مذاکرات ابتدایی یوونتوس برای بازگرداندن پل پوگبا به تورین

مذاکرات ابتدایی یوونتوس برای بازگرداندن پل پوگبا به تورین

1853
23:19
07 اردیبهشت 1398
پوگبا هدف جدی یوونتوس در تابستان 2019 است.

به گزارش وبسایت نود، گاردین از علاقه یوونتوس برای بازگرداندن پل پوگبا به تورین خبر داده است. یوونتوس می خواهد این ستاره فرانسوی را که در سال 2016 به یونایتد فروخت، به تورین بازگرداند. البته برای خرید دوباره او و تأمین هزینه ها، یوونتوس باید دو یا سه بازیکن فعلی خود را به فروش برساند.

هر چند که گفته می شود یونایتد مصر است تا پل پوگبا را حفظ کند و هیچ قصدی برای فروش او ندارد ولی احتمال دارد پل پوگبا خود شخصاً در تابستان 2019 به خروج از الدترافورد بیاندیشد، به خصوص اگر یونایتد سهمیه لیگ قهرمانان را نگیرد.

پوگبا سال 2012 منچستریونایتد را ترک کرد و به یوونتوس ملحق شد و چهار فصل درخشان را در ایتالیا در پیراهن بیانکونری سپری کرد. او در سال 2016 به یونایتد بازگشت ولی دوران پرفراز و نشیبی را در این تیم سپری کرده است.

گفتنی است که یوونتوس با مدیربرنامه پل پوگبا صحبت هایی برای جذب دوباره وی انجام داده است و در عین حال رئال مادرید نیز به شدت به جذب این ستاره علاقه نشان داده است.

1878

نظرات کاربران
AmiR
به نظر من بره بهتره منچستر جای آدمهای یاغی نیست. فرگوسن اگه میدونست در کنار تاثیر گذاری فوتبالی شخصیت فوتبالی هم داره عمرا نمیذاشت از تیم بره... منچستر هیچ وقت یه ابر ستاره نداشته و تقریبا هم در یه حد بودن حالا در بعضی موارد نادر یکی دو نفر بود مثلا رونالدو که قابل مقایسه نیست پوگبا با رونالدو. از نظر فنی حرف نداره اما شخصیتی صفر به نظر من. امیدوارم بره و تیم خوبی رو برای فصل بعد داشته باشیم بدون حاشیه و پُر قدرت... #منچستر_یونایتد
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۶:۲۶
پاسخ
1
18