مدافع دورتموند به پاریسن‌ژرمن پیوست

مدافع دورتموند به پاریسن‌ژرمن پیوست

2079
20:56
25 تیر 1398
قرارداد دیالو با پاریسن‌ژرمن 5 ساله است.

به گزارش وبسایت نود، عبدو دیالو مدافع 23 ساله و فرانسوی باشگاه دورتموند با عقد قراردادی 5 ساله به ارزش 32 میلیون یورو به پاریسن‌ژرمن پیوست.

پاریسن‌ژرمن رسما خبر پیوستن دیالو به این تیم با قراردادی تا ژوئن 2024 را اعلام کرده است. او اکنون قرار است در پاریسن‌ژرمن به توماس توخل سرمربی سابق دورتموند ملحق شود. 

دیالو در ژوئن 2018 با قراردادی 5 ساله به ارزش 28 میلیون یورو از ماینز به دورتموند پیوسته بود. علیرغم این حضور کوتاه مدت، دیالو توانست به عنصری پررنگ در خط دفاعی دورتموند تبدیل شود و در 38 مسابقه در تمامی رقابت ها (28 بازی در بوندسلیگا) برای دورتموند به میدان رود. این مدافع 23 ساله که علاوه بر دفاع میانی، قابلیت بازی در دفاع کناری را هم دارد، دوره ای کوتاه اما موفق در دورتموند داشت و به همراه این تیم تا یک قدمی فتح بوندسلیگا هم پیش رفت.

به نظر می‌رسد دورتموند پیش از این خود را برای از دست دادن دیالو آماده کرده بود، چرا که این تیم در بازار تابستانی متس هوملس و نیکو شولتز را به خدمت گرفته بود. همچنین ورود دیالو می‌تواند موجب عمق یافتن خط دفاعی پاریسن‌ژرمن شود؛ خط دقاعی که دیگر نتواند متکی به تیاگو سیلوای 35 ساله باشد. (قرارداد سیلوا با پاریسن‌ژرمن وارد آخرین سال خود شده است.)

دیالو در خصوص این انتقال گفت: پوشیدن پیراهن باشگاه بزرگی نظیر پاریسن‌ژرمن باعث افتخار است. همواره گفته ام که پروژه پاریسین بسیار جذاب است. پیوستن به باشگاه پایتخت یک گام مهم دیگر در دوران حرفه ای من خواهد بود. 

7712

نظرات کاربران