کفاشیان حرفی درباره اطمینان دادن وزارت ورزش از ماندن کی‌روش نزده است

کفاشیان حرفی درباره اطمینان دادن وزارت ورزش از ماندن کی‌روش نزده است

2973
13:21
24 فروردین 1394
مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال بخشی از صحبت‌های منتشر شده علی کفاشیان در برخی رسانه‌ها مبنی بر شرط ماندن کی‌روش را تکذیب کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال بخشی از صحبت‌های منتشر شده علی کفاشیان در برخی رسانه‌ها مبنی بر شرط ماندن کی‌روش را تکذیب کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، حسینی با اشاره به نقل قولی که روز گذشته (یکشنبه) از علی کفاشیان در برخی رسانه‌ها منتشر شده بود، اظهار داشت: روز گذشته کفاشیان مصاحبه‌ای را با بخش ورزشی شبکه خبر انجام داد که این مصاحبه در مورد ادامه فعالیت کارلوس کی‌روش بود.

وی افزود: متأسفانه در برخی از سایت‌های خبری از قول کفاشیان اعلام شده بود اگر کی‌روش از وزارت ورزش مطمئن شود، می‌ماند. این در حالی بود که این موضوع در سایت‌ها به نقل از خبرگزاری‌های معتبر نوشته شده بود، در حالی که خبرگزاری‌ها رسم امانت‌داری را به جا آوردند و جملات را به صورت دقیق منعکس کردند اما سایت‌ها این مطلب را تغییر داده بودند.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه کفاشیان صحبتی در خصوص اطمینان دادن وزارت ورزش از ماندن کی‌روش انجام نداده است، گفت: کفاشیان در مصاحبه‌اش اعلام کرده بود کی‌روش می‌خواهد در ادامه راه مانند گذشته حمایت شود و اگر اطمینان داشته باشد که کسی قصد برداشتن او را ندارد در تیم ملی ماندنی است.

وی در پایان با تشکر از تمامی رسانه‌هایی که حامی تیم ملی و منافع این تیم هستند، خاطرنشان کرد: از تمامی سایت‌های خبری و اهالی رسانه که همیشه یار فدراسیون فوتبال بوده‌اند می‌خواهم موارد را به صورت دقیق و صحیح ذکر کنند تا در این بین مشکلی ایجاد نشود.

 

2051

نظرات کاربران