مذاکرات میلان با هافبک منچستریونایتد

مذاکرات میلان با هافبک منچستریونایتد

1248
14:44
25 دی 1398
قرارداد نمانیا ماتیچ با منچستریونایتد در پایان این فصل به اتمام می‌رسد

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، باشگاه میلان در حال مذاکره با منچستریونایتد برای جذب نمانیا ماتیچ، هافبک 31 ساله و صرب شیاطین سرخ است.

هافبک صرب که در سال 2017 از چلسی به منچستریونایتد پیوست، در این فصل جایگاه خود را در خط میانی منچستر از دست داده و در تمامی رقابت ها تنها 12 بار برای این تیم به میدان رفته است. قرارداد ماتیچ در ژوئن 2020 به پایان می‌رسد و او آن گاه می‌تواند به صورت بازیکن آزاد به هر تیمی بپیوندد.

نیکولو شیرا خبرنگار گاتزتا دلواسپورت عنوان کرده باشگاه میلان در حال مذاکره با منچستر است تا بتواند ماتیچ را در همین ژانویه به خدمت گیرد. البته شیرا عنوان کرده میلان در راه جذب هافبک تیم ملی صربستان در جام جهانی 2018 بی رقیب نیست و اتلتیکومادرید و شیکاگو فایر هم خواهان امضای قرارداد با ماتیچ در پنجره زمستانی هستند.

این خبر در حالی منتشر شده که یک روز قبل، رسانه های انگلیسی ادعا کرده بودند برنامه های منچستریونایتد تغییر کرده و این باشگاه قصد دارد قرارداد ماتیچ را تمدید کند. 

او از ژانویه 2014 تاکنون به شکل مستمر در لیگ برتر حضور داشته و به همراه چلسی دو قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کرده است. او همچنین در فصل 15-2014 در تیم منتخب فصل قرار گرفت.

7712

نظرات کاربران