محمود شیعی: درباره قانون بازنشستگی منتظر تصمیم نهادهای مسئول هستیم

محمود شیعی: درباره قانون بازنشستگی منتظر تصمیم نهادهای مسئول هستیم

672
20:00
11 آبان 1397
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال نهادی غیر دولتی است و الان هم منتظریم تا تصمیم نهایی از سوی نهادهای بالادستی گرفته شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال نهادی غیر دولتی است و الان هم منتظریم تا تصمیم نهایی از سوی نهادهای بالادستی گرفته شود.

به گزارش وبسایت نود، محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان پس از شکست 2 بر یک تیم فوتبال پیکان مقابل تراکتورسازی گفت: بازی خوبی بود اما نباید می‌باختیم. بازی دست ما بود و حتی توپ را به تیر دروازه هم زدیم و در چند صحنه نیز فروزان عکس‌العمل‌های خوبی داشت. من به علیرضا اسدی (مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی) هم گله کردم که نباید قبل از بازی درباره داوری بیانیه می‌دادند، این رفتارها بازی را سیاسی می‌کند. در هر صورت ما بازی را باختیم و به تراکتورسازی تبریک می‌گویم و امیدوارم در ادامه راه هم موفق باشند.

مدیرعامل باشگاه پیکان در مورد اینکه آیا به نظرش داوری در این دیدار مشکلی داشته است، گفت: اصل داوری ما سالم است، شاید داوران اشتباه کنند، اما داوری‌ها سالم است. مثل قبل در این فصل دغدغه داوری‌ها را نداریم و می‌دانیم داوری‌ها سالم است. جلالی به عنوان سرمربی حق دارد در مورد داوری بحث کند، اما من چنین حقی ندارم. آقای رفعتی رئیس جدید دپارتمان داوری کمک می‌کند تا وضعیت بهتر شود. من به کمیته داوران خوشبینم و همین که نیت آنها این است که سالم سوت بزنند، خوب است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد موضوع بازنشستگی مدیران فوتبالی گفت: ما یک مجمع عمومی و غیر دولتی هستیم و الان هم منتظریم تا اینکه یک تصمیم از سوی نهادهای بالادستی گرفته شود.

شیعی در مورد اینکه آیا مهدی تاج طبق قانون نباید بعد از تاریخ 24 آبان‌ماه فعالیتی داشته باشد،‌ تصریح کرد: چنین چیزی را نه دیده‌ام و نه شنیده‌ام.

مدیرعامل باشگاه پیکان در مورد اینکه آیا با توجه به قانون بازنشستگی آیا خطر تعلیق فدراسیون فوتبال را تهدید می‌کند یا خیر؟ گفت: وزارت ورزش و جوانان باید در این مورد تصمیم بگیرد. باید قانون رعایت شود، اگر تصمیم گرفته شود که رئیس فدراسیون فوتبال برود، این اتفاق باید بیفتد، حتی اگر این تصمیم برای من گرفته شود.

شیعی در پاسخ به این پرسش که آیا او تمایلی برای ریاست فدراسیون فوتبال دارد یا خیر عنوان کرد: چنین چیزی نیست. اگر قانون بازنشسته‌ها اجرا شود، هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال هم از اکثریت می‌افتد، آن هم در این وضعیت که فوتبال ما درگیر جام ملت‌های آسیا و مسائل مهم دیگر است. به طور مثال کفاشیان نایب رئیس فدراسیون فوتبال و سرپرست کمیته فوتسال است و اشخاص دیگر هم مسئولیت‌های دارند. واقعاً باید تمهیداتی اندیشیده شود که آسیب آن به حداقل برسد.

 

1004

نظرات کاربران