مدرک تازه اتلتیکومادرید علیه بارسلونا در پرونده گریزمن

مدرک تازه اتلتیکومادرید علیه بارسلونا در پرونده گریزمن

3351
18:53
15 مرداد 1398
مدیر اجرایی اتلتیکومادرید به سندی از مذاکرات بارسا با گریزمن در ماه مارچ دست یافته است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، اتلتیکومادرید که پرونده ای را علیه بارسلونا نسبت به چگونگی پرداخت بندآزادسازی آنتوان گریزمن باز کرده، اکنون به سندی دست یافته که می‌تواند حقانیت روخی بلانکوس را ثابت کند.

این سند، ایمیلی است که سوان کاریان، یکی از نمایندگان گریزمن در ماه مارچ 2019 برای ماد (خواهر) و آلن گریزمن (پدر ستاره فرانسوی) ارسال کرده است. این ایمیل حاوی پیشنهاد بارسلونا برای این بازیکن بوده و همچنین پیش نویسی (درفت) پیرامون پیشنهاد حقوق دریافتی هم در خود جای داده است.

این گزارش را ال موندو تایید کرده و همین رسانه اذعان دارد که یک نسخه از این ایمیل نزد میگل آنخل خیل مارین، مدیراجرایی اتلتیکومادرید، موجود است. این سند می‌تواند نتیجه پرونده ای که اتلتیکومادرید علیه بارسلونا در این زمینه گشوده را کاملا به نفع تیم مادریدی تغییر دهد.

بارسلونا در ماه جولای و بعد از رسیدن بندآزادسازی موجود در قرارداد گریزمن با اتلتی به 120 میلیون یورو، این بند را (در ساختمان لالیگا) فعال کرد و مهاجم فرانسوی را با همین مبلغ به خدمت گرفت. اما اتلتیکومادرید در همان زمان ادعا کرد که چون بارسلونا از مدتها قبل با گریزمن در حال مذاکره بوده باید همان بند آزادسازی پیش از یک جولای (200 میلیون یورو) را برای خرید گریزمن پرداخت کند. 

بارسلونا وجود هرگونه پیش قراردادی را انکار کرده اما اکنون این ایمیل می‌تواند سندی بر حقانیت اتلتیکومادرید در این پرونده باشد.

7712

نظرات کاربران
فقط یوونتوس
هیچ چیز این تیم درست نیس
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۵:۵۰
پاسخ
40
16
اسنپ کاپ
ایمیل شخصی گریزمن به خواهر و پدرش رو چجوری گیر اوردن؟ اگه هکش کرده باشن که محکوم میشن.
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۹:۱۲
پاسخ
5
32
ایرانی
باید کل تیم بارسا محروم کنند چون تیم مافیایی بدون کمک داور هیچی نمیشن
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۱:۰۹
پاسخ
91
38
عشقممم نیمار
ای جوون ..خداکنه بارسلونا محروم شه ک‌ نیمارم‌ نیاد ب این باشگاه منفور :-P
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۰:۱۴
پاسخ
76
25