مدیر برنامه‌های طارمی خبر داد؛ آمدن مهدی به پرسپولیس کنسل شد

مدیر برنامه‌های طارمی خبر داد؛ آمدن مهدی به پرسپولیس کنسل شد

36151
14:01
23 تیر 1398
مدیر برنامه‌های مهدی طارمی از کنسل شدن آمدن این بازیکن به پرسپولیس خبر داد.

به گزارش وبسایت نود، مهدی طارمی به پرسپولیس باز می گردد یا به فوتبال اروپا خواهد رفت؟ این سوال روز فوتبال ایران در فصل نقل و انتقالات است و همه منتظر هستند تا ببینند طارمی که در نقل و انتقالات تا تصمیم بگیرد همه را جان به لب می کند چه تصمیمی خواهد گرفت. بهترین و موثق ترین منبع خبری در شرایطی که رسانه ها به خود طارمی به ندرت دسترسی دارند، محمود رضا فاضلی ایجنت مشهور ایرانی است که مدیر برنامه های بسیاری از ستاره های سابق و کنونی تیم ملی ایران و برخی چهره های مطرح فوتبال اروپا نیز بوده، است. 

فاضلی مدیر برنامه‌های طارمی حدود دو ماه قبل گفته بود که مهدی به تیمی از یک لیگ خوب اروپایی می رود و امروز هم گفت: «مهدی طارمی از دو تیم اروپایی پیشنهاد قطعی و صد در صدی دارد. البته ما برخی پیشنهادها را در همان ابتدا رد کردیم. در حال حاضر بررسی این دو پیشنهاد را در دستور کار قرار داده‌ایم». 

فاضلی در مورد اینکه آیا احتمال دارد طارمی قید بازی در اروپا را بزند، گفت: «حقیقت این است علاوه بر دو پیشنهاد موجود منتظر نهایی شدن یک پیشنهاد سطح بالا هستیم. البته دو پیشنهاد کنونی هم پیشنهادهای خوبی هستند ولی پیشنهاد دیگر تیم اروپایی به طارمی ارزنده‌تر است».

فاضلی در گفت و گو با نود درباره پیشنهاد هادرسفیلد انگلیس گفت: «این پیشنهاد در رسانه ها مطرح بود اما باید بگویم تیم هایی که  طارمی از آن پیشنهاد دارد از انگلستان نیستند و بیشتر از این هم در این باره صحبت کردن را حرفه ای نمی دانم».

فاضلی در پایان گفت: «مهدی برای جمع کردن وسایل خود به قطر رفت و تا جایی که می‌دانم به ایران بازگشته. او از قطر هم پیشنهاد داشت ولی مدتها است تصمیم گرفته این فصل در اروپا بازی کند و تا دو هفته دیگر هم به اروپا می آید و اکنون هم دنبال اخذ ویزا است».

با توجه به گفته های مدیر برنامه طارمی بازگشت این بازیکن ملی پوش به پرسپولیس را باید منتفی بدانیم.

1870

     

نظرات کاربران
پارسه
امیدوارم هرجا که میره موفق باشه اگرچه‌باعث دلخوری هایی شد ولی هرچی‌نباشه روزای خوبی رو هم برامون ساخت گلهای دربی فراموش نشدنی چهار تایی یادش بخیر
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۸:۴۲
پاسخ
14
59
خیریت
دقیقا چند فصلیه بین دوراهیه منچسبر یونایتد و قطر گیر کرده واقعا بعضی وقتا چقدرررررررررررر انتخاب سخته
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۷:۵۶
پاسخ
45
46
وجیح اله زند کریمی
باسلام خدمت هواداران ارتش سرخ خداوکیلی دیگه بیشتر از این نباید یک نفر را اینقدر برایش ارزش قایل شد که دوماه خودش را سوژه مطبوعات وفصای مجازی کرده و برای تیم بزرگ پرسپولیس ناز میکند پرسپولیس باید هرچه زودتر یک بازیکن درجه یک برای نوک حمله قرارداد ببندد تا طارمی هم ادا واطوارهایش تمام شود برود دنبال تیم های درپیت اروپایی بگردد
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۴:۰۹
پاسخ
5
42
احسان پرسپولیسی
چه بهتر خخخخخخخخ
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۵:۴۷
پاسخ
10
33
بهرام
به عنوان یک پرسپولیسی واقعا برای بعضی ها متاسفم.یعنی این آقای طارمی هیچ حسنی برای پرسپولیس نداشت؟چرا فراموش کردیم که ایشان 2بار آقای گل ایران شد.من هم اگه جای ایشون بودم به جز پرسپولیس اروپا را انتخاب می کردم.توی این اوضاعی که فوتبال ما داره و دستهای آلوده در آن است بهتر است که برود اروپا.طارمی قابلیت های بالایی دارد که اگه قدر خودشو بداند خیلی پیشرفت می کند.اشتباهات قبلی هم تقصیر مدیریت بود نه ایشان.
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۳:۴۰
پاسخ
64
72
۶
فقط قسمت اخرش ک اشتباه مدیریتی گفتیو متوجه نمیشم؟! پولی ک دادن بده ریزه رو چرا گذاشت تو جیبش و نداد بهشون!!! لازم ب یاداوری ک اگ نمیرف برای برگشتش اون اتفاقا نمیفتاد، دوبار اقای گل شد ولی باعث شد دوپنحره بسته بشه و بازیکنامونو از دست بدیمو مشکلاتی ک همه میدونن ... اگ اومد واس موفقیت تیم حمایت میشه ن شخص خودش
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۳:۳۲
5
24
امیرحسین
بابا اخرم پرپولیس رو قال میزاره
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۳:۴۵
پاسخ
66
32
امیر
اگه مهدی میومد از مهاجمان تیم امید بهتر بود حداقل پرسپولیس مثل استقلال یه مهاجم خوب می گرفت
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۱:۱۵
پاسخ
16
61
امیر
به هیچ تیم خوب اروپایی نخواهد رفت. به هر تیمی اروپایی هم که برود نیمکت نشین خواهد شد و مجبور می شود برگردد قطر. بد هم نشد که نیامد پرسپولیس. اگر بر می گشت پرسپولیس ممکن بود دوباره همان کار چند سال قبل را انجام دهد.
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۱:۰۲
پاسخ
31
46
❤️تیم ملی کمان 99
خیریتی توی نیومدنش هست
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۶:۱۶
پاسخ
15
91
امیر
بهتر
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۰:۱۸
پاسخ
15
60
علی
خدا را شکر خدا پشت و پناهت بدون تو و امثال تو هم پرسپولیس هنوز پرسپولیسه
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۹:۱۱
پاسخ
10
77
علی
بهتر که رفت
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۰:۱۷
پاسخ
14
47
Takzang1984
سلام آقایون دست از سر این طارمی پول پرست بردارید. برید این پریرا رو 5 ساله بگیرید ...از صد تا علیپور و طارمی بهتر گل میزنه.و بعد از یک فصب پیشنهادهای عربی خوب میاد که میتونن بفروشن و پول خوبی گیر پرسپولیس بیاد و بهتر بتونن خرید کنن.
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۴:۰۵
پاسخ
34
19
امیر بلوگرانا
خدارو شکر که نیومد... (به زیر پتو رفته و اشک میریزد)
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۶:۵۲
پاسخ
18
51
Mr.salehi
الحمدلله
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۰:۲۲
پاسخ
8
36