محمودزاده: استقلال نتوانست کارت بازی همه بازیکنانش را بگیرد

محمودزاده: استقلال نتوانست کارت بازی همه بازیکنانش را بگیرد

11394
14:14
31 مرداد 1398
رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ می‌گوید برخی از باشگاه‌ها نظیر استقلال نتوانستند کارت بازی همه بازیکنان جدیدشان را بگیرند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، فریبرز محمودزاده درباره آخرین وضعیت ثبت قرارداد بازیکنان در سازمان لیگ و صدور کارت بازی بازیکنان باشگاه‌ها اظهار کرد: چند هفته قبل مسوولان سازمان لیگ در مصاحبه‌های رسمی موضع خود را درباره باشگاه‌های بدهکار اعلام کرده بودند. برخی از باشگاه‌ها پرونده‌هایی را در کمیته‌های حقوقی فدارسیون فوتبال داشتند؛ روز گذشته هم در کمیته انضباطی جلسه خوبی برگزار شد  که مشکل باشگاه‌ها حل شود. تا این لحظه، همه باشگاه‌ها نتوانستند مشکلات حقوقی و بدهی خود را حل کند و به همین خاطر نتوانستند همه کارت‌های بازیکنان جدیدشان را دریافت کنند یعنی بخشی از کارت بازی بازیکنان‌شان را توانستند بگیرند. اما این باشگاه‌ها با توجه به تضامین بانکی که در اختیار کمیته انضباطی و تعیین وضعیت فدارسیون فوتبال قرار دادند توانستد کارت بازی برخی از بازیکنان‌شان را بگیرند. اما برخی از باشگاه‌ها نظیر پرسپولیس، سایپا، گل گهر سیرجان، تراکتورسازی تبریز، شاهین شهرداری بوشهر، سپاهان اصفهان، ذوب آهن اصفهان و پیکان تهران تمام مشکلات حقوقی خود را حل کردند بنابراین توانستند کارت بازی همه بازیکنان جدیدشان را بگیرند.

او ادامه داد: برخی از باشگاه‌ها نظیر استقلال تهران، صنعت نفت آبادان، پارس جنوبی جم، نساجی مازندران، ماشین سازی تبریز و پدیده مشهد یا همان شهر خودرو نتوانستند به خاطر مشکلاتی که داشتند کارت بازی همه بازیکنان جدیدشان را بگیرند. امیدواریم در هفته‌های آتی این باشگاه‌ها هم بتوانند مشکلات خودشان را حل کنند.

محمود زاده در پاسخ به سوالی مبنی بر این که اگر باشگاه استقلال تا فردا مشکلات حقوقی خود را حل کند می‌تواند کارت بازی همه بازیکنان جدیدش را بگیرد یا خیر، گفت: صد درصد همین‌طور است و آن‌ها اگر این کار را بکنند می‌توانند کارت بازی بازیکنان جدیدشان را بگیرند. ما تا پاسی از شب حاضر هستیم اما درباره حل مشکلات نیازمند قدم‌هایی هستیم که باید خود باشگاه‌ها بردارند. برخی از باشگاه‌ها که نام بردم تضامین حقوقی را به فدراسیون فوتبال دادند اما این تضامین کم بوده و نتوانستند همه کارت‌های بازی بازیکنانش را بگیرند. استقلال از ۱۲ بازیکن جدیدش توانست کارت بازی ۵ یا ۶ بازیکن را بگیرد. کارت دیاباته، آرش رضاوند، علی دشتی و دو بازیکن دیگرش نیز صادر شده است اما سایر بازیکنان استقلال هنوز کارت بازی‌شان صادر نشده است. اما آقای فتحی طی مکاتبه رسمی که با فدراسیون فوتبال داشته قول مساعد داده که مشکلات باشگاه استقلال را طی هفته‌های آتی حل کند. امیدوارم آن‌ها بتوانند کارت بازی بازیکنان دیگرشان را نیز بگیرند. با توجه به شرایطی که در کمیته‌های حقوقی و همین‌طور کمیته تعیین وضعیت فوتبال وجود دارد باشگاه‌ها اگر نتواند مشکلات‌شان را حل کنند، نمی‌توانند کارت بازی بازیکنان جدیدشان را بگیرند.

وی در ادامه درباره مشکلات باشگاه پارس جنوبی جم هم گفت: این باشگاه فقط یک پرونده حقوقی دارد و قرار است طی هفته‌های آتی این مشکل را هم حل کند.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در ادامه درباره این که باشگاه‌ها همیشه در آخرین دقایق به دنبال حل مشکلات و بدهی‌شان هستند، گفت: ما در این زمینه گله‌مند هستیم. با وجود این که چندین بار رسما اعلام کردیم که باشگاه‌ها به دنبال حل مشکلات‌شان باشند اما متاسفانه برخی از باشگاه‌ها سازمان لیگ را اذیت کردند. آن‌ها نه تنها کار را به دقیقه ۹۰ سپرده بودند بلکه برخی از آن‌ها در وقت اضافه به دنبال حل مشکلات‌شان بودند. در حال حاضر باشگاه نفت مسجد سلیمان هیچ گونه مکاتبه‌ای برای حل مشکلات‌شان انجام نداده است؛ یعنی این باشگاه هیچ کاری انجام نداده است تا مشکلاتش حل شود درحالی که خیلی از باشگاه‌ها از همان ابتدا به دنبال ارائه تضامین لازم به فدراسیون فوتبال بودند تا مشکلات‌شان حل شود اما باشگاه نفت مسجد سلیمان هیچ گونه مکاتبه‌ای در این زمینه انجام نداده است. در این زمینه باشگاه‌های سپاهان، ذوب آهن، گل گهر سیرجان، تراکتورسازی تبریز، شاهین شهرداری بوشهر، پرسپولیس تهران و استقلال تهران به موقع نامه‌نگاری کردند تا مشکلات‌شان را حل کنند.

او در پاسخ به این سوال که اگر نفت مسجد سلیمان نتواند مشکلاتش را حل کند چه اتفاقی رخ می‌دهد، گفت: در این زمینه تاکید رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ این بوده که بر مدار قانون حرکت شود اما اگر باشگاه نفت مسجد سلیمان مشکلاتش را حل نکند در این زمینه کمیته انضباطی تصمیم گیری خواهد کرد.

نظرات کاربران
حیدر
بالاخره یک تیم به چاه نفت وصله مشکلی نداره
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۳:۳۵
پاسخ
2
23
مسعود گل باشی
چجوریه که پرسپولیس اراستقلال بیشتر بدهی داشته تونسته
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۴:۱۸
پاسخ
4
30
مرتضی
امیدوارم به زودی باشگاهها همه خصوصی بشن بخصوص استقلال و پرسپولیس تا شاهد رقابت واقعی این دوباشیم نه اینکه تبعیض موج بزنه و تیم فاتح از همون ابتدا مشخصش کرده باشن!
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۸:۳۷
پاسخ
11
37
مهدی
بالاخره باید امتیازات نیم فصل اول از دست بره. ما عادت کردیم دیگه
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۱:۳۷
پاسخ
8
40
Behzad
خیلی جالبه اون بازیکنهایی که بازیکن اصلی اسدقلال هستن کارتشون رو گرفتن اما ذخیره هارو ندادن.هماهنگی در حد لالیگا
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۶:۴۵
پاسخ
33
7
عشقممم نیمار
واقعا خنده‌داره :-P شیش_پولیس و‌ عشق_تقلال دوتاشون حامیشون و اسپانسرشون یکیه ..ولی یکیشون همه مشکلاتشون حل شد و‌کارت بازی تمام بازیکناش صادر میشه ولی عشق_تقلال ن :-P
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۴:۱۳
پاسخ
12
36
ستارگان سرخ ایران
این هم حتما تقصیر وزیره یا تقصیر پرسپولیس
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۴:۳۸
پاسخ
29
10
یوسف
لیگ شروع نشده چوب لای چرخ گذاشتنا واسه استقلال شروع شد از حالا سوگولی با دیگران فرق داره
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۶:۴۸
پاسخ
10
39
عباس
یه سال بازیکنای امیدمونو از بازی اول محروم میکنن که بی دفاع حاضر بشیم به آبادان بسازیم... یه سال بازیکنامونو یک هفته قبل بازی ها از تیم فراری میدن. هر فصل یه جوری ضربشونو میزنن. راحت باشید.
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱:۱۳
پاسخ
3
32
ارتش سرخ آسیا
باز بی منطقهای استقلالی شروع به کامنتهای احساسی کردن.
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵:۲۷
پاسخ
31
8
روبن
این فقط استقلال که بدهکار،پیروزی طلبکار هم هست،خب از همین اولین هفته میخوایید جلو استقلال رو بگیرید،همیشه هفته اول بازیکن ما محروم میشه تیم مون اجازه بازی دادن به بازیکناش رو نداره ولی برای رقیب مشکلی پیش نمیاد
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۵:۵۳
پاسخ
7
246
سعید
استقلالی ها عمده بازیکن میخرن ارزون در بیاد.میرن تو دفتر دلال ها میگن اقا یه اتوبوس بازیکن میخوام چنده؟
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۶:۴۶
31
9
kamran
خدا شفات بده... خب پول مردم رو بدین تا بتونین کارت بازیکنای جدیدتون رو بگیرین!!! شتر سواری دولا دولا نمیشه که!!
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸:۴۰
25
7
پرسپولیس یزد
حالا حالا ها باید تاوان خارجی هایی که انداختین بیرون رو بدین البته ماهم به همین شکل
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۴:۰۰
17
9
۶
وقتی گونی گونی بازیکناتونو میندازید بیرونو ازون طرف بازیکن کیلویی میگیرین نتیجش همین میشه، ما میشیم سوگلی و وزارتی شما میشین مظلوم عالم بشریت
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱:۴۹
246
6
Mohsen
پرسپولیس هم حتما مشکل داره ولی چون سوگولیه مشکلات اتوماتیک وار حل میشه
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰:۱۳
پاسخ
4
264
علی
اخه یکم فکر کردن حرف زدن خوبه وقتی وزارت گفت ما به تیام هفت میلیارد نمیدیم چطور به شیخ ۵۵میلیارد میده اونی که قراردادش محرمانه است سوگولی قرارداد های استقلال همه میدونن نمیدونم حالا مردی یا خانوم ولی برا حرف زدن فکر کن
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۰:۱۳
1
3
ستارگان سرخ ایران
پرسپولیس مثل شما نمی ره بازیکن 3میلیون دلاری بگیره سعی می کنه بدهی هاش رو تسویه کنه
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۵:۳۵
25
6
استقلال فراتر از ایران
... ولی تیم پرسپولیس توانست کارت تمام بازیکنان خود را بگیرد!!!! **استقلال سرور سوگلیِ**
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۶:۳۹
پاسخ
5
258
ali
12 بازیکن جدید این یعنی سوگولی.
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۷:۵۶
13
7