مذاکرات اولیه یوونتوس با کونته

مذاکرات اولیه یوونتوس با کونته

2478
21:56
28 فروردین 1398
سران یوونتوس در مورد در دسترس بودن کونته تحقیق می کنند.

به گزارش وبسایت نود، اسکای از احتمال بازگشت کونته به یوونتوس خبر داده است، هر چند هنوز مذاکرات شکل رسمی نگرفته و در مراحل مقدماتی قرار دارد.

اگرچه آلگری در فصول اخیر در یوونتوس عملکرد خوبی داشته و در جام های داخلی مقتدرانه کار کرده است ولی حذف شوک برانگیز در لیگ قهرمانان مقابل آژاکس جوان و انتقاد برخی از هواداران یووه بابت شکل بازی تیم آلگری، شاید منجر به این شود که آلگری در پایان فصل یوونتوس را ترک کند. ضمن اینکه آلگری نیز به شغل های خارجی لینک شده است.

بر همین اساس، اسکای گزارش داده است یوونتوس برای آن که در صورت قطع همکاری با آلگری، غافلگیر نشود، مذاکراتی ابتدایی با کونته انجام داده است تا در دسترس بودن وی را بررسی کند. کونته از زمان جدایی از چلسی، هدایت تیمی را نپذیرفته است ولی گفته می شود اینتر نیز به دنبال استخدام وی است.

آلگری در سال 2014 جانشین کونته در یوونتوس شد و کونته که بیشتر دوران بازیگری خود را در یووه سپری کرده است، بعد از آن به تیم ملی ایتالیا و باشگاه چلسی رفت.

1878

نظرات کاربران
مستر
صد در صد اگه کونته بود این تیم یه پای فینال بود.کونته الان بهترین مربی دنیاس
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۲:۳۳
پاسخ
8
17
عشقممم نیمار
چقد قدر نشناسن مدیرای یونتوسی :-/ همین الگری ..4.5ساله ..ک قهرمانتون کرده ..حالا امسال موفق نبود..باید اخراجش کنید ؟؟ :-P
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۳:۳۶
پاسخ
31
8
ی یوونتوسی 2اتیشه
برای اولین بار با حرفت موافقم
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۹:۲۸
20
1
051
مالک باشگاه یووه گفت حتما 1سال دیگه الگری هس پس این خبر واقعیت نداره رو هوا گفته اسکای
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۶:۳۲
پاسخ
9
17