مخالفت برانکو با جذب دروازه‌بان برزیلی

مخالفت برانکو با جذب دروازه‌بان برزیلی

8813
11:09
19 دی 1394
سرمربی پرسپولیس با جذب دروازه‌بان برزیلی برای تیمش مخالف است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پرسپولیس با جذب دروازه‌بان برزیلی برای تیمش مخالف است. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، در حالی که پیش‌بینی می‌شد باشگاه پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات کمترین فعالیت را به واسطه اینکه برانکو ایوانکوویچ خواهان کمترین تغییر در تیمش بود، داشته باشد اما بازداشت سوشا مکانی شرایط عجیبی را در این باشگاه به وجود آورده است.

مسئولان باشگاه پرسپولیس امیدوار بودند با جذب علیرضا بیرانوند و عقد قرارداد با یک دروازه‌بان متوسط بتوانند نیم‌فصل دوم را بدون دغدغه از دست دادن دروازه‌بان‌های خود آغاز کنند که این اتفاق تا به امروز رخ نداده و بسیار بعید است جانشین مکانی یک دروازه‌بان ایرانی باشد. در چنین شرایطی طبیعی است که باشگاه پرسپولیس به دنبال درواز‌ه‌بان خارجی باشد.

مشکل جدید مسئولان باشگاه پرسپولیس این است که برانکو تمام گزینه‌های برزیلی معرفی شده از سوی آنها در پست دروازه‌بانی را رد کرده است. با توجه به اینکه بازیکنان برزیلی به مراتب از بازیکنان اروپایی ارزان‌تر هستند تا به امروز واسطه‌ها چند درواز‌ه‌بان برزیلی به برانکو معرفی کرده‌اند، اما این مربی حتی حاضر نیست فیلم این بازیکنان را ببیند و تأکید دارد که بازیکنان برزیلی در تفکرات او جایی ندارند. شاید به همین دلیل هم بود که این مربی کروات خیلی زود با فرناندو گابریل، هافبک پیشین پرسپولیس قطع همکاری کرد.

سرمربی پرسپولیس تمایلی دارد دروازه‌بان اول تیمش در نیم‌فصل دوم یک دروازه‌بان اروپایی باشد و جالب اینجاست که این دسته از بازیکنان جدا از اینکه قیمت بالایی دارند بلکه تمایلی هم برای حضور در فوتبال ایران ندارند. البته این دو مسئله فقط شامل بازیکنان باکیفیت اروپایی می‌شود. به هر حال پرسپولیسی‌ها این‌روزها بدجور به تکاپو افتاده‌اند تا دو دروازه‌بان به لیست تیم‌شان اضافه کرده و یک بازیکن خارجی را هم راضی کنند که این تیم را ترک کند تا جا برای دروازه‌بان جدید باز شود. از طرفی اردوی امارات سرخپوشان هم لغو شده و هر چه زودتر باید مکان جدیدی برای اردوی این تیم انتخاب شود.

 

2051

نظرات کاربران
احسان
بيرانوندمردي هست بخدابادويست خواست بیا.نامردهانزاشتن
۲۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۰۶:۴۴
پاسخ
1
3
reza
بهترین گزینه با توجه به شرایط مد نظر برانکو پاشنکو است البته اگر قرار داد مالی مناسبی برای پرسپولیس باشد و پرسپولیس زیاد از نظر مالی هزینه نکند حداکثر ارزش پاشنکو برای هرفصل 600 میلیون تومان است و برای بازیهای باقی مانده تا پایان فصل حداکثر 250 میلیون ارزش دارد برای گلر دوم هم اگر مکانی مشکلش حل نشد عابدزاده مناسب است.
۱۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۱:۲۴
پاسخ
11
12
متین بارسایی / استقلالی
چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ فققط کروات میخای؟؟؟؟ خوبه دیگه ایران شده منبع دراممد چین و کروات ها و ...
۱۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۳:۴۳
پاسخ
28
10
مهدی.سرخترین.6
آقای طاهری نمیتونه یه دروازه بان جذب گنه و یا اردوی تیمش رو که دوماهه برنامه ریزی شده ، رو برگزار کنه ؛ بعد میگه ما نیاز به کمک هیچگس نداریم و .......
۱۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۰:۳۶
پاسخ
13
14
محمد
فکر کنم برانکو میخواد تراشتگن یا دیگو لوپز یا وایدنفلر رو بیاره آخه تو باشگاهاشون نیمکت نشین شدن, تازه از بچگی هم پرسپولیسی بودن...
۱۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۶:۴۹
پاسخ
31
8