مذاکرات جدی آرسنال برای خرید آردا توران در زمستان

مذاکرات جدی آرسنال برای خرید آردا توران در زمستان

1409
14:52
17 مهر 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - سی ان ان ترکیه گزارش داد که آرسنال شرایط خرید آردا توران، هافبک ترکیه ای بارسلونا را در فصل نقل و انتقالات زمستانی زیر نظر گرفته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - CNN ترکیه گزارش داد که آرسنال شرایط خرید آردا توران، هافبک ترکیه ای بارسلونا را در فصل نقل و انتقالات زمستانی زیر نظر گرفته است.

به گزارش وبسایت نود،  آردا توران تمایلی به ماندن در بارسا ندارد چرا که از نیمکت نشینی در این تیم خسته شده در حالی که بارسا هم ترجیح می دهد با فروش این بازیکن از پرداخت دستمزد وی خلاص شود.

بازیکن ترکیه ای امیدوار است که با درخشش در آرسنال به روزهای خوبش در اتلتیکو برگردد. ونگر هم از خرید وی استقبال کرده است.

1140

نظرات کاربران
جادوگر
ول کن بابا اینو هم دستمزدش بالاست هم حق ترنسفرش خیلیم پیر هستش همون لمار رو جذب کنید ارزشش رو داره 100 میلیون پوند البته به شرطی که کروئنکه آرسنالو ول کنه چون حاضر نیست هزینه کنه کاش حداقل عثمانوف رو فراری نده کروئنکه مالک ایرانی فراری داد که الان اورتون رو خریده
۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۲:۵۹
پاسخ
2
14
بابک
این بیاد هر بازی فقط اخراج میشه.به درد ما نمیخوره.
۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۶:۳۷
پاسخ
8
23
بارسلونا❤
بدرد ما هم نمیخوره ... پس چیکارش کنیم ؟ :) خخخخ
۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۲:۲۴
4
6
⭐سجـــاد⭐
ثروتمندترین مالک های دنیا رو داره ارسنال ولی حیف نصف به نصف بین عثمانف با کروئنکه تقسیم شده و دله کسی نمیاد خرج کنه واسه تیم،امیدوارم کروئنکه بره همون امریکا از تیم دربشه عثمانف عاشق ارسناله
۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۷:۲۵
پاسخ
1
38