مدیر عامل ترابوزان اسپور: دلالان قیمت مجید حسینی را سه برابر کردهاند

مدیر عامل ترابوزان اسپور: دلالان قیمت مجید حسینی را سه برابر کردهاند

7821
13:51
23 تیر 1397
مدیر عامل باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه می گوید هزاران نفر باعث شدند در زمان نقل و انتقالات، قیمت مدافع استقلال تغییر کند اما من حاضر نیستم بازیکنی را سه برابر قیمت واقعی‌اش خریداری کنم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر عامل باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه می گوید هزاران نفر باعث شدند در زمان نقل و انتقالات، قیمت مدافع استقلال تغییر کند اما من حاضر نیستم بازیکنی را سه برابر قیمت واقعی‌اش خریداری کنم.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از ایسنا، سایت ترکیه‌ای هابر61 نوشت: احمت آقااوغلو، مدیر عامل باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه در گفت‌وگو با این سایت، درباره انتقال مجید حسینی به تیمش، اظهار کرد: من دیگر نمی‌خواهم به طوری وارد بازار نقل‌ و انتقالات شوم که در گذشته و مدیران قبلی به آن صورت بازیکن می خریدند.

او ادامه‌ داد: درباره مجید حسینی اتفاقات متفاوتی در حال رخ دادن است. هزاران نفر در زمان نقل‌ و انتقالات باعث شده‌اند که قیمت این مدافع جوان و 22 ساله تغییر کند. روی حرف من با آنها است که بدانند دوران دلالی به پایان رسیده است. من هیچ گاه نمی گذارم که نقل‌ و انتقالات به این شکل صورت بپذیرد. زمانی که می‌توانم بازیکن را با قیمت واقعی‌اش بخرم، چه دلیلی دارد سه برابر آن هزینه کنم.

1870

نظرات کاربران
Farhad
مبلغ ارزش حسینی ۹۰۰هزار دلار شما می خواهید اونو مفت بخرید
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۵:۵۷
پاسخ
9
4
Asad
حسینی ۶ برابر اون چیزی که میگی می ارزه معلومه فوتبالی نیستی داداش
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۰:۴۷
پاسخ
47
17
ایمون زاید
بنده خدا حرف درستی زده این جماعت فکر میکنن مدیران اون باشگاه ها هم مثل مدیران ایرانی از رو هوا شروع میکنن بازیکن رو به 3 برابر قیمت واقعی خریدن نتیجه کار میشه امثال پندار تایم
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۵:۱۳
پاسخ
8
55
۴
کمتر از ۱میلیون دلار دادن استقلال نباید بذاره بره
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷:۴۵
پاسخ
41
20
رائول
خارجیا همه چیزشون حرفه ایه، مثل ایران نیست که اگه دلال در کار باشه، به راحتی روی بازیکن خط قرمز می کشن و میرن سراغ گزینه های دیگه
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۲:۰۳
پاسخ
4
66
۶تقلال
پاسپورتشم گرو خخخخخخ
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۴:۰۹
پاسخ
13
53
علیرضا م.
خطاب به ایرانی: چون بازیکن دست باشگاهه پاسپورتش رو برداشتن تا خودش گم نکنه؟؟؟
۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۰:۴۲
0
3
ایرانی
گرو چی طبق قانون پاسپورت بازیکن تاموقعی که قرارداد داره دست باشگاهه
۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶:۴۷
17
4