مراسم معارفه هازارد، جذاب تر از بازی های خانگی رئال مادرید!

مراسم معارفه هازارد، جذاب تر از بازی های خانگی رئال مادرید!

8004
18:12
24 خرداد 1398
شمار افراد حاضر در مراسم استقبال از هازارد، از برخی بازی های خانگی رئال بیشتر بود!

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، مراسم معارفه ادن هازارد ستاره 28 ساله و بلژیکی که هفته گذشته با قراردادی 5 ساله به ارزش اولیه 88.5 میلیون پوند به رئال مادرید پیوست، روز گذشته (پنجشنبه) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد. 

در این مراسم معارفه 50 هزار نفر در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو حضور داشتند تا از نزدیک به هازارد خوش آمد گویی کنند. این اتفاق و حضور 50 هزار نفر در برنابئو در شرایطی رقم خورد که برخی از بازی های فصل گذشته رئال در این ورزشگاه، با جنین استقبالی روبه رو نبودند.

در حقیقت از مجموع 19 میزبانی فصل گذشته رئال در لالیگا و در سانتیاگو برنابئو، در 4 مسابقه شاهد حضور جمعیتی کمتر از 50 هزار نفر روی سکوها بودیم. این 4 مسابقه در مقابل ختافه، هوئسکا، ویارئال و رئال بتیس برگزار شده بودند.

در بازی مقابل ختافه که در هفته نخست فصل 19-2018 برگزار شد، تنها 48364 تماشاگر در برنابئو حاضر بودند و اولین برد تیمشان با گل های کارواخال و بیل را جشن گرفتند. پیروزی 3-2 مقابل هوئسکا در هفته بیست و نهم (دومین حضور زیدان بعد از بازگشت) را نیز 49293 تماشاگر از نزدیک دیدند. 

هر دو مسابقه دیگر نیز، دو میزبانی پایانی رئال در فصل 19-2018 محسوب می‌شوند. بازی در مقابل ویارئال در هفته سی و ششم برگزار شد و رئال در حضور 46294 تماشاگر با نتیجه 3-2 زیردریایی های زرد را شکست داد. در بازی پایانی فصل در مقابل رئال بتیس که با شکست 2-0 کهکشانی ها همراه بود نیز 49879 تماشاگر در برنابئو حضور داشتند.

در کوپا دل‌ری، میزبانی رئال در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی مقابل لگانس تنها 44231 نفر را به ورزشگاه کشاند و در مرحله بعد و در میزبانی رئال از ژیرونا نیز تنها کمی بیش از 50 هزار نفر به برنابئو آمده بودند. (به شکل دقیق تر 50865 نفر)

مراسم معارفه هازارد قرار بود از ساعت 7 به وقت اروپای مرکزی آغاز شود اما این مراسم جهت حضور کامل تماشاگران روی سکوها دقایقی به تاخیر افتاد. مراسم معارفه کاکا در سال 2009 نیز دقیقا مانند این مراسم، 50 هزار هوادار را به برنابئو کشاند. کاکا برای چند روز عنوان گران ترین فوتبالیست دنیا را از آن خود کرد اما در همان روزها نیز همگان خود را آماده حضور یک کهکشانی دیگر در مادرید می‌کردند.

کریس رونالدو با انتقالی 80 میلیون پوندی به رئال مادرید پیوست و در مراسم معارفه او در برنابئو نیز 70 هزار نفر حاضر شدند. مراسمی که هنوز هم بالاتر از مراسم معارفه هازارد قرار می‌گیرد. این مراسم و معرفی یک بازیکن در حضور انبوه هواداران شاید آخرین بار در تابستان 2014 در برنابئو برگزار شده بود، زمانی که خامس رودریگز به عنوان آخرین کهکشانی خریداری شده در این سال ها به هواداران معرفی می‌شد. 

بازی های خانگی رئال در فصل 19-2018 لالیگا به طور میانگین 60947 تماشاگر داشت و معارفه هازارد و جو مثبت ایجاد شده در اطراف باشگاه در روزهای اخیر نشان می‌دهد می‌توان امیدوار بود که این میانگین در فصل 20-2019 افزایش قابل ملاحظه ای داشته باشد.

7712

نظرات کاربران
مهدی 1
جای خالی کریس به این زودیها پر نمیشه.
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۳:۰۶
پاسخ
6
15
رئالی پرسپولیسی
بخدا رئال و خریداش عشقن.البته من امیدی به لالیگا زیاد ندارم اما چاره ای نداریم فصل بعد با اینهمه خرج باید حداقل ۱ جام ببریم.خود زیدان هم گفته هدف اصلی من برای فصل بعد لالیگا هست.
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۶:۰۵
پاسخ
2
11
محمد
خوش امدی ستاره
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۳:۲۰
پاسخ
1
28
رئال مادرید❤
فصل بعد همه چیز زیر سلطه قوهای سپید اسپانیاست....شک ندارم سه گانه رو میگیره رئال
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۴:۳۶
پاسخ
31
31
فوتبال پاک
رئال با بزرگان نتونست 3 گانه بگیره حالا با این بچه ها و با وجود بارسا میخواد 3 گانه بگیره ؟؟؟ رئال فقط توی خواب میتونه رویای 3 گانه داشته باشه الانم که var اومده پس زور بزنن بتونن یک جام بگیرند شاهکار کردند
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۰:۴۳
22
8
عشقممم نیمار
من میگم هازارد در رئال..ب شدت افت میکنه و در نتیجه از رئال میره :-) چرا؟؟ ..چون هازارد در چلسی خودشو رهبر تیم میدونست ولی در رئال فشار ها خیلی روش زیاده و‌چن ستاره هم سطح خودش در تیمن ..مث وینیسیوس :-)
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۷:۳۴
پاسخ
42
15
محمد پرسپولیسی
هازارد در هر تیمی باشه موفقه،مطمئن باش قدرت رئال 2 برابر میشه.
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۰:۵۶
4
13