مدیر روابط عمومی فدراسیون : سرپرست سپاهان درباره کی‌روش حضور ذهن نداشته است

مدیر روابط عمومی فدراسیون : سرپرست سپاهان درباره کی‌روش حضور ذهن نداشته است

3433
19:26
14 اردیبهشت 1397
مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال: سرپرست باشگاه سپاهان درباره کی‌روش حضور ذهن نداشته است

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال به اظهارات سرپرست باشگاه سپاهان که گفته بود کارلوس کی‌روش پیش از آمدن به ایران مربی موفقی نبود، پاسخ داد.
به گزارش وبسایت نود، علی جوادی درباره اظهارنظر مسعود تابش، سرپرست باشگاه سپاهان که گفته بود کی‌روش قبل از آمدن به ایران مربی موفقی نبود، گفت: کی‌روش اگر بزرگ و موفق نبود، از سوی فدراسیون فوتبال ایران به‌عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب نمی‌شد و چند سالی در فوتبال ایران فعالیت نمی‌کرد. قطعاً سرپرست باشگاه سپاهان افتخارات کی‌روش را فراموش کرده است.

وی در ادامه افزود: این مربی قبل از آمدن به ایران افتخارات زیادی به دست آورد و تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین مربیان دنیا شد. کاری که کی‌روش برای فوتبال پرتغال کرد، در تاریخ این کشور ثبت شده است.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: نسل طلایی فوتبال پرتغال با کی‌روش متولد شد و زیر نظر او پرورش یافت. فوتبال پرتغال مدیون کی‌روش است و قطعاً تابش حضور ذهن نداشته و یا فراموش کرده است که کی‌روش پیش از حضور در کشورمان چه افتخاراتی را رقم زده.

جوادی در خاتمه اظهار داشت: آرزو می‌کنم در مدت زمان کوتاه تا جام جهانی وفاق و اتحاد در جامعه فوتبال ایران به وجود آید و حاشیه‌ها کمتر شود تا تیم ملی با آرامش خود را برای حضور در جام جهانی 2018 آماده کند.

1140

انتهای پیام/

نظرات کاربران
ایران من
همینکه آقای کیروش دست واسطه ها و طمعکار ان رو از دامن تیم ملی به مدت ۷ سال کوتاه کرده, بیانگر این نکته است که ایشون در تمام ابعاد کاری حرفه ای و سالم کار میکنن, یک فوتبالیست و مربی سابق, که آخرین فعالیت عملی-فوتبالی ایشون مربوط به بیش از ۲۵ سال پیشه و لزوما از فوتبال به روز چیز زیادی سر درنمیارن, در مورد آقای کیروش نظر میدن, این آقا حتی چند دقیقه وقت ناقابل رو صرف این نمیکنن که بیان در مورد رزومه آقای کیروش تحقیقی بکنن و بدونن چی دارن میگن, کمک که نمیکنید, در فاصله کوتاه مونده به جام جهانی دست از سر تیم ملی دوستداشتنی ما و مربی محبوب و کاربلدش بردارید, مرا به خیر تو امید نیست، شر مرسان !!!
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۴:۰۲
پاسخ
16
26
مستاجر خدا
یکی هم که حرف راست و حقیقت میزنه اینجور میگیم اشتباه گفته پرتغال و که نابود کرد پرتغال و که سال 94 که نتونست ببره جام جهانی اخراج شد جام 2010 جهانی کلا 4 بازی انجام داد و 3 بازی گل نزد و فقط به کره شمالی زد که 4 سال قبلش 4 دنیا شده بود بعدشم مقدماتی 2012 اروپا 2 بازی اول کیروش رو روی نیمکت داشت که بازی با قبرس 4-4 مساوی میشه. بازی دوم هم 1 هیچ به نروژ باخت و اخراج شد. جالبه بدونید قبرس با 6 باخت و 2 مساوی آخر گروه میشه و 7 گل زده داره که 4 تاش و به تیم کیروش میزنه.و جالب تر اینکه برگشت 4 هیچ قبرس و شکست میده بعد اخراج اطلاعات ندارید الکی دفاع میکنید کارنامه رئال که فاجعه ی تاریخ فوتبال و رقم میزنه . در ضمن کارنامه ی زیر 16 سال به درد نمیخوره برای خوب بودن چون قرار نبود بیاد زیر 16 ساله ها رو بگیره و زیر 16 سال با بزرگسالان فاصله ایی به اندازه 2 کهکشان باهم دارن
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۳:۵۶
پاسخ
35
25
afshin
من فقط اسم مستاجرو میبینم سریعا دیسلایکومیزنم و امیدوارم ایشان که همه به ماهیتش پی برده اند خدای متعال به راه راست هدایت فرمایند
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۲:۳۲
7
13
کیومرث
یه حسود دیگه هم به شمار حسودان کی روش اضافی شد ، آقای کی روش اکثریت مردم حامی شمان و داریم از بزرگی تو فوتبال آسیا و شخصیت و احترام در فوتبال دنیا لذت می بریم . خدایا بدخواهان و حسودان و عنودان کی روش و تیم ملی رو به راه راست هدایت فرما .آمین . زنده باد ایران درود بر کی روش همه برای ایران
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۳:۰۶
پاسخ
17
28
رستمی
تابش اندازه ای نیستی که بخوای سنگ جلوی پای تیم ملی بندازی و تیم ملی رو به حاشیه ببری، مسلما جهان فوتبال به اظهارات شما میخنده و متوجه میشه که شما داری از یک چیز دیگه میسوزی چون کل جهان فوتبال کیروش رو میشناسه و بهش احترام میزاره اما تابش رو فقط بقال سرکوچه خودشون میشناسه
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۶:۲۳
پاسخ
17
36