مدیرعامل باشگاه فجرشیراز: ادعای مدیر عامل نساجی مازندران فرافکنی است

مدیرعامل باشگاه فجرشیراز: ادعای مدیر عامل نساجی مازندران فرافکنی است

2051
11:18
23 بهمن 1393
مدیرعامل باشگاه فجرشهید سپاسی شیراز با اشاره به اینکه انتقال دو بازیکن مورد اعتراض نساجی، به تیم ما قانونی صورت گرفته است، گفت: ادعای مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران مبنی بر تخلف تیم فجر فرافکنی است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه فجرشهید سپاسی شیراز با اشاره به اینکه انتقال دو بازیکن مورد اعتراض نساجی، به تیم ما قانونی صورت گرفته است، گفت: ادعای مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران مبنی بر تخلف تیم فجر فرافکنی است.

به گزارش وب سایت نود، ظهراب قنبری بیان داشت: باشگاه نساجی هزینه زیادی برای این تیم متقبل شده تا به لیگ برتر صعود نماید ازاین رو برای فرار از واقعیت به مسایل واهی و بی ارزش رو آورده اند.

وی اضافه کرد: اشتباه مدیرعامل باشگاه نساجی این است که از آیین نامه نقل و انتقال بازیکنان اطلاعی ندارد و قانون به صراحت اعلام کرده است که فسخ قرارداد برای بازیکنی که می خواهد از لیگ برتر به لیگ برتر برود لازم است و از لیگ برتر به دسته اول منعی ندارد.

مدیر عامل باشگاه فجر افزود: حمید جوکار و آرمان رمضانی دو بازیکنی هستند که در موعد مقرر نقل و انتقال و با تسویه حساب از باشگاه ملوان به تیم فجر پیوستند.

وی تصریح کرد: اگر این دو بازیکن مشکلی داشتند که سازمان لیگ برای آنها کارت بازی صادر نمی کرد و بهتر است مدیرعامل نساجی به دنبال پیروزی بدون حاشیه و جنجال باشد.

قنبری ادامه داد: آنها در شیراز هم به دنبال غوغا سالاری بودند و زمانی که حریف بازیکنان جوان و کم ادعای فجر در زمین بازی نشدند، کار را به جنجال کشیدند که این امر به ضررشان تمام شد و چهار گل خوردند و چندین گل هم نخوردند.

وی خاطرنشان کرد: صعود به لیگ برتر با جنجال و بردن به هر قیمتی به دور از اصول حرفه ای و مردانگی است و اگر نتایج کسب شده پاسخگوی هرینه های کلان نیست، لطفا کاری به تیم های دیگر نداشته باشید.

دیدار تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و نساجی مازندران در هفته سیزدهم مسابقات فوتبال دسته اول کشور با نتیجه چهار بر یک به سود فجر پایان یافت.

تیم فجر هفته چهاردهم روز یکشنبه 26 بهمن ماه در بوشهر به مصاف تیم ایران جوان می رود و تیم نساجی هم در همین روز میزبان الومینیم هرمزگان است .

تیم فجرسپاسی پس از انجام 13 بازی با 18 امتیاز در رده ششم جدول و تیم نساجی با 19 امتیاز در رده چهارم گروه یک قرار دارند .

 

2051

نظرات کاربران
kaka
ایشالا به راحتی صعود می کنمیم..... فقط فجر سپاسی
۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۹:۵۴
پاسخ
2
2