مدیرعامل فولاد: اعتصاب بازیکنان تیم‌مان غیرحرفه‌ای است

مدیرعامل فولاد: اعتصاب بازیکنان تیم‌مان غیرحرفه‌ای است

3141
10:26
02 مرداد 1398
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: دلیل رفتار غیرحرفه‌ای بازیکنان را نمی‌دانم و آن را درک نمی‌کنم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه فولاد  خوزستان، روز سه شنبه اعضای تیم فولاد خوزستان درحالی فرودگاه اهواز را به مقصد تهران و برای شرکت در مسابقات جام شهدا ترک کردند که چند بازیکن این تیم در اقدامی غیرحرفه ای حاضر به همراهی فولادی ها نشدند.

حبیب الله رضایی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در واکنش به این رفتار چند بازیکن تیمش، گفت: دلیل این رفتار غیرحرفه ای را نمی دانم و آن را درک نمی کنم. اگر به خاطر جرائم فصل گذشته باشد که توجیهی ندارد زیرا در آن مقطع زمانی عملکرد فولاد باعث دلخوری هواداران بزرگ تیم شد.

وی ادامه داد: همان طور که در طول یک فصل بابت برد و موفقیت تیم، پاداش به بازیکنان تعلق می گیرد طبیعتا باید جریمه هم برای ناکامی و عدم موفقیت باشد که تیم بی انگیزه نشود. خیلی از هواداران خواهان جریمه بودند و فصل گذشته از نتایج تیم رضایت نداشتند. شما کدام بازیکن فوتبال داخلی و خارجی را سراغ دارید که به خاطر جریمه شدن، در فرودگاه از تیم جدا شده و حاضر به همراهی نشود؟ این مصداق بارز بی احترامی به مجموعه باشگاه و هواداران است. ما در حال بررسی این موضوع هستیم.

رضایی عنوان کرد: به هواداران فولاد خوزستان قول می دهم که باشگاه فولاد از چنین بی انضباطی هایی نخواهد گذشت و من به عنوان مدیرعامل باشگاه هرگز روی اصول مدیریتی پای نخواهم گذاشت. نباید عده ای به راحتی به خود اجازه دهند که برای فولاد حاشیه سازی کنند. البته ما و هواداران واقعی فولاد، متحد و همدل هستیم و اجازه نمی دهیم که تیم وارد حاشیه شود.

مدیرعامل فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: متاسفانه به نظر می رسد خوش حساب بودن باشگاه فولاد خوزستان برخی بازیکنان را دچارسوء تفاهم کرده است. باشگاه فولاد در این اوضاع اقتصادی که اغلب باشگاه ها دچار مشکل مالی شده و نتوانسته اند پول قرارداد بازیکنان خود را پرداخت کنند، تلاش کرده به تعهدات مالی خود پایبند باشد.

وی گفت: بارها تیم‌های مختلف به خاطر نتایج ضعیف جریمه شده‌اند و آیا شنیده اید بازیکنان آن تیم ها به این خاطر اعتصاب کنند؟ ما شنیده‌ایم باشگاهی حتی 6 ماه به بازیکنانش پول نداده ولی اعتصابی هم در کار نبوده است. آن وقت در تیم ما به خاطر جریمه، اعتصاب می‌شود. به همین خاطر این موضوع برای مان قابل هضم نیست.

رضایی ادامه داد: مردم و طرفداران هوشیار باشند و فریب فضای مجازی را نخورند. عده‌ای می‌خواهند در فضای مجازی واقعیت‌ها را برعکس جلوه دهند. برای ما فولاد و هواداران مهم هستند نه شخص. قطعا برای هواداران هم فولاد مهمتر از هر فرد دیگری است.

وی درباره توقعاتی که از فولاد در فصل جدید دارد، گفت: امسال تیم تغییراتی داشته است و در شرایطی که نیاز به آرامش داریم، متاسفانه چنین اتفاقی هم رخ داده است. هدف اصلی‌مان رسیدن به ثبات است و در این زمینه تصمیم داریم با استفاده از تجربه و تدابیر خاص آقای نکونام، کم کم از تیم‌های پایه به تیم بزرگسالان بازیکن تزریق ‌کنیم. همه چیز باید روی برنامه و حساب و کتاب جلو برود. با جواد نکونام هم در این باره صحبت کردم و به او هم گفتم که بیش از نتیجه، شخصیت و اعتبار فولاد برای مان مهم است. امسال همه در این باشگاه نیاز به فداکاری داریم و ان شاءالله با صبر و حوصله تماشاگران رفته رفته تمام نقشه ها و برنامه های خود را پیاده خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پایان گفت: بازیکنان بزرگی با فولاد قرارداد بستند و رفتند ولی مهم اعتبار باشگاه بزرگ فولاد خوزستان است.

2051

نظرات کاربران
آرش
با می نی بوس بازیکنان معترض را بفرستین و تو راه هم فقط فلافل براشان بخرین
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۴:۱۴
پاسخ
1
7
فولادمرد
واقعا به شما هم میگن مدیر از زمانی که اومدی تیم رو کامل به حاشیه بردی واقعا جای خالی امثال رضاییان و دهکردی به شدت احساس می شه همینایی که فولادآرنا رو ساختن بهترین بازیکن های خارجی رو وارد کردن بهترین تیم های پایه ای رو درست کردن که تا چند سال ستون تیم ملی رو تشکیل دادند اصلا قاطع نیستی و فقط وعده های خالی و بدون اعتبار میدی الان هم بهترین کار اخراج همه بازیکنان خاطیه تا بدونن پیراهن چه تیمی رو بر تن دارن ما هواداران فولاد با باخت و برد تیم اشک میریزیم پس اجازه نمی دهیم کسی به ما ظلم کنه! .
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵:۰۴
پاسخ
4
15
علی
بازیکنا و کادر مربیگری فولاد ذوب باید قدر مدیر حرفه ای خودشون رو بدونن . یک نگاهی به ندیران دو تیم دولتی بخصوص پرسپولیس داشته باشن که هنیتطور برا خودشون ساز میزنن تایید میکنن تکذیب میکنن و نهایتا درون تیم و هوادارا اختلاف میندازن و کلا بحای فوتبال حرفه ای دنبال چشم و رضایت یک نفرن
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳:۱۸
پاسخ
1
12
اهواز بی قراره فولاد باید گل بزنه
مدیر ذوب‌آهن زمین تا آسمان با مدیر نالایق فولاد تفاوت داره در ضمن کاش بودجه تیمای شما با مدیراتون مال ما بودن مدیراتون هرچه باشن آخرش رقابت بین تیمای شمایه و ما بفکر نهایتا سهمیه هستیم والا:::::::::::://
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹:۴۹
5
5
پسر آبیه آبی
این نتیجه بازیکن سالاریه اگه برخورد نشه فاتحه فوتبال حرفه ای رو باید خوند
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲:۰۲
پاسخ
2
20
میلاد
باید به طور قاطع با این بازیکن ها برخورد و اخراج و جریمه های سنگین بشن و بدون تیم بمونن که متوجه بشن فولاد باشگاه محلاتی نیست که بازیکن بخواد از این ادا و اصول ها در بیاره و تیم رو در این شرایط تنها بزارن
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹:۳۴
پاسخ
2
20
Wien
اول از همه ایوب والی را اخراج کنید،چون خیر سرش مثلا کاپیتانه تیمه و باید تیم را جمع و جور کنه،اما خودش آتش بیار معرکه میشه،جالبه ایشون بخاطر بحث دوپینگ محروم هم بوده و چند وقتی هستش که محرومیتش تموم شده،هنوز مهر تموم شدن محرومیتش خشک نشده،اعتصاب راه میندازه.
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۶:۴۰
پاسخ
2
30
ملوان
قاطعیت مرحوم دهداری در مقابله با ترک تیم ملی توسط تعدادی بازیکن معروف موجب پرورش امثال عابدزاده ها شد.لطفا مقابل این بی نظمی ها با قاطعیت بایستید.
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۳:۰۷
پاسخ
5
36