مخیتاریان: باید در فینال لیگ اروپا پیروز شویم

مخیتاریان: باید در فینال لیگ اروپا پیروز شویم

1013
18:04
30 اردیبهشت 1396
مخیتاریان درباره اهمیت قهرمانی در لیگ اروپا صحبت کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مخیتاریان درباره اهمیت قهرمانی در لیگ اروپا صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، هنریک مخیتاریان ستاره ارمنی منچستریونایتد که با شیاطین سرخ به فینال لیگ اروپا راه یافته است، در مصاحبه اخیرش با اسکای اسپورت در آستانه این مسابقه مهم چنین گفته است:

تنها یک گزینه پیش روی مان باید داشته باشیم و آن هم برد در فینال است، قرار نیست در فینال ببازیم. ما می خواهیم برنده فینال شویم و باید برنده فینال شویم. بردن لیگ اروپا، نه تنها به معنی کسب یک جام است بلکه این شانس را به ما می دهد تا به لیگ قهرمانان بازگردیم. منچستریونایتد تیمی نیست که سه فصل متوالی در لیگ اروپا بازی کند.

این یکی از مهمترین بازی های زندگی ام است و نمی خواهم این فرصت را از دست بدهم. می دانم که می توانیم پیروز شویم و می دانم که برنده شدن و قهرمانی چه لذتی دارد. در صورت قهرمانی، فصلی خوب را پشت سر گذاشته ایم چون تا همین حالا هم دو جام برده ایم. برای بازی فینال مضطرب نیستم، چرا که دیگر کودک نیستم و می توانم شرایط را کنترل کنم.

اولین فصل حضورم در یونایتد خیلی برایم آسان نبود چرا که در ابتدای ورود به باشگاه شرایط برایم خیلی خوب پیش نرفت ولی تلاش کردم و وقتی فرصت دوم پیش آمد از ان استفاده کردم. من خوشبین هستم و از توانایی های خودم آگاهم و همچنان سخت کار خواهم کرد.

1878

نظرات کاربران
عشق =پرسپولیس +بارسلونا
منچستر وقتی افت کرد ک به مربی هایی همچون مویس و فن خال اعتماد نکرد امیدوارم به مورینیو اعتماد کنن
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۱:۳۰
پاسخ
0
2
عباس
امیدوارم آژاکس ببره به 2دلیل مهم اولا تیمیه که خودش بازیکن ساخته وزحمت کشیده دوما مورینیو باسطح فوتبال ضعیف وکسل کنندش لایق این مقام نیست
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۰:۰۵
پاسخ
7
7
اراک
به امید قهرمانی منچستر وبازگشت به روزای اوجش
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲:۲۸
پاسخ
5
8