مرتضی پورعلی گنجی: با السد جلوی استقلال بازی نمی‌کنم/ په په گفت سرت را بالا بگیر

مرتضی پورعلی گنجی: با السد جلوی استقلال بازی نمی‌کنم/ په په گفت سرت را بالا بگیر

20016
01:31
19 تیر 1397
مدافع تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه در بازی با اسپانیا می ترسیده به چشمان دیگو کاستا نگاه کند گفت: با تیم السد قطر خداحافظی کردم و می خواهم به اروپا بروم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه در بازی با اسپانیا می ترسیده به چشمان دیگو کاستا نگاه کند گفت: با تیم السد قطر خداحافظی کردم و می خواهم به اروپا بروم.

به گزارش وبسایت نود، مرتضی پورعلی گنجی درباره حضورش در پست دفاع میانی گفت: من هافبک دفاعی بودم ولی چند سال است که دفاع وسط هستم. کارلوس کی روش به من گفت در دفاع پیشرفتم ٥٠ درصد بیشتر است. تا یک ماه اول در پست دفاع شرایطم سخت بود و نمی دانستم باید چطور بازی کنم ولی الان بازی در پست هافبک دفاعی یادم رفته است.

وی در خصوص رویارویی با دیگو کاستا مهاجم اسپانیا خاطرنشان کرد: کاستا یکی از بی اخلاق ترین فوتبالیست هایی است که در این چند سال دیده ام. من حتی می ترسیدم به چشمان او نگاه کنم.

مدافع تیم ملی درباره گریه هایش در آغوش پپه بعد از بازی با پرتغال اظهار کرد: په په حرفه ای است و از این چیزها زیاد دیده است. او گفت شما خوب بازی کردید و سرت را بالا بگیر.

پورعلی گنجی با اشاره به وضعیتش در تیم السد قطر گفت: مبلغی به تیم السد پیشنهاد دادم که زورشان نمی رسید. از این تیم خداحافظی کردم و مقابل استقلال در آسیا بازی نخواهم کرد. در این ارتباط با ژاوی هم صحبت کردم.

وی که در برنامه ٢٠١٨ حاضر شده بود با بیان اینکه از دیگر تیمهای قطر و همچنین لیگ ترکیه پیشنهاد دارد تاکید کرد: هر مبلغی بخواهم این باشگاه ها به من می دهند اما دنبال پول نیستم. ٢٦ سال دارم و وقتش است از قطر به یک تیم معمولی اروپایی بروم. 

 

1004

 

نظرات کاربران
سروش
تیمهایی که دست به خرید دفاعهای تیم ملی میزنن،در آنالیزهای خود دچار محاسبات اشتباهی شده اند،این موضوع برهیچکس پوشیده نیست که ما در بازی های جام جهانی دست کم ۸نفره به دفاع میپرداختیم،و بدیهیست که تعداد گل خورده کم در۳بازی را نباید به حساب ۱دفاع نوشت،تیمهایی که دست به خرید دفاعهای تیم ملی میزنن بعداز مدتی متوجه این اشتباه خود میشوند، البته مجید حسینی از این قائده مستثناست و بازیکنه جوان و آینده داریست ولی در مورد بازیکنانی ازجمله پور علی گنجی و رضاییان این گفتار صادق است
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۶:۰۶
پاسخ
0
1
استقلال6 تایی شده
به همین خیال باش که بخوای بازی نکنی. یه طوری نقره داغت می کنن که ندونی از کی خوردی. مگه دست تووووووو
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۸:۱۵
پاسخ
17
5
خطاب به بالایی
شما بسوززززز بقول بزرگ تیمتون طارمی: هیس!!!!!
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸:۲۴
1
7
جونم وطنم
دوست عزیز،اصولا قرارداد که تموم بشه و قراداد جدید تمدید نشه کاملا دست خودشه دیگه پس دست. کییییه؟!! هرجا هستی موفق باشی. پسر مودب وبا معرفت ایران.امیدوارم فصل جدید فوتبال اروپارو تجربه کنی که قطعا لایقش هستی
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۲:۲۳
0
15
شیش
حالا که میخوای بری خواهشا روسیه و بلژیک و لهستان و هلند و ... نرو. یک جا برو که ما هم از ایران بتونیم بازی هات رو تماشا کنیم. آلمان، انگلیس، اسپانیا، ایتالیا یکی از این لیگ ها با حتی بدترین تیم هاشون ولی دیده میشی عوضش
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۵:۲۱
پاسخ
1
55
حسام
حالا می موندی یه دونه از اون گل به خودیا هم می زدی! ... این که شوخی بود امیدوارم اون تیم معمولی اروپایی خیلی هم معمولی نباشه و انتخاب خوبی داشته باشی.برات ارزوی موفقیت می کنیم.بازی در قلب خط دفاعی سخت تر است و مسولیت بیشتری داره.به امید موفقیت همراه تیم ملی در جام ملتهای اسیا.
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۹:۲۹
پاسخ
3
55
FARHAD
مبلغی به تیم السد پیشنهاد دادم که زورشان نمی رسید...هر مبلغی بخواهم این باشگاه ها به من می دهند اما دنبال پول نیستم....من نمیدونم این روزا چرا همه تناقض گویی میکنن...همش شده پولللللللللل.ذهنیت همه رو خراب کرده نمیدونن 1دقیقه قبل چی گفتن ...درهرحال براش ارزوی موفقیت میکنم.
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۳:۴۲
پاسخ
13
60
Just blue
اینکه میگی مبلغی رو پیشنهاد دادی که زورشون نمیرسید و بعد میگی دنبال پول نیستم و وقتشه از قطر برم اروپا یکم تناقض نداره استاد؟
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۱:۲۶
پاسخ
31
69
Rasoul
حیف شد کاش بازی میکردی ی گل بخودیم جلو اسقلال میزدی استقلال با گل بخودی حریف به اینجا رسیده و تا اینجا بالا اومده به تو احتیاج داره!
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۵:۲۸
پاسخ
77
70
عباس
مث گل بخودی که واسه شما زد؟:)))
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۷:۴۶
27
80
M75A
اینم از شانس شانستقلال حریف ش بهترین مدافع ش رو از دست داد اون وقت حریف پرسپولیس هر روز تقویت میشه
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۷:۰۱
پاسخ
82
102
شانسپولیس
داداش با گل به خودی همین دوستمون بازی رو بردید که یادت رفت
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۰:۵۳
3
8
عجب
اره واقعا از شانس بد ماست که جلو ما بازی نمیکنه که گل به خودی بزنه ما بیایم بالا
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۰:۱۵
11
19
مسعود گل باشی
این بازیکن شانس شما بود که به خودشون گل به خودی زد تا الان تو این مرحله باشین عمو
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳:۱۸
19
37
تاج سر فوتبال آسیا
بهترین مدافع ها هم اشتباه می کنن ممکنه گل ب خودیم بزنن از قضا
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۱:۵۳
27
83
عباس
وقتی شما تو گروه گل و بلبل بودید الوصل با تیم دومش اومد تهران کجا بودی؟ السد اینو از دست داد، جاش گابی و یه بازیکن کره ای گرفت‌
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۷:۱۷
46
80
Ssss
این پسر عشق به مولا، یه دونه ای. لیاقتت پوشیدن پیراهن بهترین تیم دنیاست.....
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۴:۲۱
پاسخ
5
135
نیما
تصمیم معقولیه واقعا سن مناسبیه واسه لژیونر شدن و پول خوبی هم از قطر بدست اوردی امیدوارم به یه تیم خوب و آبرومند اروپایی بره وپیشرفت کنه همین که دل کنده از پولو و میخواد پیشرفت کنه عالیه
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۱:۵۱
پاسخ
3
144
FARHAD
انشالله به یه تیم خوب بری......البته اخرش هم میری ترکیه یایونان
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۵:۲۲
پاسخ
14
157