مدافع آیندهوون از لوک شاو عذرخواهی کرد

مدافع آیندهوون از لوک شاو عذرخواهی کرد

2315
14:04
25 شهریور 1394
بازیکن مکزیکی تیم فوتبال پی‌اس‌وی‌ آیندهوون هلند که با تکل خود باعث شکستن پای مدافع شیاطین سرخ شد، از او عذرخواهی کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن مکزیکی تیم فوتبال پی‌اس‌وی‌ آیندهوون هلند که با تکل خود باعث شکستن پای مدافع شیاطین سرخ شد، از او عذرخواهی کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، تیم فوتبال منچستریونایتد در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان فصل جاری نه تنها با نتیجه 2 بر یک در خانه پی‌اس‌وی آیندهوون هلند تن به شکست داد، بلکه لوک شاو، یکی از مهره‌های کلیدی‌اش را از دست داد.

پای مدافع شیاطین سرخ در دقیقه 24 بازی در نتیجه تکل هکتور مورنو، مدافع مکزیکی آیندهوون از دو نقطه شکسته است که این مصدومیت احتمالاً او را چهار تا شش ماه خانه‌نشین خواهد کرد و به این ترتیب مارکوس روخو جای او را در ترکیب خواهد گرفت.

مورنو پس از بازی از تکلی که باعث مصدومیت شدید شاو 20 ساله شد، ابراز تأسف کرد و در صفحه خود در یکی شبکه‌های اجتماعی نوشت: من واقعاً متأسفم. واقعاً احساس بدی دارم، چون به خاطر من بود که این اتفاق رخ داد.

این بازیکن که خودش سال 2014 در جام جهانی برزیل مصدومیتی مشابه را در بازی تیم ملی کشورش برابر هلند تجربه کرد، ادامه داد: می‌‌خواهم به لوک شاو قدرت و انگیزه بدهم، چون خودم هم قبلاً چنین وضعیتی را تجربه کرده‌ام و می‌دانم که چه حسی دارد. به همین دلیل امیدوارم که او هرچه زودتر بهبود پیدا کند. لوک شاو! امیدوارم که تو را دوباره در زمین بازی ببینم. برایت آرزوی موفقیت می‌کنم.

مورنو به خاطر تکلی که روی پای شاو رفت، از سوی نیکلا ریتزولی، داور بازی جریمه نشد و این در حالی است که برخی از کارشناسان داوری از جمله گراهام پل معتقد بوده‌اند که مدافع مکزیکی آیندهوون باید از زمین اخراج می‌شد. او اما معتقد است که سزاوار چنین مجازاتی نبوده است.

مدافع آیندهوون در این خصوص گفت: من فکر نمی‌‌کنم که باید اخراج می‌شدم. من فکر می‌کنم که توپ را زدم، اما در چنان شرایطی برای من مهم نیست که حرکتم خطا بوده باشد. من برای شاو و خانواده او متأسفم. نمی‌دانم که وضعیت او چقدر بد است، اما خودم چنین شرایطی را در جام جهانی تجربه‌ام کرده‌ام و می‌دانم که حس بدی دارد. گفتن اینکه چه اتفاقی افتاد سخت است. حالا من فقط امیدوارم که او هرچه زودتر به میادین برگردد.

1140

نظرات کاربران
زهرا
زدی کشتی بنده خدا رو .نگا نگا اخه
۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۱۴:۵۱
پاسخ
0
0