مخالفت نخست وزیر اسپانیا با پیوستن نیمار به رئال مادرید

مخالفت نخست وزیر اسپانیا با پیوستن نیمار به رئال مادرید

11128
20:46
24 بهمن 1396
نخست وزیر اسپانیا تمایلی برای پیوستن نیمار به رئال مادرید ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - نخست وزیر اسپانیا تمایلی برای پیوستن نیمار به رئال مادرید ندارد. 

به گزارش وبسایت نود، ماریانو راخوی که هوادار باشگاه رئال مادرید اسپانیا است در مصاحبه با رسانه های ورزشی این کشور عنوان کرده دوست ندارد این تیم نیمار برزیلی را به خدمت بگیرد. 

روخای به نشریه آس گفته:

دوست ندارم نیمار را در پیراهن رئال مادرید ببینم. رونالدو، بنزما و بیل بازیکنان بزرگی بودند و طی چند ماه نظر مردم درباره آن ها عوض شد. مردم نسبت به توانایی های آن ها شک دارند. باید یک مقدار صبورتر باشیم. من به این بازیکنان باور دارم. 

اگر به نتایج این فصل دو تیم نگاه کنیم، اکثرا انتظار دارند رئال مقابل پاریسن ژرمن شکست سختی بخورد اما در این بازی ها وقوع هر چیزی ممکن است. نباید تاریخ رئال در این رقابت ها را فراموش کنیم. بازیکنان تیم همان بازیکنان فصل پیش هستند. این تیم فاتح ۳ دوره از ۴ دوره اخیر لیگ قهرمانان شده و فکر می کنم می توانیم پی اس جی را حذف کنیم. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
موسی فتحعلی
فوتبال حرفه ای یعنی این نخست وزیرم تیم مورد علاقشو میگه برخلاف فوتبال ما که کسی جرات نداره بگه
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۶:۳۷
پاسخ
12
42
داورید بدون سلطنت میشه صفرید
یعنی حقا که این جمله وصف الحال این تیم حکومتی ست: داورید بدون سلطنت میشه صفرید... طنز تلخ تاریخ... #خدا رو شکر ظالم نمی پرستم ادمین جان، داداشم الله وکیلی دروغ میگم؟؟
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۴:۰۵
پاسخ
17
32
بارسلونا❤
یا خدااااا .. نخست وزیر اسپانیا رو نیگا کنید ... بخونید چی گفته ... علنا فریاد میزنه که من رئالیم :))) .‌.. فکر میکردم این طرفداری‌ها فقط مختص به دوره‌ی ژنرال فرانکو بود .. نگو که اشتباه میکردم..
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۵:۴۴
پاسخ
21
38
بارسا
این اسپانیا دیگه چه کشوری هست؟!! همه علنا از رئال حمایت و طرفداری می کنن . مستر تباس رئیس لالیگا ، پادشاه اسپانیا ، رئیس کمیته داوران و ....و حالا هم نخست وزیر!!! ، تصور کنید تو ایران رئیس فدراسیون علنا بگه من طرفدار استقلال هستم ! به نظرتون چی می شد ؟؟!! بارسا فراتر از یک
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۷:۲۷
پاسخ
20
48
CR 6+4 FCP
تا سلطان رونالدو هست نیازی به هیچ کس نداریم ولی خب اگه نیمار هم بیاد بد نمیشه.
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۹:۵۶
پاسخ
28
35