مرزبان: تیمم را برای اولین بار بدون قدرت در میدان دیدم/بازیکنی که اخراج شد مقصر بود

مرزبان: تیمم را برای اولین بار بدون قدرت در میدان دیدم/بازیکنی که اخراج شد مقصر بود

1495
20:25
23 فروردین 1398
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: تیمم را برای اولین بار بدون قدرت در میدان دیدم.

به گزارش وبسایت نود، علیرضا مرزبان بعد از شکست ۳ بر صفر مقابل پدیده در نشست خبری گفت: باخت بدی برای ما بود مقابل پدیده که خیلی خوب بازی کرد و ما خیلی بد بازی کردیم. می‌توانستیم ۲ گل دیگر هم بخوریم و از روزهای بد فوتبالی ما بود. تیم نتوانست دستورات تاکتیکی را به هیچ وجه اجرا کند. ۸ بازیکنی که امروز در تیم ما قرار داشت فصل گذشته در لیگ یک بازی می‌کردند و طبیعی است که نتوانند مقابل پدیده خوب باشند. ناراحتم از بازیکنانم که اینگونه بازی کردند. تیمم را برای اولین بار بدون قدرت در میدان دیدم . می‌دانم تیم ما به زمین برمی‌گردد.

وی افزود: ما بازی‌های سخت‌مان را پشت سر گذاشته‌ایم و در هفته‌های آینده با تیم‌هایی که در همسایگی‌مان در جدول هستند بازی داریم با استقلال خوزستان، سپیدرود رشت و ... در این بازی‌ها محکوم به برد هستیم تا در لیگ برتر بمانیم.

وی در مورد اعتراض‌هایی که به داوری انجام شد گفت: مشکل خاصی نیست همه کبوترها را در آسمان اعدام نکنید یکی دو بازیکن ما هم کارت زرد گرفتند بازیکنی هم که اخراج شد 100درصد مقصر است و نباید آنگونه رفتار می‌کرد.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد مصدومیت کولی‌بالی و غیبتش گفت:‌ او واقعا مصدوم است در تلاش هستیم تا او را به بازی‌های هفته آینده‌مان برسانیم. شادکام هم مصدوم است و باید این مصدومان را برسانیم.

1004

نظرات کاربران
سپید رود افتخار رشت
خدا کنه برین لیگ ۱.فقط ضد فوتبال بازی میکنید.کافیه گل اول بخورید تا گلهای بعدی هم پشتش بیاد.حیفه سپید رود بره لیگ۱ شما بمونید..
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۲:۰۷
پاسخ
3
7
علی
افرین ب پدیده واقعا یحیی گل محمدی وتیمشوبایدستایش کرد.خیلی تیم بابرنامه وتاکتیکی داره.باهمین روندتنور لیگوبرای سهمیه و رتبه دوم وسوموداغ ترکرده.واقعا تیم قابل احترامیه پدیده
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۲:۴۵
پاسخ
2
14