همه چیز و به گند بکشی، دقیقا مثل جامعه کنونی خود ما ............. متاسفم
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۰:۲۸
1
18
فرهام
کسی که تلاش میکنه رو باید تحسین کرد.حقش بود ...
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰:۱۳
پاسخ
0
27