محمود فکری: استقلال در سرعت و نتیجه‌گیری خوب شده و شانس قهرمانی را دارد

محمود فکری: استقلال در سرعت و نتیجه‌گیری خوب شده و شانس قهرمانی را دارد

674
18:58
25 اسفند 1397
پیشکسوت استقلال گفت: استقلال مقابل العین خوب بازی کرد و می‌توانست برنده باشد ولی شاید تقدیر بر این بود.

به گزارش وبسایت نود، محمود فکری پیش از آغاز بازی استقلال با نساجی مازندران در خصوص شرایط این تیم گفت: استقلال به تازگی خیلی خوب بازی می‌کند، هم در سرعت هم در نتیجه‌گیری خوب بودند. مقابل العین هم خوب بودند و می‌توانستند برنده باشند، ولی شاید تقدیر بر این بود.

فکری در خصوص شرایط استقلال در لیگ برتر فوتبال ایران گفت: فکر می‌کنم در لیگ که فشرده است، برنامه استقلال این است که اگر ضعیف هم می‌برد، ببرد. تمرکز این تیم روی بازی‌های آسیایی است و این‌که بازیکنان را شاداب نگه دارند و آن‌ها دچار آسیب‌دیدگی نشوند.

وی در خصوص کار سخت استقلال در لیگ قهرمانان و این‌که آیا استقلال از گروه لیگ قهرمانان اسیا صعود می‌کند، افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: کار هم‌گروهی‌های استقلال هم سخت است، استقلال تیم کوچکی نیست. نام بزرگی دارد. ای تیم در نیم فصل دوم بهتر شده و بازی‌های بهتری از آن می‌بینیم و اینها در بازی‌های آسیایی امیدوارکننده هستند.

فکری در ادامه و در مورد شانس قهرمانی استقلال در لیگ برتر گفت: استقلال شانس قهرمانی را دارد، رقابت شدیدی بین سپاهان، پرسپولیس، تراکتور و استقلال به وجود آمده و امیدواریم استقلال بتواند به قهرمانی برسد.

وی در خصوص تیم پرسپولیس پاکدشت گفت: مربی این تیم آقای پاشازاده هستند، حکم اخراج من را داده‌اند و امروز هم آقای پاشازاده روی نیمکت بود.

پیشکسوت استقلال در خصوص جابجایی مربیان در لیگ یک گفت: نظارت در لیگ یک کمتر است، به خصوص در داوری‌ها اگر نظارت بیشتر باشد مشکلات کمتر می‌شود. در لیگ یک تیم‌های بالای جدول هر هفته امتیاز می‌دهند، به همین خاطر مربیان باشگاه‌ها نگران می‌شوند و مربیان را عوض می‌کنند و به همین دلیل تعویض مربیان در لیگ یک زیاد شده است.

1004

نظرات کاربران
6در4 دسته 3 ای
آره داوری به سرعت کشیدش بالا خیلی راحت
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹:۵۰
پاسخ
14
10
PersePolis
اگر استقلال قهرمان شد، من موهامو برعکس منشا می تراشم، یعنی وسطش یه اتوبان باز می کنم!!! اگر ما به احتمال یک هزارم قهرمان نشیم، سپاهان میشه، سپاهانم نشه، تراکتور بالاخره میشه، اونم نشه پدیده میشه، پدیده هم نشه باز ما قهرمان میشم، ولی نمیزاریم شما قهرمان شید!! بهتره الکی با احساسات چهل هزار هوادار استقلالی بازی نکنی!!!
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶:۱۱
پاسخ
17
12