مدافع دورتموند در آستانه پیوستن به هوفنهایم قرار گرفت

مدافع دورتموند در آستانه پیوستن به هوفنهایم قرار گرفت

2010
10:04
28 اردیبهشت 1396
ماتیاس گینتر مدافع جوان دورتموند با توجه به شرایط موجود به نظر نمی رسد فصل آینده در این تیم بازی کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - ماتیاس گینتر مدافع جوان دورتموند با توجه به شرایط موجود به نظر نمی رسد فصل آینده در این تیم بازی کند.

به گزارش وبسایت نود، ماتیاس گینتر مدافع میانی 23 ساله دورتموند با توجه به ترافیک موجود در خط دفاع دورتموند قصد جدایی از این تیم در تابستان جاری را دارد. طبق ادعای بیلد دو باشگاه گلادباخ و هوفنهایم به صورت جدی با این بازیکن وارد مذاکره شده اند. در این بین هوفنهایم می خواهد برای جذب این بازیکن رکورد جدیدی در نقل و انتقالات خود ثبت کند. هوفنهایم پس از قطعی شدن جدایی نیکلاس زوله و پیوستنش به بایرن مونیخ می خواهد بازیکن جدیدی برای جانشینی او جذب کند و گویا می خواهند برای انتقال گینتر بین 15 تا 20 میلیون یورو هزینه کنند. این رقم رکورد جدیدی در نقل و انتقالات این باشگاه محسوب می شود. تابستان گذشته هوفنهایم برای جذب آندره کراماریچ مهاجم کروات از لستر سیتی 10 میلیون یورو هزینه کرد و اکنون باید دید و منتظر ماند که آیا گینتر این رکورد را جا به جا می کند یا نه.

گینتر تابستان 2014 با انتقالی 10 میلیون یورویی از فرایبورگ به دورتموند پیوست اما هرگز نتوانست به بازیکن ثابت خط دفاع این تیم تبدیل شود. این بازیکن آینده دار توانایی بازی در سمت راست خط دفاعی و هافبک دفاعی را هم دارد و بارها زیر نظر توخل در این دو پست به کار گرفته شده است.

 

7899

نظرات کاربران