مرفاوی: عشق پورحیدری استقلال و فوتبال است

مرفاوی: عشق پورحیدری استقلال و فوتبال است

1519
17:15
28 آذر 1394
سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: عشق منصور پورحیدری استقلال و فوتبال است و دعا می‌کنیم که سلامتی‌اش‌ را به دست بیاورد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: عشق منصور پورحیدری استقلال و فوتبال است و دعا می‌کنیم که سلامتی‌اش‌ را به دست بیاورد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، صمد مرفاوی پس از عیادت از منصور پورحیدری اظهار داشت: باید دعا کنیم که پورحیدری سلامتش را به دست بیاورد. او وقتی مرا دید راجع به وضعیت فوتبال و استقلال می‌پرسید. عشق پورحیدری استقلال و فوتبال است.

وی در ادامه افزود: از شانس من او بیدار شد و چند دقیقه‌ای با هم صحبت کردیم. خودش گفت که به زودی ترخیص می‌شود و دوست ندارد در بیمارستان بماند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال در رابطه با استقلال این فصل گفت: ان‌شاءالله که این تیم بتواند موفق باشد. استقلال تیم خوبی دارد و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.

مرفاوی در واکنش به صدرنشینی استقلال خوزستان گفت: نام این تیم هم استقلال است و به این تیم تبریک می‌گویم. امیدوارم تیم استقلال خوزستان در نیم‌فصل دوم به این روند ادامه دهد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قصد ندارد برای سرمربیگری به لیگ برتر بازگردد، گفت: چرا دوست نداشته باشم، اما فعلاً خبری نیست.

 

2051

نظرات کاربران