مذاکره میلان با سرمربی پرتغالی؛ سومین سرمربی فصل در راه است؟

مذاکره میلان با سرمربی پرتغالی؛ سومین سرمربی فصل در راه است؟

2891
19:36
15 آذر 1398
پائولو سوسا می‌تواند به سومین سرمربی فصل میلان تبدیل شود.

به گزارش وبسایت نود، نشریه اکیپ در گزارش شوکه کننده ای عنوان کرده باشگاه میلان مذاکرات اولیه خود را با پائولو سوسا سرمربی 49 ساله و پرتغالی کنونی بوردوی فرانسه آغاز کرده تا احتمال حضور او در سن‌سیرو افزایش یابد. 

میلان که فصل را با مارکو جامپائولو آغاز کرده بود، در 7 هفته ابتدایی به 3 برد و 4 باخت رسید تا همکاری میلان با جامپائولو بعد از تنها 111 روز خاتمه یابد. گزینه میلان برای جانشینی هرچند موقت جامپائولو استفانو پیولی بود که از همان ابتدا به دلیل سابقه حضور در اینتر (و البته بازی برای یوونتوس) مورد انتقاد هواداران روسونری قرار گرفت. 

نتایج میلان با پیولی حتی از دوران جامپائولو هم ضعیف تر بود؛ در شرایطی که میلان با جامپائولو در 7 بازی ابتدایی 9 امتیاز اندوخته بود، این تیم با پیولی در همین تعداد بازی تنها 8 امتیاز اندوخته تا اکنون با 17 امتیاز و حضور در رده یازدهم جدول، فاصله ای 8 امتیازی با رده ششم و آخرین سهمیه اروپا داشته باشد. البته باید این را هم در نظر گرفت که میلان در دوران پیولی بازی های سخت تری (رم، لاتزیو و یوونتوس) تجربه کرده است.

میلان در 3 مسابقه ای که تا کریسمس در پیش دارد، به مصاف بولونیا، ساسولو و آتالانتا خواهد رفت و کسب دو پیروزی برای حفظ امیدها برای کسب سهمیه الزامی خواهد بود. اکنون کالچو مرکاتو به نقل از اکیپ مدعی شده که اگر نتایج مورد نظر کسب نشود، احتمال حضور سومین سرمربی فصل در آغاز سال 2020 میلادی روی نیمکت میلان بسیار زیاد خواهد بود. 

گزینه ای که اکیپ از او یاد کرده، پائولو سوسا است. سوسا در دوران بازی برای یوونتوس، اینترمیلان و پارما به میدان رفته و در دوران مربیگری، سابقه هدایت فیورنتینا در سال های 2015 تا 2017 را دارد. سوسا که مدتی هدایت تیانجین کوانجیان را به عهده داشت، از مارچ 2019 هدایت بوردو را به دست گرفته و تیمش هم اکنون با 26 امتیاز از 16 بازی، بعد از پاریسن‌ژرمن و مارسی در رده سوم لیگ یک فرانسه حضور دارد. 

7712

نظرات کاربران
محمد جواد
امیدوارم پپ بره میلان . وای که چقدر میلان پپ دوست داشتنی و دیدنی خواهد شد
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵:۴۵
پاسخ
0
6
arya
آقا اینا کیه خدایی خسته شدیم کار میلان با مربی و بازیکن تنها درست نمیشه میلان به تغییر مکتب در همه حوزه ها نیاز داره به خصوص مدیریت
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۵:۳۳
پاسخ
0
3
پرسپولیس یونایتد
با این مالکان خسیس مربی بزرگ نمیاد. اینا هم دنبال قهرمانی و سهمیه اروپا نیستن. انگار وظیفه دارن میلان رو ضعیف نگه دارن تا یونتوس ب راحتی قهرمان شه هر سال
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۷:۳۰
پاسخ
1
16
محمدرضا
میلان و آرسنال را مالکانش نابود کردند مخصوصا میلان را که بعد از رئال پر افتخارترین تیم اروپا و بعد از یوونتوس پرافتخارترین تیم ایتالیاست،بهترین سرمربی برای میلان در حال حاضر پوچتینو و آلگری هستند و سپس خرید بازیکنان درجه یک میتواند میلان را به اوج برگرداند.
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۰:۲۳
پاسخ
4
20
پرسپولیس
یه تاجر فرانسوی که دومین مرد ثروتمند جهان هستش قسط خرید میلان رو داره و تا الان چند تا جلسه با الیوت داشتند ، قول دادن در صورت خرید میلان یکی از بین پپ گواردیولا و کلوپ رو جذب کنند و امباپه رو هم به سن سیرو جدید بیارن
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۸:۰۴
پاسخ
3
22
میلانیست
یک کمپانی مالی که کارش دلالیه باخرید میلان این تیم رو تو کل اروپا وحتی جهان مسخره همه کرده...اینا از فوتبال فقط سودحاصل از فروش رو میحان نه جام..سوسا هیچ فرقی با دوتای دیگه نداره فقط باید هرجوری شده و به هرقیمتی یک مربی سطح یک رو بیارن مثل الگری یا پوچتینو اونام با این کادر مدیریت محاله بیان...فورتزا میلان و
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۶:۳۲
پاسخ
0
27