مدیرعامل باشگاه فولاد: حالا نوبت کادر فنی است

مدیرعامل باشگاه فولاد: حالا نوبت کادر فنی است

1768
16:28
03 بهمن 1394
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: هرچه در توانمان بود در زمینه جذب بازیکن انجام دادیم و اینک نوبت کادر فنی و بازیکنان است که روزهای خوب و خوشی برای هواداران رقم بزنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: هرچه در توانمان بود در زمینه جذب بازیکن انجام دادیم و اینک نوبت کادر فنی و بازیکنان است که روزهای خوب و خوشی برای هواداران رقم بزنند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، علیرضا اژدری زاده درباره نقل و انتقالات تیم فولاد در تعطیلات نیم فصل، اظهار کرد: بر اساس نقاط ضعف موجود در تیم و اسامی اعلامی از سوی کادر فنی جذب بازیکنان را انجام دادیم و موفق به جذب دو مهاجم،دو هافبک و یک دروازه بان شدیم. به نظرم در این مدت بر اساس نیازها بهترین عملکرد را داشتیم هرچند اگر کمی واقعبینانه اقدام به انتخاب دفاع وسط می‌کردیم می‌توانستیم در این پست نیز جذب خوبی داشته باشیم، که متاسفانه این امر تحقق نیافت.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان افزود: با این اوصاف می‌توان گفت که فولاد یک تیم تقویت شده است و در نیم فصل دوم می‌تواند در جدول رده بندی روند صعودی داشته باشد. انتظار ما این است که در پایان فصل در بین تیم‌های نیمه بالای جدول باشیم. خوشبختانه در حال حاضر سه، چهار مهاجم خوب داریم که خیلی از تیم‌ها انتظار داشتن چنین مهره‌هایی را دارند.

وی ادامه داد: خط هافبک فولاد با بازگشت بازیکن ارزشمندی همچون احمد عبدالله زاده تقویت شده و در چارچوب دروازه نیز مطمئن هستیم با ایجاد رقابت بین سلیمی و طهماسبی وضعیتی بهتر از گذشته خواهیم داشت و همه این مسائل باعث می شود که خط دفاع نیز در این فضا عملکرد بهتری داشته باشد.

اژدری زاده همچنین خطاب به هواداران گفت: با حمایت هیات مدیره و خصوصا رئیس محترم هیات مدیره باشگاه هرچه در توانمان بود در زمینه جذب بازیکن انجام دادیم و اینک نوبت کادر فنی و بازیکنان است که با یک عملکرد درخشان پایان فصل و روزهای خوب و خوشی برای هواداران فولاد و فوتبال استان خوزستان رقم بزنند.

مدیرعامل باشگاه فولاد ضمن ابراز ناراحتی از حذف تیم امید فوتبال کشورمان از مسابقات انتخابی المپیک ریو ۲۰۱۶ خاطرنشان کرد: عدم صعود به المپیک قابل پیش‌بینی بود و نتیجه کسب شده برابر ژاپن یکبار دیگر ثابت کرد که فوتبال ما مشکل پایه ای دارد. یکی از علل این نتایج ضعیف ضعف مشهود در میزان دوندگی بازیکنان ایرانی است و تا زمانی که این نقیصه در لیگ فوتبال ما حل نشود نباید انتظار صعود به المپیک و رقابت با تیم های مدعی را داشته باشیم.

وی افزود: به همین دلیل است که تیمی مانند ایران ۴۴ سال باید در صف ورود به المپیک بماند و تیم‌هایی همچون ژاپن و حتی برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس به راحتی در این مسابقات حضور یابند. اگر میزان دوندگی بازیکنان ما ۴ کیلومتر در هر بازی باشد، در تیم‌های آسایی این رقم معادل ۸ و تیم های اروپایی و آمریکایی به ۱۲ کیلومتر در هر بازی می‌رسد.

اژدری زاده یادآور شد: بازیکنان ما به دلیل نوع داوری موجود در لیگ و فوتبالمان حتی از نظر جنگندگی هم عقب هستند. داوران محترم با سوت‌های زیادی که در فوتبال ایران می‌زنند بازیکنان را از جنگندگی و تلاش برای تصاحب توپ ترسانده اند و این رویه باید تغییر کند. در حال حاضر بخش زیادی از فوتبال را قدرت بازیکنان تشکیل داده و این موضوع باعث عقب افتادن فوتبال ما شده است. در کل می‌توان گفت که متاسفانه یک همزیستی مسالمت آمیز در ساختار فوتبال، توان آن را تحلیل داده و باعث شده که وجهه بین المللی فوتبال ایران نیز دچار خدشه شود.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خاتمه به درگذشت پیشکسوتان ارزشمندی مانند رضا احدی و همایون بهزادی اشاره کرد و گفت: فوتبال ما با از دست دادن ستاره‌های واقعی و اسطوره‌های خود روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد چرا که با شرایط فعلی نمی‌توان جایگزینی برای این بزرگان یافت. امیدوارم که فوتبال ما بیش از پیش قدر این مفاخر را بداند و تا زمان هست استفاده لازم را از تجربه گرانبهای آنها برده و به نسل امروز انتقال دهد.

 

2051

نظرات کاربران
مهدی
معلومه تو مدیر خوبی نیستی وگرنه فشار رو از روی دوش خودت بر نمی داشتی همشو بزاری روی دوش تیم
۰۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۶:۴۵
پاسخ
3
4