مدیر برنامه های وراتی: مارکو در پاریسن ژرمن خواهد ماند

مدیر برنامه های وراتی: مارکو در پاریسن ژرمن خواهد ماند

1005
01:15
30 اسفند 1395
مدیر برنامه های مارکو وراتی با تغییر لحن خود، اعلام کرد که این هافبک ایتالیایی تا زمانی که باشگاه قصد فروشش را نداشته باشد، از پاریسن ژرمن جدا نخواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر برنامه های مارکو وراتی با تغییر لحن خود، اعلام کرد که این هافبک ایتالیایی تا زمانی که باشگاه قصد فروشش را نداشته باشد، از پاریسن ژرمن جدا نخواهد شد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، این بازیکن مورد توجه تیم هایی چون یوونتوس، اینتر، بایرن مونیخ، رئال مادرید و یا چلسی قرار گرفته است، اما دوناتو دی کامپلی، مدیر برنامه های وی پس از پیروزی 3-0 آتالانتا مقابل پسکارا به خبرنگاران گفت:

مارکو در پاریسن ژرمن خواهد ماند. او تا سال 2021 قرارداد دارد بنابراین در فرانسه خواهد ماند. در حال حاضر هیچ شکی وجود ندارد، به خصوص که مارکو به قرارداد های خود احترام می گذارد. اگر آنها به ما بگویند که بروید، در آن زمان خواهیم رفت.

وراتی هرگز در سری آ بازی نکرده، چرا که پس از صعود پسکارا به سری آ، این تیم را ترک کرد. دی کامپلی در این باره افزود:

مارکو تا چند سال دیگر می تواند رئیس باشگاه خوبی برای پسکارا باشد. پیراهن پسکارا، پوست دوم اوست و همیشه به عنوان اولین نفر نتایج این تیم را از من می پرسد، و هرگز فرصت تماشای بازی آنها را از تلویزیون از دست نمی دهد.

1771

نظرات کاربران
میثم تاجی بارسایی
ما میخوایمش بجا بوسکتس... ردش کن بیاد بارسا حاجی جون!!!
۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۴۹:۵۶
پاسخ
7
7