مدیربرنامه افشین قطبی: نه پرسپولیس دنبال قطبی است و نه او دنبال پرسپولیس!

مدیربرنامه افشین قطبی: نه پرسپولیس دنبال قطبی است و نه او دنبال پرسپولیس!

6821
10:59
28 خرداد 1398
مدیر برنامه افشین قطبی به احتمال انتخاب این سرمربی برای حضور در پرسپولیس به جای برانکو ایوانکوویچ واکنش نشان داد و از نحوه جدایی برانکو انتقاد کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، مهدی حاج باقر درباره اینکه آیا افشین قطبی گزینه سرمربیگری باشگاه پرسپولیس است؟ گفت: اجازه بدهید ابتدا به یک مسئله کوچک اشاره کنم. متأسفم که این مسائل درباره سرمربیگری پرسپولیس مطرح می‌شود. برانکو با توانایی و درایت خودش و حمایت هواداران توانست سه سال پشت سر هم به کار دست نیافتنی دست بزند. اما همه اینها ثمره یک کار تیمی بود و هیچکس نمی‌تواند بگوید فقط من این کار را کردم. شاید نقش برانکو از همه پررنگ‌تر بود. باید بررسی کرد چرا برانکو اینطور پرسپولیس را رها کرد و آیا این رفتار در شان برانکو بود؟

مدیر برنامه افشین قطبی درباره اینکه ناراحتی برانکو از پرسپولیس به خاطر تعویق در مطالباتش بوده است، تاکید کرد: شواهد حاکی از این است که برانکو بعد از برد در دربی، مذاکراتش را با تیم‌های دیگر شروع کرده بود. الان هم دارد رو می‌شود که بعد از عید فطر قرارش را با الاهلی گذاشته بود. مدیریت پرسپولیس هم متاسفانه کوتاهی کرد و می‌توانست زودتر این پول را به برانکو بدهد. طبق بندی از قرارداد، اگر پول سر موعد پرداخت نمی‌شد، برانکو حق فسخ داشت.

حاج باقر یادآور شد: آقای برانکو می‌توانست در شرایط بهتری ایران را ترک کند. او کاری را در پرسپولیس کرد که هیچکس نکرده بود. قهرمانی‌های زیادی با استانکو، پروین و قطبی داشتیم ولی پرسپولیس، پرسپولیس ماند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا پرسپولیس با افشین قطبی مذاکره کرده است یا خیر؟ به رادیو تهران گفت: متاسفانه این اواخر حرف‌های زیادی شکل گرفت. قطبی خارج از کشور است و ادعایی برای مربیگری در پرسپولیس ندارد. پرسپولیس هیچ تماسی با ما برای سرمربیگری قطبی نداشته است. هرکسی می‌خواهد سرمربی شود باید شهامت و جرات داشته باشد و عاشق این تیم باشد که پرسپولیس را در این وضعیت قبول کند.

مدیر برنامه افشین قطبی با ناراحتی از فضایی که علیه این مربی شکل گرفته است، اظهار کرد: متاسفم. یک روز می‌گویند قطبی با خلیلی جلسه داشته است در حالی که قطبی آن روز خارج از کشور بوده است. والله نه قطبی دنبال پرسپولیس است و نه پرسپولیس دنبال قطبی. حاشیه‌ها را کم کنیم تا پرسپولیس با آرامش سرمربی را انتخاب کند حالا یا قطبی، یا یحیی یا سرمربی خارجی. پرسپولیس باید پرسپولیس بماند. گواردیولا ۱۴ قهرمانی با بارسلونا داشت و وقتی رفت بارسلونا ماند و خواهد ماند.

2051

نظرات کاربران
Majid تاجی
مدیر برنامه افشین قطبی درباره اینکه ناراحتی برانکو از پرسپولیس به خاطر تعویق در مطالباتش بوده است، تاکید کرد: شواهد حاکی از این است که برانکو بعد از برد در دربی، مذاکراتش را با تیم‌های دیگر شروع کرده بود. الان هم دارد رو می‌شود که بعد از عید فطر قرارش را با الاهلی گذاشته بود. مدیریت پرسپولیس هم متاسفانه کوتاهی کرد و می‌توانست زودتر این پول را به برانکو بدهد. طبق بندی از قرارداد، اگر پول سر موعد پرداخت نمی‌شد، برانکو حق فسخ داشت.
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۶:۰۹
پاسخ
1
6
مهدی
قطبی این وسط بازیچه هست.از زمانی که دایی از سایپا اخراج شد مطمئن بودم نیمکت بعدیش رو رزرو کرده.فکر میکردم تیم ملیه ولی الان مطمئن هستم پرسپولیسه
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲:۴۴
پاسخ
2
5
کوهمره.جروق
این همه از برانکو حمایت از مربی های دیگه پرسپولیس حمایت شد؟کرانچار پرسپولیس چهارم کرد سال دیگش انداختنش بیرون.حمید استیلی هنوز کارش شروع نکرده بهش بی احترامی کردن و تمرکز براش نزاشتن.یحیی گل محمدی با این که خوب کار کرد ازش حمایت نشد.مانوئل ژوزه و دنیزلی نزاشتن کارش را درست انجام بدن. اگه پرسپولیس موفق شد اول به خاطر حمایت هواداران و مدریت بود بعد همت بازیکنان و در آخر کادر فنی و مربی بدنسازش.بازم بیایید از اسپانیا درس بگیریم هیچوقت مربی و بازیکن از باشگاه بزرگتر نیست.بهتره عزت نفسمون با این کارها پایمال نکنیم رفت که رفت.فدای سر پرسپولیس.لوپتگی یادتون رفت چی شد.همون گواردیولا
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۸:۳۰
پاسخ
1
8
علی
هر کی باشه بجز دایی خوبه تو این شرایط قطبی که اگه باشه عالیه دیگه
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۹:۵۱
پاسخ
6
16
موسیو
تو این دوره بیشترشایعه ها درست درمیان... اصلا اصلا نباید به حرف های این اقا اعتماد کرد یهو دیدی برعکس شد ...
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۷:۴۷
پاسخ
2
6
عشق شازده
خب خداروشکر
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۵:۰۷
پاسخ
4
0
پرسپولیسی گرگان
هوادارا باید برانکو رو فراموش کنن دیگه دیر شده
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹:۰۲
پاسخ
0
9
شازده آبی
نه پرفسور می‌خوادتون نه امپراطور نه شهریار ، جادوگرم ک با تراکتور خداحافظی کرده . . . . فعلا فقط میناوند هست :/
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶:۰۴
پاسخ
7
2
Armin
بهترین گزینه محمد تقوی هست
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۱:۲۵
پاسخ
11
1
Red
حرف های قشنگی زده به نظره منم وقت گریه زاری برا برانکو نیست ما باید بلندشیم خیلیا میان و میرن ولی ما هوادارا هستیم که میمونیم...پاینده باد پرسپولیس
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۶:۰۳
پاسخ
20
162
مجید
بله حرفهای قشنگی میزنه اما این آقا یادش رفته خود قطبی شبانه پرسپولیس رو ول کرد و رفت دوبی و الکی گفت تهدید جانی شده بودم و فرار کردم.حالا الان اومده از رفتن برانکو که کاملا به حق بوده ایراد میگیره؟قطبی یک قرون طلب نداشت اونجوری رفت حالا برانکو مطمئنا نه بخاطر دیردادن پول بلکه بخاطر عدم شفافیت کاری و روراست نبودن و دورویی مدیران تیم رو ول کرد و رفت.جالبه میگه پرسپولیس و قطبی دنبال هم نیستن اما آخرش میاد اسم قطبی رو هم بین گزینه هاش میاره.
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸:۵۴
17
8
۶
دقیقا همینطوره، فقط تو ایران هروقت چیزی تکذیب میشه درعین حال بشدت مهر تاییدم میخوره
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۴:۴۷
1
5
مجید
بالاخره پرده هاکنارمیرن وهمه چیزمشخص میشه.آقای حاج باقربه گفته مهردادمیناوند روزبازی باسپاهان درجام حذفی این اتفاق رخ داده است وحیفه که افشین قطبی اینطوری نام خودش رابخواد ازیادپرسپولیسی هاپاک کنه.
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵:۵۷
پاسخ
14
90
A.R
باز خدا رو شکر که با قطبی مذاکره نداشتن
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴:۵۱
پاسخ
56
93
kasra
هر چی برانکو بگه
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۱:۱۶
پاسخ
24
62
امین خان کلهر
جانشین برانکو فقط سرمربی درجه یک خارجی اون حسودانی که چشم موفقیت مارو نداشتن کجان خودشون سرمربی 1.8 میلیون دلاری گرفتن اگه ماهم سرمربی درجه یک خارجی نگیریم انقدر شعار وزیر استقلالی میدیم که حالیشون بشه جانشین برانکو فقط زوران مامیچ کروات و دیگر هیچ
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸:۰۵
پاسخ
24
77
امین
بهترین گزینه علی داییه
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵:۱۵
پاسخ
156
40
SPSS
امین جان دایی گزینه خوبیه. ولی اون ایرانیه و چون حقش را خواسته، کاربرا با شما مخالفند. اما برانکو که میره تیمی که پول بیشتر بگیره و به فیفا شکایت میکنه، کارش درسته. ایرانی ها غریبه دوستند و به هم وطن فرصت نمیدند. حتی نمیخواند از حقش دفاع کنه و میگن اگر پولتم ندادند نون خشک بخور ولی حرف نزن. دایی حرفش را میزنه اونوقت کابرا به شما نظر منفی میدند.
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۴:۵۴
6
3
امین خان کلهر
بازنده همیشه دربی ها بدترین گزینه ممکن . دایی از فوتبال فقط درگیری با داوران رو یاد گرفته تیم رو نمیتونه واسهه قهرمانی ببنده
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹:۵۸
1
7
پرسپولیس اعتبار آسیا
علی دایی را ببرید برای تیم خودتون اینجا پرسپولیسیه قهرمانی جام حذفی یعنی ناکامی
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹:۳۷
1
5