محکومیت نفت آبادان و سپاهان به انجام بازی در استان دیگر و اخطار به سپیدرود

محکومیت نفت آبادان و سپاهان به انجام بازی در استان دیگر و اخطار به سپیدرود

2910
12:30
05 اسفند 1396
کمیته انضباطی آرای خود را درباره تیم‌های لیگ برتر فوتبال و فوتسال صادر کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - کمیته انضباطی آرای خود را درباره تیم‌های لیگ برتر فوتبال و فوتسال صادر کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم صنعت نفت آبادان و پرسپولیس در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر برگزار و از سوی تماشاگران تیم صنعت نفت تخلفاتی مبنی بر پرتاب ترقه و سنگ و انداختن بطری و لیزر صوت گرفت. این تیم به برگزاری یک دیدار خانگی در زمین بی طرف به غیر از استان میزبان و میهمان به تشخیص و تعیین کمیته برگزار کننده مسابقات محکوم شد.(این رأی قطعی است)

*به دلیل تخلف بختیاری‌زاده، مربی دروازبان‌های تیم فولاد خوزستان در دیدار برابر استقلال خوزستان، وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.(این رأی قطعی است)

* در دیدار تیم‌های استقلال و سپیدرود رشت، به دلیل تخلفات تماشاگران تیم استقلال مبنی بر سردادن شعار زننده از سوی تماشاگرانش، این تیم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رأی قطعی است). تیم سپیدرود نیز به دلیل درگیری هواداران تیمش به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.(این رأی قطعی است) با توجه به میهمان بودن تیم سپیدرود رشت و گزارش ناظر و داور بازی و همچنین سابقه موجود، به این تیم اخطار داده می‌شود چنانچه در بازی‌های بعدی تخلفی از سوی تماشاگران تیم منتسب رخ دهد، این تیم با تنبیهات شدیدتری مواجه خواهد شد.

*تیم سپاهان اصفهان به خاطر پرتاب نارنجک از سوی تماشاگرانش به انجام یک بازی خانگی در زمین بی طرف غیر از استان میزبان و میهمان به تشخیص و تعیین کمیته برگزار کننده مسابقات محکوم شد.(این رأی قابل تجدید نظر است)

* در مسابقه تیم‌های سایپا تهران و ذوب‌آهن اصفهان از سوی امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ذوب‌آهن تخلفاتی مبنی بر درگیری و اعتراض به داور که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به تذکر کتبی و پرداخت30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.(این رأی قطعی است). سعید الویی، مربی تیم ذوب‌آهن نیز به خاطر اعتراض به کمک داور بازی که منجر به اخراجش شد، به تذکر کتبی محکوم شد و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.(این رأی قطعی است)

لیگ برتر فوتسال

تیم گیتی پسند اصفهان در دیدار برابر تیم آتلیه طهران قم بخاطر رفتار زننده عده‌ای از تماشاگرانش و قصد حمله‌ور شدن به اتاق داوران، به پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.( این رأی قطعی است)

 

2051

نظرات کاربران
سمــیعـی . بوشهـــر
رای استقلال کمترین جریمه است و رای سپاهان اصفهان قابل تجدیدنظر..... مظلوم نفت آبادان ...... اینم عدالت فدراسیون.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۸:۰۸
پاسخ
2
3
ارباب
جالبه همه تیما بخاطر تخلفاتی ناچیزجریمه میشن ولی استقلال بخاطر تکستن صندلی اونم درون خانه حریف هیچ اتفاقی نمیفته واسش دیگه حکایت ازاین روشن تر؟
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۵:۱۴
پاسخ
0
6
amin
چرا رأی برای مردم و تیم آبادانی قطعی اما برای نماینده اصفهان قابل تجدیدنظر؟قبلا هم همین حکم برای تیم تراکتور هم صادر شد اما بعد لغو کردن؟امیدوارم هیچوقت تبعیضی درکار نباشه و قانون برای همه تیمها یکسان باشه.به امید فوتبال پاک.
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۸:۲۸
پاسخ
5
6
mohammad
آره مثه آقایان دیگه چند سال پیش یادمه تو اصفهان بازی با پرسپولیس یه ترقه خورد به چشم سرباز یه نیم فصل سپاهان از بازی خونگی محروم بود .تو. بازی برگشت تو تهران سه تا هوادارای سپاهان به خاطر فرهنگ بالای تماشاگرای حریف جمجمه هاشون شکست آب از آب تکون نخورد . حالا هم استقلالیا هرچی صندلی بوده تو فولاد شهر شکستن بازم آب از آب تکون نخورد. پرسپولیسیا هم که اصلا ترقه و نارنجک نمیزنن اصلا نمیدونن چی هست. این وسط این رای ها فقط برای بقیه تیم ها هست و این دوتا تیم تافته جدا بافته هستن. هرچند اگه رای قطعی نیست به خاطز شدت کم تر و تکرار کم تر بوده. ادمین جان خواهشا چاپ کن
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۸:۰۲
پاسخ
5
10
صندلی شکسته های اصفهان
رای شکستن صندلی های ورزشگاه فولاد شهر که ششتقلالیا شکوندن اون چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۷:۰۷
پاسخ
5
14
19_
میگم چرا اینجوری میکنید قشنگ بگید پول کی روش رو نداریم باشگاها پولشو بدن
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵:۳۵
پاسخ
1
7
رسول6
از حکم تراکتور چه خبر؟؟؟!!!!
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۹:۳۵
پاسخ
10
20
پرسپولیسی
ایشا...سپاهان سقوط میکنه
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۵:۴۳
پاسخ
26
25
amir
پرتاب صندلی های استقلالی ها تو فولادشهر چی شد؟ 3 هفته گذشته خبری نیس؟ پرسپولیس بود تا الان بدجور حکم بریده بودن!!!
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۴:۲۹
پاسخ
10
26
منجزی
جالبه فقط رای اصفهانی ها قابل تجدید نظره ، ممنون آقای تاج
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۱:۳۱
پاسخ
14
16
محمدیونایتد
این حکم بازی دریک استان دیگه،یکی از همون پارامترهایی است که شدیم پنج ستاره. خدایی خیلی شبیه کنفدراسیون رای صادر میکنیم. عالجنابان کفاشیان وتاج مرسی هستید
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۰:۴۷
پاسخ
2
22
بیننده 90
همه رای ها قطعی هست به جز رای تیم اصفهانی که قابل تجدید نظر هست ... چه تصادفی ... یعنی چی میتونه باشه؟!!!!!
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۰:۲۸
پاسخ
14
34
سپاهان5
از اول فصل تا الان هیچ تیمی به اندازه سپاهان جریمه و محروم نشده اینم تصادفا به خاطر فدراسیون اصفهانیه.طرفدارای استقلال صندلیای فولادشهرو شکستن ولی اصلا جریمه نشدن از قضا اینم تصادفا به خاطر فدراسیون اصفهانیه...
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۳:۴۶
4
11
Hattrick
برا اینکه تمشاگران تیمهای دیگه توهین کردند ولی تماشاگر سپاهانی نارنجک پرت کرده ... در ضمن انگار هرچقدر سر سپاهانو ببرند سیر نمی شین ... دیگه چقدر جریمه و بازی بدون تماشاگر ... این فدراسیون برا هر تیمی بد بود برا سرخ آبیا فوق العاده بود فوق العاده ...
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵:۵۵
6
8
بچه های سائوپائولو
یعنی استقلالیا و پرسپولیسیا تا حالا ترقه و نارنجک نزدن ؟ تا حالا توهینی نکردن ؟؟؟ شده یبار بازیشون به استان دیگه منتقل شده باشه ؟؟؟؟؟ بابا بسه دیگه سر صنعتو همش میخوان ببرن چه وضیه ، جریممون کردن ، بازی بدون تماشاگر انجام دادیم ، تبعید دیگه چیه
۰۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۳:۴۷
پاسخ
9
29