مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس: بازیکن کم‌تجربه سایپا باعث تحرک تماشاگران ما شد

مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس: بازیکن کم‌تجربه سایپا باعث تحرک تماشاگران ما شد

3952
18:23
07 اردیبهشت 1394
مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس پاسخ اظهارات همتای خود در باشگاه سایپا را داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس پاسخ اظهارات همتای خود در باشگاه سایپا را داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، حسین خبیری مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس درباره اظهارات همتای خود در باشگاه سایپا که گفته بود هواداران پرسپولیس در بازی دیروز جنجال ساز شده‌اند، گفت: در ابتدا باید از مدیران باشگاه سایپا تشکر کنم که برای برانکو ایکوانکوویچ مراسم تقدیر در نظر گرفتند و باید از مدیران این باشگاه بابت این توجه تشکر کرد.

وی ادامه داد: مدیر رسانه‌ای باشگاه سایپا گفته که هواداران ما در بازی دیروز به بازیکن این تیم توهین کرده اما باید بگویم به گواه فیلم دیروز هواداران ما هیچ توهینی به بازیکنان این تیم نکردند اما در پایان نیمه اول بازیکن کم‌تجربه این تیم با دستش عدد 4 را نشان داد که این کار باعث شد تا هواداران ما تحریک شوند و در واقع خود او مسئول اتفاقات بازی دیروز است.

خبیری خاطرنشان کرد: پرسپولیس یک بار 6 گل به استقلال زده اما هیچ گاه بازیکنان ما به خود این اجازه را نداده و نمی‌دهند با نشان دادن عدد 6 هواداران حریف را تحریک کنند اما دیروز دیدیم که این اتفاق توسط بازیکن این تیم افتاد و در واقع خود او مسئول این اتفاق است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مدیر رسانه‌ای سایپا گفت ما در شهر خودمان غریبه هستیم و من باید بگویم این از عظمت و بزرگی پرسپولیس است که در همه جای ایران هواداران بسیار زیادی دارد.

 

2051

نظرات کاربران
saeed
یعنی بازیکنان شمااخلاق مدارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باباجمع کن این بساطوخودشماهاودوروبریاتون ازهمه بدترین....
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۲۷:۳۸
پاسخ
5
4
1
بچه بود دیگه چی بگم..
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۱۷:۱۱
پاسخ
1
19
parsa
بابا منظور استقلالی ها از چهار اینه که : ما به تیمی ( پرسپولیس ) که هشت سال ( توجه دو چهار تا ) از تاسیسش گذشته بود چهار هیچ باختیم ما به ملوان چهار هیچ باختیم
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۱۶:۳۸
پاسخ
7
21