مرزبان: می دانم سرمربی بعدی تیم ملی کیست/ هسلر گفت سلام برسانم!

مرزبان: می دانم سرمربی بعدی تیم ملی کیست/ هسلر گفت سلام برسانم!

22296
20:07
22 فروردین 1398
سرمربی نفت مسجد سلیمان می گوید که نام سرمربی بعدی تیم ملی فوتبال ایران را می داند ولی آن را نمی‌گوید.

به گزارش وبسایت نود، علیرضا مرزبان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با پدیده اظهار کرد: پدیده نتایج بسیار خوبی کسب کرده و فوتبال خوبی را در لیگ برتر ارائه می‌دهد. این تیم تا نیم فصل نخست از مدعیان اصلی قهرمانی بود. امروز هم برای کسب سهمیه آسیا تلاش می کنند. پدیده سازماندهی خوبی دارد. مردم فوتبال دوست مشهد این مسئله را به خوبی پذیرفتند که پدیده عضوی از مشهد و خانواده فوتبال این شهر است. مردم با شخصیت مشهد احترام زیادی برای فوتبال خوب می گذارند.

 

وی با اشاره به برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) گفت: این مسئله باعث افتخار شهر است. ورزشگاه در شهر قرار دارد و مردم می‌توانند به راحتی بازی را تماشا کنند.

 

او با تمجید از بازی تیمش گفت: ما نتایج دلخواه خودمان را کسب نکردیم اما بازی‌های بسیار خوبی ارائه کردیم. باید خودمان را در لیگ برتر نگه داریم. احساس می‌کنیم با بازی های خانگی نتیجه مثبت را به دست می‌آوریم و این پیام را به مردم مسجد سلیمان می‌دهم که سال آینده هم تیم در لیگ برتر حضور دارد. هواداران به این تیم احترام خاصی می‌گذارند. به سمتی می‌رویم که مصدومان خودمان را به لیگ برتر برسانیم.

 

سرمربی نفت مسجد سلیمان به بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان در هفته آینده اشاره کرد: درست است که ما شرایط بهتری داریم ولی این بازی یک داربی تمام عیار است که باید تلاش کنیم.

 

مرزبان با بیان اینکه امیدوار است با ارائه بازی زیبا مردم مشهد را راضی کند اظهار کرد: تلاش می‌کنیم به نحو خوبی بازی کنیم و برای رسیدن به امتیاز تلاش می‌کنیم. از طرفی هواداران هم امیدوارند پدیده امتیازات را کسب کند و به سهمیه آسیا برسد.

 

او با بیان اینکه اخساس خوبی در مشهد دارد، ادامه داد: دیروز با توماس هسلر حرف می زدم و به او گفتم که به مشهد می روم و او گفت سلام من را به مردم برسان. ما در سال اول که با پدیده در لیگ برتر بودیم، خوب کار کردیم ولی در ادامه مشکلات شروع شد. در همان زمان مجبور شدیم از جیب خرج کنیم تا تیم در لیگ برتر بماند. مردم مشهد احساس خوبی نسبت به فوتبال دارند و کسی نمی تواند احساس خوب من از این شهر را بگیرد. هیچ وقت احساس بر منطق چیره نمی شود. رقابت من با شهر نیست و با تیم پدیده رقابت می کنیم. هر دو تیم تلاش می کنند بازی خوبی را ارائه دهند.

 

او درباره سرمربی بعدی تیم ملی فوتبال ایران هم گفت: درباره سرمربی تیم ملی اطلاعات خوبی دارم ولی وظیفه من است که درباره آن صحبت نکنم. اطلاعاتی دارم که این فرد چه کسی است ولی من را ببخشید که نمی توانم درباره او صحبت کنم.

1004

نظرات کاربران
هوادار
اینا هم فهمیدن ما اگه بدونیم کیه می ریم باهاش مذاکره میکنیم میبریم واسه تیم شهر خودمون
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۰:۱۲
پاسخ
17
22
پرسپولیس محبوب دلها
امیدوارم المانی نباشه چون المانی ها تو ایران جواب نمیدن
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۵:۱۴
پاسخ
18
56
stc
فلیکس ماگات
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۳:۲۱
پاسخ
31
11
حامد عبداللهی
برانکو شک نکنید
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۴:۰۴
پاسخ
79
31
ramin
فقط با لوپتگی ب موفقیت میرسیم بیارینش ایران
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۶:۵۵
پاسخ
32
17
کارلوس
سرمربی بعدی برانکو این همه میدونن
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۲:۰۲
پاسخ
67
21
عشقممم نیمار
فوتبالمونو نیگا !! ..سرمربی تیم ته جدولی ..سرمربی تیم ملی میدونه ..ولی خود رییس فدراسیون ..نمیدونه :-) فوتبالمون..همه چیزش..عجیبه :-)
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۲:۵۴
پاسخ
47
31
امید
کلینزمن
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۰:۵۱
پاسخ
39
95
علیرضا م.
گفتن مربی بزرگتری نسبت به کیروش قراره بیاد... با توجه به تئوریسین بودن کیروش، تیمهایی که مربیگری کرده و افتخاراتی که داشت، کلینزمن اصلا بزرگتر نیست!
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۹:۱۳
55
18
jd.dri
یکی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون می گفت سرمربی آینده تیم ملی از کی روش بزرگتره ... مگه کلینزمن از کی روش بزرگتره ؟!!!!!! کی روش تو جام جهانی 1992 اسپانیا مربی تیم ملی برزیل بوده ...
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۸:۱۰
44
10
شومن بزرگ
فقط شفر یا یه شومن دیگه نباشه چون حوصله جنگ و دعوا نداریم
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۸:۳۳
پاسخ
94
180
زرد سپاهان
شومن تر از خالی فسور مگه داریم؟؟؟
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۵:۴۳
84
44
۶...زیباترین عدد...
مگر قراره .عقبگرد کنیم ..که شفر مربی باشه ..
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۹:۲۹
25
68
داریوش شاهمنصوری
صد درصد یورگن کلینزمن
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۳:۳۷
پاسخ
34
105
ما که خونمون آبیه شما چه طور؟
هسلر !؟! سلام برسون بهش داداش ! ولی بعید میدونم حتی شما هم بدونی کیه ! ولی اگه واقعا بدونی به احتمال زیاد المانی خواهد بود سرمربی بعدی! چون شما فقط فقط با المانی ها ارتباط دارید . مگه نه ؟!
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰:۴۰
پاسخ
37
104
سیمرغ
باشه نگو
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰:۰۰
پاسخ
7
94
شادوماد
منم میدونم سرمربی بعدی تیم ملی کیه... ولی نمتونم بگوم....!
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۸:۵۵
پاسخ
13
134
سلطان
احساس میکنم برانکو باشه و منتظرن لیگ تموم شه و بعدن معرفی کنن اما اینو بدونن تموم هوادارن پرسپولیس مخالف رفتن برانکو از ارتش سرخ هستن
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۴:۴۰
پاسخ
69
168
پیمان
هیچ ایرانی نمیخواد ببینه تیمش دوباره با آنگولا ب زور مساوی میکنه گلپسر. متوهم نباش
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۰:۲۶
60
36
مصطفی ریحانی
حتما به خودت پیشنهاد دادن
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۱:۵۹
پاسخ
16
62