مرزبان: عنایتی لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد

مرزبان: عنایتی لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد

740
09:19
07 آبان 1393
سرمربی تیم فوتبال پدیده می‌گوید در حال حاضر رضایت عنایتی بهترین کیفیت فوتبال را در ایران ارائه می‌دهد و تاثیر زیادی در تیمش دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پدیده می‌گوید در حال حاضر رضایت عنایتی بهترین کیفیت فوتبال را در ایران ارائه می‌دهد و تاثیر زیادی در تیمش دارد.

به گزارش وب سایت نود،  علیرضا مرزبان در مورد عملکرد تیم فوتبال پدیده در هفته‌های آغازین لیگ برتر اظهار کرد: از ابتدای فصل تلاش کردیم با جذب بازیکن باکیفیت عملکرد خوبی داشته باشیم و نتایج مناسبی را به دست آوریم. بر اساس معیارهای فیزیکی، قدرت بدنی و کیفیت بازیکنان مناسبی را جذب کردیم و در حال حاضر بازیکنان به هماهنگی مطلوب رسیده‌اند و با اضافه شدن سه بازیکن دیگر در نقل و انتقالات به شرایط بهتری خواهیم رسید.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خاطرنشان کرد: دو بازیکن ایرانی و یک بازیکن خارجی را مدنظر گرفته‌ایم و با حضور این بازیکنان مشکل کمبود بازیکن مناسب در نیمکت تیم حل خواهد شد.

مرزبان با بیان این که هدف اول تیم پدیده در لیگ امسال ماندن در لیگ برتر است، گفت: در مرحله اول هدف ما کسب 35 امتیاز و باقی ماندن در لیگ برتر است و در ادامه به فکر کسب یک رتبه خوب در جدول رده‌بندی هستیم. البته بودجه ما نسبت به بسیاری از تیم‌های لیگ برتری کم‌تر است. روز اول مجموعه پدیده به ما اعلام کرد که باید با کمتر از 10 میلیارد تومان تیم را ببندیم.

او به نقش مثبت و تاثیرگذار رضا عنایتی در تیم پدیده اشاره کرد و گفت: رضا عنایتی یکی از مهره‌های تاثیرگذار در پدیده است و یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال ایران به شمار می‌رود. به نظرم رضا عنایتی در حال حاضر فوتبالی بی‌نظیر را در ایران به نمایش می‌گذارد و لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به این که باشگاه پدیده نشان داد که می‌توان به خصوصی سازی در فوتبال ایران امیدوار بود، اظهار کرد: فعالیت و ادامه حیات بخش خصوصی همیشه دشوار است ولی باید با برقراری روابط بین‌المللی هر چه بیشتر به سمت خصوصی‌سازی حرکت کنیم. باشگاه پدیده هم با ایجاد یک بستر برای خصوصی سازی توانسته است عملکرد موفقی داشته باشد.

مرزبان در ادامه به کیفیت رقابت‌های لیگ برتر اشاره کرد و گفت: متاسفانه رقابت‌های لیگ کیفیت بالایی ندارد و توقع مردم برای دیدن فوتبالی جذاب برآورده نشده است، نتایج ضعیف فوتبال، بی‌کیفیت و حاشیه‌ها و فساد سبب شده مردم دید خوبی به فوتبال نداشته باشند. اگر این روند ادامه داشته باشد، مردم از فوتبال زده می‌شوند و تماشاگران کمتری به استادیوم می‌آیند. ما در مجموعه پدیده تلاش کردیم که مسیر مناسب و سالمی را دنبال کنیم و باعث علاقمندی هواداران شویم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در پایان خاطرنشان کرد: با عملکرد مثبت و مناسب کمیته‌ انضباطی، کمیته‌ اخلاق و سازمان لیگ می‌توانیم حاشیه‌ها را از فوتبال دور کنیم و به یک فوتبال مناسب و با کیفیت دست یابیم.

 

2051

نظرات کاربران