مذاکره رئال مادرید با هافبک ریورپلاته بعد از فینال لیبرتادورس

مذاکره رئال مادرید با هافبک ریورپلاته بعد از فینال لیبرتادورس

1500
17:57
15 آذر 1397
مذاکرات میان رئال مادرید و پالاسیوس بعد از دیدار سوپرکلاسیکو جریان خواهد گرفت.

به گزارش وبسایت نود، مدیربرنامه های ازکوئیل پالاسیوس، هافبک ریورپلاته تایید کرد که موکل او بعد از دیدار برگشت فینال کوپا لیبرتادورس میان دو تیم ریورپلاته و بوکاجونیورز، با رئال مادرید مذاکره خواهد کرد.

نام این هافبک میانی 20 ساله از تابستان تاکنون در نزدیکی های رئال مادرید به گوش می‌رسد. رئال به دنبال جانشینی برای کاسمیرو در بلندمدت می‌گردد و آن ها پالاسیوس را بهترین گزینه برای این پست تشخیص داده اند و آماده ارائه پیشنهادی برای جذب او در زمستان هستند. 

پالاسیوس که پرورش یافته آکادمی ریورپلاته است، اولین بازی رسمی خود را برای این تیم در سال 2015 انجام داد و سابقه 2 بازی ملی برای آرژانتین را در کارنامه خود می‌بیند.

رناتو کورسی، مدیربرنامه های پالاسیوس در این خصوص به خبرنگاران گفت:

او به عنوان یک بازیکن و هودارار ریور قصد داشت تا در ال‌مونومنتال (ورزشگاه خانگی ریور) دیدار فینال را انجام دهد. اما با وجود رخ دادن این مشکل، از این که قرار است در این ورزشگاه و کشوری به زیبایی اسپانیا بازی کند، رضایت دارد. امیدوارم او روزی پیراهن رئال را به تن کند.

گفت و گویی میان دو باشگاه شکل نگرفته است. رئال مادرید برخوردی درجه یک و صادقانه با ما داشت. دو باشگاه توافق کرده اند که بعد از فینال درباره این انتقال صحبت کنند. باشگاه های زیادی خواهان پالاسیوس هستند اما رئال اولویت دارد.

دیدار برگشت فینال کوپا لیبرتادورس میان ریورپلاته و بوکاجونیورز روز یکشنبه و در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد. 

7712

نظرات کاربران