مدیر برنامه های جورجینیو: او می خواهد به منچسترسیتی بپیوندد

مدیر برنامه های جورجینیو: او می خواهد به منچسترسیتی بپیوندد

1729
18:29
19 خرداد 1397
ایجنت جورجینیو، ستاره خط میانی ناپولی اعلام کرده است که این باشگاه تنها 10 میلیون یورو با منچسترسیتی بر سر انتقال این بازیکن اختلاف دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - ایجنت جورجینیو، ستاره خط میانی ناپولی اعلام کرده است که این باشگاه تنها 10 میلیون یورو با منچسترسیتی بر سر انتقال این بازیکن اختلاف دارد.

به گزارش وبسایت نود، جورجینیو به همراه ناپولی فصلی درخشان را سپری کرد و به همین دلیل مورد توجه تیم های بزرگ و متمول اروپایی از جمله منچسترسیتی قرار گرفته است. اما باشگاه ناپولی توافق و فروش این بازیکن را تکذیب کرده است.

حالا مدیر برنامه های این بازیکن ضمن تائید علاقه موکلش به حضور در جمع شاگردان پپ گواردیولا، اعلام می کند که محل اختلاف دو باشگاه تنها رقم 10 میلیون یورو است و در صورت عدم دستیابی به توافق و انجام این انتقال، این بازیکن بشدت ناامید خواهد شد.

ژوائو سانتوس، مدیر برنامه جورجینیو در مصاحبه ای گفت:

جورجینیو در حال حاضر بازیکن ناپولی است. ناپولی و منچسترسیتی هنوز به توافق نرسیده اند زیرا رقمی حدود 10 میلیون یورو اختلاف وجود دارد. حالا منچسترسیتی در حال بررسی گزینه های دیگر (جذب متئو کوواچیچ) است.

موکل من منتظر تصمیم ناپولی است. او دو سال دیگر با ناپولی قرارداد دارد و ما آن را تمدید نخواهیم کرد. جورجینیو بازیکنی حرفه ای است، اما این موقعیت فرصتی است که یک بار در عمر او و خانواده اش پیش می آید. اگر انتقال او به سیتی اتفاق نیافتد او اصلا خوشحال نخواهد شد.

1721

نظرات کاربران