مذاکرات مثبت باشگاه سپاهان با قلعه نویی/امیر در آستانه حضور بر روی نیمکت تیم دیگر اصفهانی

مذاکرات مثبت باشگاه سپاهان با قلعه نویی/امیر در آستانه حضور بر روی نیمکت تیم دیگر اصفهانی

6285
12:13
28 اردیبهشت 1397
تیم مدیریتی باشگاه سپاهان مذاکرات بسیار مثبتی را با گزینه اصلی سرمربی‌گری سپاهان انجام داده و در آینده ای نزدیک این خبرها رسما اعلام خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم مدیریتی باشگاه سپاهان مذاکرات بسیار مثبتی را با گزینه اصلی سرمربی‌گری سپاهان انجام داده و در آینده ای نزدیک این خبرها رسما اعلام خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود، و به نقل از سایت رسمی باشگاه سپاهان، حمیدباقری مدیرروابط عمومی باشگاه سپاهان در مورد شرایط سپاهان و بحث هدایت این تیم، گفـت:‌ مجموعه مدیریتی این باشگاه در راستای آماده سازی یک تیم قوی و مدعی برای حضور در هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر از مدت‌ها قبل برنامه ریزی‌های لازم را انجام داده و انتخاب یک سرمربی توانمند و با تجربه در دستور کار مجموعه سپاهان قرار گرفته است. با توجه به بررسی‌های انجام شده وهمچنین توجه به خواسته‌های جامعه هواداران سپاهان امیر قلعه‌نویی سرمربی موفق و کاربلد که هواداران سپاهان خاطرات بسیار خوبی با ایشان دارند یکی از گزینه‌های اصلی هدایت سپاهان بوده و خوشبختانه تا به امروز به توافقات مثبتی هم با ایشان دست پیدا کرده‌ایم.

وی افزود:‌ نیکفر رئیس هیات مدیره باشگاه به همراه تابش مدیرعامل این باشگاه, جلسه ای بسیار مثبت را با مدیر برنامه‌های این سرمربی نام آشنا برگزار کردند و باشگاه منتظر دریافت پاسخ نهایی از جانب او است. از هواداران درخواست داریم به برخی از شایعات بی اساس که در فضای مجازی منتشر شده و هدفشان تخریب مدیریت سپاهان است توجهی نداشته باشند و اخبار موثق در مورد مذاکره با سرمربی آینده تیم فوتبال سپاهان و خرید بازیکنان جدید را از طریق منابع معتبر باشگاه وهمچنین وب سایت رسمی این باشگاه دنبال کنند. بدیهی است که اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه همه تلاش خودشان را انجام خواهند داد تا بهترین انتخاب ها را برای تیم فوتبال سپاهان داشته باشند تا در لیگ هجدهم سپاهان بتواند دل هوادارانش را شاد کند.

 

1004

نظرات کاربران
مسعود
سپاهان وارد میشود
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۹:۰۰
پاسخ
2
19
amirrrrrr
انشاالله درست میشه .موفق باشه
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹:۵۸
پاسخ
1
16
ابی جان
قلعه نویی هرچه باشگاه عوض کند هرگز دیگر با هیچ تیمی قهرمان نخواهد شد و البته پیداست که در استقلال هم هیچگاه سرمربی نخواهدشد و این آرزو برایش از دست رفته است.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴:۳۹
پاسخ
19
2
سپاهانی ام
سپاهان با این وضع دوباره قهرمانی درو میکنه
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۹:۵۰
پاسخ
3
20
رضا
سپاهان داره چه تیمی میسازه با مسلمان وجباروف وسروش رفیعی تاحالا مذاکره کردن وبا مسلمان دارن سه ساله میبندن
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۴:۳۶
پاسخ
4
20
تراختور
سپاهان کابوس سرخابی داره میاد
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۳:۰۰
پاسخ
3
23
نبی استقلالی تراکتوری
بعنوان یه تراکتوری خیلی خوشحال میشم که سپاهان تیم قوی ببنده بایه سرمربی عالی مثل قلعه نویی، واسه فصل آینده، امیدوارم تراکتور هم وضعیت واگذاریش بزودی مشخص بشه ومثل همیشه یه تراکتور وسپاهان مدعی داشته باشیم واسه فصل هجدهم، اصلا لیگ بدون تراکتور وسپاهان قوی، انگار یه چیز کم داره، بدون مدعی بودن این دوتیم، لیگ جذابیتی نداره
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۳:۲۷
پاسخ
0
25
￵ارش
به عنوان پرسپولیسی از رفتن قلعه نویی به سپاهان خوشحال نشدم سپاهان دیگه نباید قهدمانی بیاره بلکه این پرسپولیسه کا باید قهرمانی بیاره و به قهرمانی های سپاهان تو لیگ برتر برسه .امیر مربی بسیار قوقالعاده ای هست
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۶:۲۹
پاسخ
20
8
6*4
با سپاهان میتونه بیشتر موفق شه
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۱:۳۰
پاسخ
1
21
گروهبان گارسیا
و این خبر نابودی ذوب آهن بود
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۷:۳۹
پاسخ
5
9
بامبو
مدت‌ها است که قلعه‌نویی با سپاهان به توافق رسیده و همه این بازیهایی که مسلمان امسال داره در میاره از همینجا آب میخوره. طبق معمول بازیکنای تیم‌های دیگه رو با قیمت‌های نجومی وسوسه میکنن
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۸:۳۲
پاسخ
18
5
رضا
بله ایشون هر جا پول بیشتر باشه همونجا هست.ای کاش وقت باخت هم مسئولیت کارشو به گردن می گرفت بجای اینکه زمین و زمان رو مقصر بدونه.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۴:۵۰
پاسخ
19
5
Wien
یعنی واقعا وضعیت باشگاهداری ما قاراشمیشه،باشگاه سپاهان دو سال پیش بدون هیچ پیش زمینه ای ، شب مدیرش خوابید،صبح از خواب بیدار شد و تصمیم گرفت،سیاست کلی باشگاه که خرید ستاره و داشتن بازیکنای گرانقیمت بود را کن فن یکون کنه و سیاست جوانگرایی و ساخت تیم جوان و کم هزینه را در نظر بگیره،اینکار مستلزم صبر و حوصله زیاد از طرف مدیریت و مهمتر از آن هوادارا میباشد،ولی همانطور که مثل روز روشن بود،این صبر و حوصله تو فوتبال ایران کمیابه،حالا یه مدیریت دیگه اومده و دوباره شب خوابیده و صبح بلند شده و دوباره به این نتیجه رسیدن که همه چیز را کن فن یکون کنند و سیاست تیم کهکشانی را پیش بگیرند،من کاری ندارم،کدوم کار درسته،کدوم نادرست،من منظورم آشفتگی و بی برنامگی باشگاهاست،همینطور کتره ای تصمیم میگیرند،هیچ زمینه سازی برای تصمیماتشون ندارند،و بدتر از همه روی موج هوادارا و فحش و داد و فریادشون در استادیومها سوار میشوند و تصمیمات خودشونو ، کن فن یکون میکنند و بقول معروف از یه شاخه به شاخه دیگه میپرند،حالا سوال اینه اگه قلعه نوعی آمد و طبق معمول بازیکنای اسمی و گرانقیمت را با خودش آورد و نتیجه نگرفت،آنوقت چی؟دوباره سیاست جوانگرایی و تیم کم هزینه؟
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲:۲۴
پاسخ
3
20
سارا اس اسی
عجب از آسیا حذف شدیا ههههه
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۶:۵۷
پاسخ
21
3
شاهین
مبارک باشه. به هرحال از ابراهیم‌زاده به قلعه‌نویی پیشرفت محسوب میشه. قلعه‌نویی هم در حد همون تیم‌های اصفهانیه، امیدوار باز هوای استقلال به سرش نزنه. یه سه تای دیگه واسه ش کنار گذاشتیم البته.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲:۳۷
پاسخ
25
10