مدیرعامل نفت مسجدسلیمان: هواداران استقلال به بازیکنان تیم‌شان اعتراض کردند/ از کجا معلوم شکستن شیشه اتوبوس کار آنها نیست؟!

مدیرعامل نفت مسجدسلیمان: هواداران استقلال به بازیکنان تیم‌شان اعتراض کردند/ از کجا معلوم شکستن شیشه اتوبوس کار آنها نیست؟!

3557
10:43
25 شهریور 1398
مهران نصیریان‌دوست، مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان اعتقاد دارد حمله به اتوبوس تیم فوتبال استقلال ممکن است کار هواداران این تیم باشد.

به گزارش وب سایت نود، مهران نصیریان‌دوست درباره تساوی یک - یک تیم‌های فوتبال نفت مسجدسلیمان و استقلال اظهار داشت: می‌توانستیم در این بازی پیروز شویم، اما فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است. به‌هرحال بازی مقابل تیمی چون استقلال سخت است، اما بازیکنان با تمام توان بازی کردند. هدف‌مان کسب پیروزی بود، اما تساوی نتیجه‌ای عادلانه بود.

چیزی از استقلال کم نداشتیم و می‌توانستیم پیروز شویم
وی ضمن تمجید از هواداران تیم نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: از تماشاگران تیم‌مان به خاطر حمایت بی‌دریغ از نفت تشکر می‌کنم. بازیکنان و کادر فنی هم عملکرد بسیار خوبی مقابل استقلال داشتند و شاهد دیداری جوانمردانه بودیم. ما چیزی از استقلال کم نداشتیم و می‌توانستیم به برتری برسیم.

اکبریان نمره قابل قبولی گرفت
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان درباره اعتراض استقلالی‌ها به قضاوت محمدحسین اکبریان خاطرنشان کرد: ما بحثی در داوری نداریم، چون معتقدیم داور هم یک انسان است و امکان دارد اشتباهاتی داشته باشد. با احترامی که برای جامعه داوری قائل هستیم، همیشه نظر آنها برای ما محترم است. داوران شاید ناخواسته اشتباهاتی مرتکب شوند، اما عمدی در آن نیست و هیچ داوری حاضر نمی‌شود اعتبارش را زیر سؤال ببرد. ما اعتراضی به داور نداشتیم و فکر می‌کنم اکبریان نمره قابل قبولی گرفت. قضاوت او در مجموع عادلانه بود.

مشغول بررسی موضوع حمله به اتوبوس استقلال هستیم
نصیریان‌دوست در واکنش به فیلم منتشر شده توسط باشگاه استقلال درباره حمله به اتوبوس شاگردان استراماچونی به تسنیم گفت: من آن زمان در ورزشگاه نبودم، اما مشغول بررسی موضوع هستیم. تا زمانی که در ورزشگاه بودم، بازی در سلامت کامل برگزار شد و کوچک‌ترین حاشیه‌ای نداشت، اما هر ادعایی وجود دارد، قابل بررسی است.

ورزشگاه شهیدبهنام محمدی اشکالاتی از لحاظ ساختارهای امنیتی دارد
وی در مورد ادعای باشگاه استقلال مبنی بر اینکه نماینده یگان ویژه در جلسه پیش از مسابقه معتقد بود ورزشگاه شهیدبهنام محمدی از نظر امنیتی آماده برگزاری بازی نیست، بیان کرد: این ورزشگاه در مرکز شهر مسجدسلیمان قرار دارد و کنار مناطق مسکونی و بانک‌هاست. شاید یگان ویژه موضوع را از ابعاد امنیتی بررسی می‌کند. ورزشگاه شهیدبهنام محمدی 108 سال پیش ساخته شده است و شاید از لحاظ ساختارهای امنیتی اشکالاتی را دارا بوده و استاندارد‌های لازم را نداشته باشد.

ورزشگاه ما یکی از امن‌ترین ورزشگاه‌های کشور است
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با اشاره به امنیت ورزشگاه خانگی تیمش اظهار داشت: نفت از سال 1388 در لیگ دسته اول حضور داشت و به جز امسال، دو فصل دیگر در لیگ برتر بوده است. اگر شرایط برگزاری مسابقات وجود نداشت، چرا تمام بازی‌های خانگی نفت در ورزشگاه شهیدبهنام محمدی برگزار شد؟ این ورزشگاه یکی از امن‌ترین ورزشگاه‌های کشور است. حتی در ورزشگاه‌های شهرهای اصفهان، تبریز یا ورزشگاه آزادی اتفاقاتی افتاد که فدراسیون با آن برخورد کرد، اما پای کسی در مسجدسلیمان به چمن ورزشگاه باز نشد.

هواداران نفت مسجدسلیمان فقط برای تشویق تیم خود وارد ورزشگاه می‌شوند
نصیریان‌دوست با تمجید از هواداران تیم نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: ما از هواداران فهیمی برخوردار هستیم و امنیت کامل در ورزشگاه بهنام محمدی برقرار است. معتقدم جامعه ورزشی مسجدسلیمان و هواداران تیم نفت، فوتبال را می‌فهمند و تنها برای تشویق تیم محبوب خود به ورزشگاه می‌آیند. حال ممکن است اتفاقاتی رخ دهد و برخی تماشاگرنماها حرکات زشتی انجام دهند.

هواداران استقلال به بازیکنان تیم‌شان اعتراض کردند، از کجا معلوم شکستن شیشه اتوبوس کار آنها نیست؟!
وی با اشاره به حضور هواداران تیم استقلال در ورزشگاه و اینکه ممکن است تخلفات از سوی آنها سر زده باشد، خاطرنشان کرد: از کجا معلوم است که هواداران استقلال شیشه اتوبوس این تیم را نشکستند؟ مگر روی پیشانی هوادار متخلف نوشته شده بود که متعلق به تیم نفت است؟ ما به هواداران استقلال جایگاه دادیم و 400 تماشاگر این تیم در ورزشگاه بودند. هواداران استقلال پس از تساوی بازی، خیلی به بازیکنان تیم خود اعتراض داشتند و حتی آنها را بی‌غیرت خطاب کردند.

اگر اتفاقی رخ داده، به خاطر این بوده که استقلال نتوانست انتظارات تماشاگران را برآورده کند
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه هواداران این تیم مشکلی ایجاد نکردند، گفت: نیروهای امنیتی گزارشی به باشگاه ارسال نکرده‌اند و اگر اتفاقی هم رخ داده، به خاطر این بوده که استقلال نتوانسته انتظارات هوادارانش را برآورده کند. این حاشیه‌ها هم احتمالاً نشانه اعتراض تماشاگران استقلال بوده است.

بازیکنان استقلال به جای استقبال از درخواست هوادار، او را از رختکن بیرون انداختند!
نصیریان‌دوست درمورد درگیری یکی از هواداران نفت با جواد زرینچه، سرپرست تیم استقلال اظهار داشت: من آنجا نبودم که بخواهم قضاوت کنم، اما شنیده‌ها حاکی از این است که یک نفر از مدیران استقلال درخواست کرد که فرزندش به رختکن تیم بیاید و با بازیکنان این تیم عکس بگیرد. استقلال یکی از تیم‌های محبوب کشور است، اما بازیکنان این تیم به جای اینکه از درخواست این پدر استقبال کنند، او را از رختکن بیرون انداختند! او ناراحت بود و می‌گفت بازیکنان استقلال باید از او و فرزندش عذرخواهی کنند.

بازیکنان ما با هواداران عکس یادگاری می‌گیرند
وی درباره نامعقول بودن درخواست هوادار نفتی‌ها تصریح کرد: فوتبال ورزش بسیار محبوبی است و از پیرمرد تا بچه‌ها می‌توانند آن را نقد کنند. اگر دوست داشتن در کار نباشد، پس فوتبال برای چیست؟ همه شوق و ذوق این کودک این بود که با بازیکنان استقلال عکس بگیرد. بازیکنان ما با هواداران عکس می‌گیرند و سوشا مکانی هم با ده‌ها نفر عکس یادگاری گرفت. این‌ها باید اخلاق را رعایت کنند. چون در سردر باشگاه‌ها همیشه نام «فرهنگی، ورزشی» ثبت می‌شود.

مکانی به بازی با سپاهان می‌رسد
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان درمورد مشکل صدور ITC سوشا مکانی خاطرنشان کرد: ITC سوشا تا یکی دو روز دیگر و تا قبل از بازی هفته چهارم با سپاهان صادر می‌شود و به این بازی می‌رسد. مکانی از لحاظ بدنی آماده است و مشکل فنی ندارد. پس از او بعید می‌دانم بازیکن جدیدی جذب کنیم.

2051

نظرات کاربران
Mosi
یادمه پارسال که تو بازی رفت لیگ توی اصفهان،زدن شیشه ی اتوبوس پرسپولیس و شکستن و ما معترض شدیم که باید امنیت تیمهای مهمان در هر شهری حفظ بشه همین هوادارای ششتقلال گفتن آخه به فدراسیون و نیروی انتظامی و فلان چه ربطی داره و این بخاطر منفور بودن پرسپولیسه. خیلی دوست دارم بدونم الانم نظر ششتقلالیا همینه یا نه؟
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۴:۳۳
پاسخ
6
26
گلی خانم
اینا هم یه چیزی یاد گرفتنا! مثل سپاهانیا که گفتن هواداران پرسپولیس زدن شیشه های اتوبوس تیمشون رو بعد از برد شکستن یا همدیگه رو کتک زدن و کمیته انضباطی هم پذیرفت! کلا خیلی جالبیم! :))))
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸:۵۸
پاسخ
1
19
رامین
خخخ نمک رو زخمشون میپاشی با این مصاحبت
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۰:۳۳
پاسخ
14
26
ایداسادات25بهمن1380
ششتایی خورا همه جا محبوب بودن چی شد ه پس
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۴:۳۰
پاسخ
15
30
امیر
مسجد سلیمونی ها که ساز مخالفند. من یه دوست داشتم امروز که پرسپولیسی ها رو می دید میگفت استقلالیم. فردا که استقلالی ها رو می دید می گفت پرسپولیسیم. بعد هم شش تایی ها که میگن این پرسپولیسی ها و جشن میگیرن براش جالبه بدونن همون دفاع استقلال که بهشون تو اون بازی کمک کرد تا گل بزنند سال بعدش رغت پرسپولیس. به قول خودشون تیم های بزرگ به قهرمانیشون مینازند تیم های کوچک به یک برد مقابل تیم های بزرگ. پس خودشون به همون برد شش تایی دارند مینازند جالبه اونم ۴۰ سال پیش بوده و فیلمبرداری هم نشده. بارسلونا و رئال مادرید بارها پرگل باختند اما برای اون بازی ها جشن نمی گیرند.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳:۵۲
پاسخ
39
9
Esi
واقعا دلیلی داره طرفدارن نفت بخوان به اتوبوس تیم دوچرخه سوار حمله کنند.نکنه ده تا گل زده بودن به نفت.طرفداران خودتون بودن به کسی هم تهمت نزنید.راستی نیمار کجاست خخ
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷:۰۰
پاسخ
18
66
یوسف
مگه لیدر کیه که دخترش باید بره داخل رختکن؟ آیا رختکن به روی همه باز است یا ایشان خودشو تافته جدا بافته میدونه؟ اصلا لیدر یعنی چی که تو کشور ما مد شده؟ مگه ورود دختران به ورزشگاه ازاد شده؟
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱:۵۷
پاسخ
3
44
...
ورود دختران به ورزشگاه , هیچ ربطی به ورود افراد بی ربط به رختکن تیم‌ها نداره .
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۴:۵۳
1
28
اسنپ کاپ
همه ی حرفاش دروغ بود هوادارای ما فقط تیم خودشونو تشویق میکردن،چیزی از استقلال کم نداشتیم و میتونستیم برنده باشیم،حمله به اتوبوس کار خودشون بوده،ورزشگاه ما امن ترین ورزشگاه دنیاست و ... فوتبال ایران رو یه عد دروغگو مثل این اداره میکنن.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴:۳۵
پاسخ
44
24
عموسعید
فیلمهایی که تو فضای مجازی پخش شده بصورت کاملا واضح و مشخص نشون میده که هوادارای تیم استقلال با عصبانیت به اتوبوسها و... حمله کردند و همه چیز رو خراب و داغون کردند این است فرهنگ والای کاجی ها دوستان شیشتقلالی لطفا برید فیلم رو ببینید
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴:۴۸
پاسخ
22
67
مسعود گل باشی
تو ازکجا دقیقا فهمیدی که استقلالین.؟توروخدا شما دم از فرهنگ نزنین
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۷:۵۱
8
2
Hamed
در هر صورت بی عرضگی میزبان در تامین امنیت رو ثابت میکنه.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲:۴۹
پاسخ
36
22
علی رضا
کلمه پررویی رو به طور دقیق معنا کرد!
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰:۱۹
پاسخ
84
34
آبی تر از آبی
واقعیت تلخ است.من به عنوان یک استقلاللی اعتراف میکنم این تیم امسال رتبه دو رقمی میاره .الان ۵ساله هی میبازیم مساوی میکنیم میگیم داور وزیر فدراسیون مقصره. .اصا فتحی مدیر افتضاح داور افتضاح این بازیکنا هیچی برا نشون دادن ندارن.تا وقتی تقصیرارو گردن اینو اون بندازیم همین هست که هست
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۷:۲۸
پاسخ
25
108
پرسپولیس محبوب دلها
نمیدونم چرا شفر عوض کردید مربی که متوسط ۲امتیاز از هر بازی اورده بود واقعا عالی بوده عملکردش.شانس بدش خورد به دوران برانکو
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۲:۱۶
1
3
بارسلونا، آرسنال و آزاکس نماد بازی زیبا
خیلی ساده هست. وزیر هیئت مدیره رو انتخاب می کنه، هیئت مدیره مربی و مربی بازیکن رو. نمیشه که 5 سال پشت سرهم انتخابهای وزیر برای یک تیم عالی باشه و برای تیم دیگه افتضاح. فقط آقای عرب چون نتونست برانکو رو نگه داره برکنار شد و یک پرسپولیسی اصیل مدیر عامل این تیم شد. هر چند عرب برانکو رو از دست داد ولی به جاش یه مربی بهتر آورد. با این حال چون طرفداران ناراضی بودن سریع عوض شد. مطمئن باشین بعدها از این 5، 6 سال به عنوان نقطه سیاه تاریخ فوتبال ایران یاد میشه. ادمین جان چه نظرم رو تایید کنی چه نه تاریخ همه چیز رو مشخص می کنه.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۵:۳۰
5
4
صالح
همین الان یه سری هوادار نوجوون میگن حمایت از استرا. باور کنید این آدم سه بازی دیگه بمونه شانسمون برای جام صفر میشه صفر. تیمهای دیگه دست رو دست نمیذارن. با یه چشم اشک و یه چشم خون باید بریم دربی. این روزا یادتون باشه. خدا جای حق نشسته.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۱:۴۹
8
23
سجاد
فحاشی تماشاگرای نفت از تلویزیون به وضوح شنیده میشد. بیشتر زمان بازی داشتن فحاشی میکردن.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۹:۰۹
پاسخ
80
26
گلی خانم
زرینچه مصاحبه کرده و گفته هواداران به هیچ وجه فحاشی نکردن! دیگه حرف سرپرست تیمتون رو بپذیرید!
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۱:۵۹
4
10
میثم مقدم مشهد سیدی
فحاشی نبود فقط کاری میخوانند واضح صداشون میآمد که می گفتند ششتایی ها خخخخ الکی جو نده
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵:۱۰
17
80