مدیر ورزشی پالمیراس: یری مینا می خواهد به بارسلونا برود

مدیر ورزشی پالمیراس: یری مینا می خواهد به بارسلونا برود

5371
23:59
15 دی 1396
الکساندر متئوس تایید کرد که یری مینا مشتاق پیوستن به بارسلونا است.

وبسایت رسمی برنامه نود - الکساندر متئوس مدیر ورزشی باشگاه پالمیراس تایید کرد که یری مینا درخواست جدایی داده است و می خواهد به بارسلونا بپیوندد.

به گزارش وبسایت نود، بارسلونا می تواند بعد از جام جهانی 2018 یری مینا مدافع پالمیراس را خریداری کند، اما کاتالان ها می خواهند این انتقال سریع تر انجام بگیرد. 

به نقل از وبسایت FourFourTwo، بعد از جلسه روز جمعه، مینا تمام درخواست های خود را به طور واضح به متئوس گفت و او فقط می خواهد به نیوکمپ برود. متئوس در این باره گفت:

من با مینا حرف زدم، او گفت که آرزوهای بزرگی در سر دارد و الان وقت ترک کردن پالمیراس است. الان ما خواسته او را می دانیم و باید با بارسلونا به توافق برسیم. 

خاویر ماسکرانو مدافع بارسلونا به در های خروج از این باشگاه بسیار نزدیک است و به احتمال فراوان به لیگ چین می رود. اومتیتی نیز در رادار منچسترسیتی قرار گرفته است. 

4416

نظرات کاربران
بارسا
لطفا شایعه پراکنی نکنید . اومتیتی کشف بارسا هست و به صراحت اعلام کرد که می خواهد برای سالهای زیادی در بارسا بازی کند . به زودی قرارداد جدیدی با بند فسخ بالاتر با اومتیتی بسته میشه . ما هم از بعضی از رئالی ها یاد گرفتیم و رفتیم سراغ کائنات خخخخخخ.... بارسا فراتر از یک باشگاه
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۶:۴۳
پاسخ
6
53
بارسلونا❤
عزیزم یه چیزیو بد نیست بدونی ... یری مینا دراصل جانشین پیکه هست :)))
۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۹:۲۳
1
14