محمودی: نامه آقایی را فکس کردیم، فردا به باشگاه گسترش می‌رویم

محمودی: نامه آقایی را فکس کردیم، فردا به باشگاه گسترش می‌رویم

4934
23:28
01 خرداد 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاهه تراکتورسازی گفت: باشگاه تراکتورسازی درخواست کتبی خود را مبنی بر دریافت رضایت‌نامه سعید آقایی از باشگاه گسترش فولاد تبریز به این باشگاه ارسال کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاهه تراکتورسازی گفت: باشگاه تراکتورسازی درخواست کتبی خود را مبنی بر دریافت رضایت‌نامه سعید آقایی از باشگاه گسترش فولاد تبریز به این باشگاه ارسال کرد.

به گزارش وبسایت نود  به نقل از سایت تراکتور، کاظم محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه درباره مذاکرات برای دریافت رضایت‌نامه سعید آقایی اظهار داشت: باشگاه تراکتورسازی صبح روز گذشته (یکشنبه) درخواست کتبی خود را مبنی بر دریافت رضایت‌نامه سعید آقایی از باشگاه گسترش فولاد تبریز به این باشگاه ارسال کرد.

وی افزود: در این نامه اشاره شد که با توجه به محرومیت تیم تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات تابستانی درخواست می‌شود رضایت‌نامه این بازیکن برای ادامه همکاری وی با تیم تراکتورسازی صادر شود.
محمودی تصریح کرد: نامه درخواست باشگاه هم به‌صورت فکس به این باشگاه ارسال‌شده که تأییدیه دریافت آن را از مسئول دفتر باشگاه گسترش فولاد دریافت کردیم و هم به‌صورت اتوماسیون بین باشگاهی این درخواست را فرستادیم که فردا (سه‌شنبه) نیز برای دریافت نتیجه به‌صورت حضوری در باشگاه گسترش فولاد حاضر می‌شویم.
سرپرست تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: خوشبختانه آقای زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد در سال‌های اخیر همکاری‌های خوبی با باشگاه تراکتورسازی داشتند و ثابت کردند که علاقه خاصی به این تیم دارند و با توجه به شناختی که از مسئولان این باشگاه داریم امیدواریم این باشگاه در این زمینه نیز با ما همکاری لازم را داشته باشد و ما نیز به نمایندگی از هواداران پرشور تراکتورسازی قدردان حمایت‌های این عزیزان هستیم.

 

2020

نظرات کاربران