مدیربرنامه مارسیال: موکلم به دنبال ترک منچستریونایتد است

مدیربرنامه مارسیال: موکلم به دنبال ترک منچستریونایتد است

1625
02:15
24 خرداد 1397
مدیربرنامه مارسیال از تصمیم این بازیکن برای ترک منچستریونایتد خبر داده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیربرنامه مارسیال از تصمیم این بازیکن برای ترک منچستریونایتد خبر داده است.

به گزارش وبسایت نود، آنتونی مارسیال ستاره فرانسوی منچستریونایتد طبق اعلام مدیربرنامه اش به دنبال ترک این تیم است. مارسیال که در تابستان 2015 توسط فن خال به الدترافورد منتقل شد، در فصل گذشته 30 بار در لیگ برتر به میدان رفت ولی 12 بازی از این 30 مسابقه حضور به عنوان بازیکن تعویضی بود، با انتقال سانچز به الدترافورد، فرصت های مارسیال برای درخشش در ترکیب اصلی محدودتر هم شد تا این که حالا این بازیکن به دنبال ترک یونایتد است:

بعد از بررسی تمام شرایط و مسائل، مارسیال به این نتیجه رسیده که یونایتد را ترک کند. دلایل زیادی برای این تصمیم وجود دارد ولی زود است که بخواهیم تمام آن ها را مطرح کنیم. آنتونی به زودی در این باره صحبت خواهد کرد. من یونایتد به دنبال تمدید قرارداد با مارسیال است و نمی خواهد او تیم را ترک کند ولی بعد از ماه ها به توافق نرسیده ایم، وقتی منچستریونایتد که قوی ترین باشگاه دنیاست، بعد از هشت ماه نمی تواند به توافق برسد نشان می دهد که آن ها واقعاً به مارسیال به چشم یک بازیکن کلیدی نگاه نمی کنند. بنابراین این تصمیم وابسته به این اتفاق است، اما باید در ذهن داشت که مارسیال تحت قرارداد یونایتد است و این باشگاه است که در نهایت تصمیم نهایی را می گیرد و باید به آن احترام گذاشت.

در حال حاضر گفته می شود که دو باشگاه یوونتوس و چلسی به جذب مارسیال علاقه دارند.

1878

نظرات کاربران
ایرانی
کم سن وسال وبسیاربااستعداد راحت میتونه نوک حمله رئال بازی کنه وکیه که ندونه یووه مثل همیشه براین بازیکنا طورپهن میکنه
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۷:۲۰
پاسخ
0
0
شکور=یه تاجی4آتیشه
حیف شد
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰:۵۲
پاسخ
0
5
Arefa_79
کافیه یه تیمی بخواد بازیکنش بفروشه امکان نداره یونتوس نخوادتش
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۷:۲۶
پاسخ
0
5
United-perspolis
مشكل يونايتد شخص مورينهيو هستش حتي با اومدن تمام گزينه هاي مدنظر بازم به جايي نميرسيم...فوتبال بي روح و كسل كننده باعث شده هيچكدوم از بازيكنها در حد و قواره خودشون بازي نكنن
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۴:۴۴
پاسخ
4
6