مدیراجرایی بارسلونا: در صورت نیاز مربی، برای خرید پوگبا اقدام می‌کنیم

مدیراجرایی بارسلونا: در صورت نیاز مربی، برای خرید پوگبا اقدام می‌کنیم

1336
21:31
10 مهر 1397
گرائو ابراز اطمینان کرده که باشگاه توان مالی لازم را برای خرید کردن در ژانویه دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - گرائو ابراز اطمینان کرده که باشگاه توان مالی لازم را برای خرید کردن در ژانویه دارد.

به گزارش وبسایت نود، اسکار گرائو مدیراجرایی بارسلونا روز سه شنبه در کنفرانس خبری خود اعلام کرد که این باشگاه مشکلی با هزینه کردن در ژانویه ندارد. بر همین اساس ممکن است این تیم در صورت نیاز مربی، برای خرید پوگبا وارد عمل شود. بارسلونا برای تقویت خط هافبک خود، گزینه هایی مثل پوگبا، رابیوت و دی یونگ را در نظر گرفته است. او در این مورد چنین گفته است:

بودجه ای برای خرید بازیکن در ژانویه، پیش بینی نشده است ولی برنامه برای تمدید قرارداد برخی بازیکنان داریم. با این وجود، این بدان معنا نیست که اصلاً خرید نخواهیم داشت، اگر ضرورتی داشته باشد و مربی خواستار بازیکنی باشد، بارسلونا مشکلی با هزینه کردن در ژانویه ندارد.

بارسلونا پیش بینی کرده که بتواند تا سال 2020 درآمدش را در سال به 1 میلیارد یورو برساند و قطعاً خرید بازیکن ستاره ای مثل پوگبا می تواند به این هدف کمک کند. ضمن این که گرائو اعلام کرد؛ با جدایی چندین بازیکن در تابستان، مبلغ دستمزد پرداختی سالیانه به بازیکنان از 520 میلیون یورو به 492 رسیده که همین موضوع دست باشگاه را برای خرید بازیکن در صورت نیاز باز گذاشته است.

گرائو همچنین در نشست خبری خود از سرمربی تیم به طور کامل حمایت کرد. والورده در سه بازی اخیر نتوانسته تیمش را به برد برساند.

1878

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
میگم عاقایون مسئولای بارسا...‌میخای اریکسن...رابیوت.. وراتی ..و کلا هرچی هافبکه بخری؟؟؟ :-P این همه هافبک داری... پوگباهم‌میخای بخرین :-\
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۷:۰۹
پاسخ
24
4