مدافع نساجی و هافبک نفت مسجد سلیمان شاگرد گل‌محمدی شدند

مدافع نساجی و هافبک نفت مسجد سلیمان شاگرد گل‌محمدی شدند

2132
14:31
29 خرداد 1398
دو بازیکن جدید به تیم فوتبال پدیده شهر خودرو خراسان ملحق شدند.

به گزارش وب سایت نود و و به نقل از سایت باشگاه پدیده، در ادامه فعالیت این باشگاه برای حضور هرچه بهتر و موفق‌تر در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ  قهرمانان آسیا، صبح امروز با عقد قراردادی، دو بازیکن جدید و لیگ برتری به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی اضافه شدند.

بر این اساس، فرشاد فرجی، مدافع فصل قبل نساجی مازندران با قرار دادی ۲ ساله و علیرضا علیزاده، هافبک فصل گذشته نفت مسجدسلیمان با عقد قراردادی 3 ساله به شهرخودرو خراسان پیوستند. 

این دو بازیکن مورد نظر گل محمدی، پس از مذاکره با مدیران باشگاه و نظر مساعد فرهاد حمیداوی مالک باشگاه قرار دادهای خود را امضا و از هفته آینده در تمرینات گروهی تیم شرکت خواهمد کرد.

پیش از این، سیدمهدی رحمتی، گلر باسابقه فوتبال ایران و استقلال، با عقد قراردادی دوساله به تیم شهرخودرو پیوسته‌ بود و قرارداد نفراتی همچون اکبر صادقی، حسین مرادمند، امین قاسمی نژاد، یونس شاکری، سعید صادقی، علی نعمتی و حسین مهربان نیز تمدید شده بود.

2051

نظرات کاربران
مجید
آسیا اماده باش پدیده داره میاد
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۰:۳۵
پاسخ
1
10
هوادار فوتبالم
گل محمدی داره بازیکنانی گمنام اما آینده دار و خوب جذب میکنه و با این بازیکنان جوان و با انگیزه (به جز رحمتی که دیگه آخرای فوتبالش هست) سال بعد هم از مدعیان هست باتوجه به اینکه تیم پدیده هم تقریبا بسته شده و شاکله تیم هم حفظ شده واقعا تیم خوبیه ضمنا با این خرید ها یحیی داره بطور غیرمستقیم پیشنهاد پرسپولیس رو رد میکنه
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸:۴۵
پاسخ
0
11
عشقممم نیمار
گلمحمدی ک‌داره پدیده رو‌ میبنده..پ این ک‌میگن میره شیش_پولیس چیه حریان ؟؟:-) واقعا فوتبالمون عجیبه غریبه و‌کاملا غیر حرفه ای :-P در فوتبال اروپا ..تیمی ک با مربی ک قرارداد داره .مذاکره کنه ...مدیر اون تیم میره بر علیه اون‌یکی تیم ک با مربیش مذاکره کرده ب فیفا یا یوفا شکایت میکنه ولی اینجا راحت با مربی یه باشگاه مذاکره میکنن:-)
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰:۳۹
پاسخ
11
11