مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی: باشگاه در مهلت قانونی مدارک خود را تکمیل کرد

مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی: باشگاه در مهلت قانونی مدارک خود را تکمیل کرد

989
18:35
15 آبان 1396
مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی گفت: خوشبختانه باشگاه تراکتورسازی طبق مهلت قانونی نسبت به تکمیل مدارک و مستندات خود و ثبت آنها برای کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی گفت: خوشبختانه باشگاه تراکتورسازی طبق مهلت قانونی نسبت به تکمیل مدارک و مستندات خود و ثبت آنها برای کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس ، محمد جواد پاینده در مورد حل مشکل طلبکاران باشگاه تراکتورسازی گفت: خوشبختانه باشگاه تراکتورسازی طبق مهلت قانونی نسبت به تکمیل مدارک و مستندات خود و ثبت آنها اقدام کرد، بخش اعظمی از این کار قبل از این اتفاق افتاد.در مهلت باقی‌مانده تنها تسویه بدهی‌ها و تکمیل مستندات بخش مالی باقی مانده بود که آن کار هم امروز به خوبی انجام شد و می‌توانیم اعلام کنیم در حال حاضر هیچ حکم قطعی علیه باشگاه تراکتورسازی در فدراسیون فوتبال و فیفا وجود ندارد.

وی افزود: بعد از تسویه حساب کلیه بدهی‌های قطعی در فیفا، کلیه بدهی‌های داخلی در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم تسویه شده و در واقع از این نظر توانستیم مأموریتمان را به پایان برسانیم. لیست طلبکاران باشگاه بالغ بر ۳۰ نفر بود که از این تعداد خوشبختانه با همه توانستیم توافق‌نامه را امضاء کنیم، البته تنها ۲ مورد باقی ماند که باشگاه خود را ملزم به قبول حکم قطعی کمیته انضباطی می‌دانست و براساس آن اقدام به پرداخت مطالبات این نفرات کرد و مبالغ مورد نظر را به امانت در اختیار کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال قرار داد تا از این طریق پول‌ها را تحویل شاکیان و طرف مقابل دهند اما این دوستان به حکم صادر شده از سوی کمیته انضباطی راضی نبودند و مطالباتی فراتر از این حکم داشتند که طبیعتاً باشگاه ملزم به پرداخت تعهدی بیش از حکم کمیته انضباطی نبوده و نمی‌توانست چنین چیزی را بپذیرد.

مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتورسازی یادآور شد: ما طبق حکم صادر شده عمل کردیم و مبالغی که باشگاه ملزم به پرداخت بود را در اختیار مسئولان قرار دادیم. مسئولان فدراسیون به باشگاه اعلام کردند این پول‌ها را در اختیار آنها قرار دهیم تا آنها نسبت به تسویه حساب و پرداخت مبالغ به این دو نفر شاکی اقدامات لازم را انجام دهند. دیگر در کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال هیچ شکایتی علیه باشگاه وجود ندارد و کلیه بدهی‌های باشگاه پرداخت شده است.

پاینده در پایان اظهارداشت: این اتفاق در تاریخ باشگاه تراکتورسازی بی‌سابقه بوده است. هیچکدام از بدهی‌های پرداخت شده مرتبط با مقطع فعلی نبوده است، برخی از این بدهی‌ها مربوط به سال 88 بوده است که مطالبات شاکیان تا این زمان پرداخت نشده بود، خوشبختانه باشگاه کلیه این مبالغ را پرداخت و تسویه کرد.

 

1004

نظرات کاربران
سجاد اورمو
یاشاسین سردار یاشاسین تراکتور کاش همه ی مدیرهای باشگاه ها درست کار میکردن تا این مشکل ها پیش نمیومد ولی اینکه میگن عدو شود سبب خیر واقعا تو این مورد راست بود محرومیت پیش نمیومد هنوز که هنوز این بدهی ها پا برجا بود....
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۹:۵۵
پاسخ
1
14
mahdi
شکر خدا ! ان شاالله دوباره شاهد درخشش تیم مقتدر تراکتور کبیر در لیگ آسیای 2016باشیم که الهلال رو هم له کرد
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۳:۰۰
پاسخ
1
18
خبر درست
۲۰۱۶؟له کرد؟چه زمانی؟اگر منظورت سابقه بردن الهلاله که باید بگم بازیهایی هم بوده که پرسپولیس و استقلال هم در برابر الهلال به برتری دست پیدا کرده باشن.
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۰:۰۲
5
0
بهرام دهتقلال ازگرگان
انشاالله همونی که شما گفتین،بشه
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۹:۴۷
پاسخ
1
13