مرزبان: من و هسلر از تیم راضی هستیم

مرزبان: من و هسلر از تیم راضی هستیم

1569
14:51
22 مرداد 1393
علیرضا مرزبان می‌گوید او و هسلر از شرایط پدیده راضی هستند.

وبسایت رسمی برنامه نود - علیرضا مرزبان می‌گوید او و هسلر از شرایط پدیده راضی هستند.

به گزارش وبسایت نود، سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد  درباره بازی تیمش مقابل صبا در هفته سوم لیگ برتر اظهار کرد: صبا سالیان سال در این لیگ حضور داشته و بازیکنان باتجربه و مجموعه خوبی در اختیار دارد. آن‌ها به شرایط این لیگ کاملا آگاه هستند و بازیکنی مثل هادی شکوری دارند که سال گذشته در جمع ما بود و رفیق ما به حساب می‌آید.

او ادامه داد: ما بازی‌های صبا را آنالیز کرده‌ایم. آن‌ها روی ضربات ایستگاهی فوق‌العاده هستند و پیش‌بینی می‌کنم بازی سختی پیش رو داشته باشیم.

مرزبان با اشاره به اینکه مشکل غریبی حل شده است گفت: خوشبختانه با تلاش‌های مسئولان باشگاه مشکل سربازی غریبی حل شده و این بازیکن می‌تواند از این هفته برای ما به میدان برود. ما گزینه‌های متعددی برای گلزنی داریم. در حمله بازیکنان خاصی باید اضافه شوند.

سرمربی پدیده در پاسخ به این سوال که تیمش در چه هفته‌ای از لیگ به شرایط ایده‌آل می‌رسد گفت: ما روز به روز بهتر می‌شویم. بازیکنان ما به زمان نیاز دارند تا از نظر فوتبالی، احساسی و انسانی با یکدیگر هماهنگ شوند. ما از ابتدای فصل برای خود اهدافی را طرح‌ریزی کرده‌ایم و بر اساس آن‌ها در طول فصل کار می‌کنیم.

مرزبان درباره ارزیابی هسلر از پدیده و همچنین سطح کیفی لیگ ایران گفت: او از پدیده کاملا راضی است اما درباره لیگ ایران می‌گوید که گذشت دو هفته ا ز لیگ نمی‌تواند معیار مناسبی برای ارزیابی او از سطح فنی لیگ باشد. در کنار توماس همه اعضای کادر فنی با علاقه و اشتیاق بالا کار می‌کنند تا تیم در هر بازی به موفقیت برسد.

سرمربی پدیده در پایان گفت: ما قصد داریم یک دروازه‌بان دیگر به تیم اضافه کنیم و در این رابطه مذاکرات خود را هم با یک گلر انجام داده‌ایم. از سویی دیگر مردم شهر مشهد قوت قلب من هستند که در برخورد روزانه‌ای که در سطح شهر با آن‌ها دارم متوجه حس خوب آن‌ها می‌شوم. آن‌ها می‌دانند که تیم ما واقعا فوتبال بازی می‌کند و کارش را بدون حاشیه انجام می‌دهد. ما هم امیدواریم با نتایج خوب دل آن‌ها را شاد کنیم.

1140

نظرات کاربران