مدافع برزیلی اینتر با فسخ قرارداد به سوپرلیگ چین رفت

مدافع برزیلی اینتر با فسخ قرارداد به سوپرلیگ چین رفت

2663
20:54
04 مرداد 1398
ژائو میراندا به جیانگسو سانینگ پیوست.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، ژائو میراندا مدافع میانی 34 ساله و برزیلی اینترمیلان با فسخ توافقی قرارداد خود با اینترمیلان، با قرارداد تا 31 دسامبر 2021 به جیانگسو سانینگ چین پیوست.

اسکای اسپورتس ایتالیا گزارش داده که اینترمیلان از این انتقال 5 میلیون یورو درآمدزایی خواهد کرد و میراندا نیز سالانه 4.5 میلیون یورو از این باشگاه حاضر در سوپرلیگ چین دستمزد خواهد گرفت.

جیانگسو سانینگ تحت مالکیت هولدینگ سانینگ است که 68.55 درصد از سهام باشگاه اینترمیلان را در اختیار دارد. در این تیم که اکنون تحت هدایت کاسمین اولاریو رومانیایی است، بازیکنان مطرحی چون ادر، آلکس تکسیرا و گابریل پالتا نیز حضور دارند.

میراندا که سابقه بازی در کوریتیبا، سوشو و سن‌اتین را دارد در سال 2015 با عقد قراردادی دو ساله به شکل قرضی (4 میلیون یورو) همراه با بند خرید اجباری 11 میلیون یورویی از اتلتیکومادرید به اینترمیلان پیوست. او در این 4 سال در 121 بازی برای اینتر به میدان رفت و یک گل هم به ثمر رساند. 

میراندا 57 بازی ملی هم برای برزیل انجام داده و سلسائو را در جام جهانی 2018 و 3 کوپا آمریکا (از جمله کوپا آمریکا 2019 که با قهرمانی برزیل همراه بود) همراهی کرده است.

7712

نظرات کاربران
طوفان سرخ آسیا
چرا همه میرن چین..یعنی آنقدر خوب پول میدن..البته کارلوس توز ی جمله تاریخی داره موقعی که لیگ چین بازی میکرد تو ی مصاحبه گفت من چند ماه تو تعطیلات بودم..یعنی لیگشون از ما داغونتره..
۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۴:۰۶
پاسخ
0
28
تآ ابدســـــرخ
شک نکنید یک روزی چینو بر بام آسیا خواهید دید...دقیقا مثل قطر چند سال پیش،هی بازیکن آوردن هی سرمایه گذاشتن وسط و بازیکنای با تجربه رو خریدن آخرم یک دنیا افتخار و اسم و رسم گیرشون اومد...این چینم یک روزی به این جایگاه میرسه...فقط ما موندیم و حوضمون :)
۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۲:۳۶
پاسخ
0
37